РУСЕнки отново в акция!

  • 12 569
  • 251
  •   1
Отговори
# 210
  • Русе
  • Мнения: 729
Разбрах , ами и аз да се извиня че неволносъм станала от неразбралите Embarassed. Спирам с тортите ,но поне ЗА НАДПИСА ПОМИСЛЕТЕ И КАЖЕТЕ.
Забравих да кажа че днес докато говорих с жената и и казах кога ще е карнавала, тя каза че точно на тази дата е Великден за католиците и сутрин ходят на църква.Незнам колко е обществото им в Русе, но със сигурност няма да могат да присъстват ако има желаещи.Казах и че вече е уточнено и не можем да го променяме, но само ви информирам.
Силве може би в първата група да ме включиш при подредба, прибиране и др, защото и аз в момента докато е студено съм ограничена с ходенето а и ми предстои подготовка за рожденния ден на малката.Но където мога ще се включвам.
Обадих се на жената да я освободя от ангажимента с тортите.Разбрахме се да закупи балоните когато ходи за стока - 3 пакета те са по 100бр.вътре значи 300 балона.Достатъчно са нали????Тя ще изработи и шапчици, рогца и домина.Ще поддържам връзка с нея ако се наложи още нещо.

А сега се сетих че на Дефи момиченцето играе в танцов състав, дали пък не може да поговори с ръководителката им и да дойдат да изиграят нещо децата  newsm78

Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 15:23 от lora_77

# 211
  • Мнения: 1 942
Браво Лорка,  Hug Тази жена ще ни е много от полза.  Peace

# 212
  • Мнения: 2 035
Nadia Aleksandrova, да ти е жива и здрава малката-голяма кака   bouquet

Готова съм и с мигащия надпис  Grinning
Ето, дано ви хареса   bouquet


Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 18:54 от val_stef

# 213
  • Мнения: 706
1ви или 3ти екип ,според нуждите.прецени.

Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 16:20 от mona25

# 214
  • Мнения: 395
За надписа...аз единственото,което ми хрумва е ПРОЛЕТЕН БЛАГОТВОРИТЕЛЕН КАРНАВАЛ. Нали говорим за надпис изрязан от цветна хартия, като тия за ЧРД? Или и аз не съм разбрала пак нещо както трябва Simple Smile

# 215
  • Мнения: 706
А СЪЩО И ЗА НАДПИС  ЩЕ ИМА ЛИ?????
За украса за ресторанта може да отидем да попитаме и в Щуромания дали няма да искат да помогнат с нещо.Аз и още кой ще дойде с мен да питаме- все пак двама са по-добре от един.


Аз ще дойда с теб.Нали от торбичката със задачките това ми се падна.
Надписа може да е сходен с този на банера.
Моята дъщеря също танцува ,утре на репетицията ще питам имат ли подходяща малка двойка.

# 216
  • Русе
  • Мнения: 729
За надписа...аз единственото,което ми хрумва е ПРОЛЕТЕН БЛАГОТВОРИТЕЛЕН КАРНАВАЛ. Нали говорим за надпис изрязан от цветна хартия, като тия за ЧРД? Или и аз не съм разбрала пак нещо както трябва Simple Smile

Да за такъв надпис говорим.Нека и други да изкажат мнение.
Мона пиши на лични кога ти е удобно да се разберем

# 217
  • Мнения: 1 942
До тук екипите са така:

ЕКИП 1 -  Духчето, Ива 7, Илиана, Лора 77
Залата - наемане, изготвяне на украсата, намиране на спонсори за това, украсяване, подреждане на масите и столовете, на техника и каквото още е нужно и ако се наложи разтребване след карнавала. По време на самия карнавал да обикалят и да следят да има нещо като ред. Тортата - поръчване, рязане, раздаване.

ЕКИП 2 - МагиА, Деб, Вал Стеф
Поканите + афишите - да обсъдят и вземат решение как и колко да направят, да намерят спонсори за отпечатването, да ги разлепят, да раздадат на всички нас покани да раздаваме, да организират продажбата и събирането на парите на входа на карнавала /маса, урна за дарение/, отчитане

ЕКИП 3
- Мимито бг, Силвето, Дидката, Мона 25
Да организират кой и какво ще изработи, да помислят за маса за излагане на нещата, събиране на средствата и т.н отчет. Ако ще правим грамоти да се погрижат и за тях.


ЕКИП 4 -  Джаста, Пеониа, Кабзи, Луси
Да обмислят и предложат програма. Да я обсъдят с водещия. Да потърсят детски вокални групи, хорове, танцови състави. Да се помисли дали да има въпроси и награди за тях или томбула с номера от поканата /, ще има ли видни личности.


Има ли желаещи да подкрепят Екип 2 и Екип 4?

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 15:32 от Sillveto

# 218
  • Русе
  • Мнения: 1 155
val_stef  се съгласи да е в 2

# 219
  • Мнения: 2 035
val_stef  се съгласи да е в 2
Да, да, само Деб ще казвате какво трябва, че аз не съм в час  Hug

# 220
  • Мнения: 758
Привет мацки, аз най-после стигнах и до тук Simple Smile
Да дам отчет Simple Smile
Говорих с моя колежка,  в частното училище "Леонардо да Винчи" децата да направят домина и шапцици, които да дарят и да продадем с цел набиране на средства. Тя ми подхвърли идея, която ми се струва добра. Може дацата да нарисуват картини и най-добрите от тях да предложим на търг. Каза, че имало деца, които рисуват добре, а и е нещо което са го правили, но  newsm78 ами сега за къде беше, май за децата в болницата. Та ако сте съгласни да потвърдя със сигурност. Казах и за 20-тина домина и шапки, като няма да иска материали от нас. Ако се сетите за още нещо, което може да направят децата кажете. Мисля че няма нужда да ходя по училищата около нас да питам за това. Тя ще свърш работа а и ще избере най-добрите от тях.

# 221
  • Мнения: 541
аз категори4но се включвам в бойна група 2.
1това мисля че ще ни помогне.(като се видим в неделя ще говорим за това)

 Благотворителният карнавал ще се състои на 16 декември, неделя, от 10.30 часа в зала Конгресна на Двореца на културата и спорта. Покани за проявата се продават в бар „ЕТНО”, магазин „ОММО” и на телефон 0887863223. Сдружение „Варненски майки”
призовава всички добри хора да участват в инициативата. Присъстващите деца ще получат атрактивни костюми за участие в карнавала. За настроението ще се погрижат и актьори.


За да се осъществи идеята "Деца помагат на деца", билетът за малките беше двойно по-скъп от този за възрастни.


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=245092.msg5730354#msg5730354


2един клиент с детето си и една моя приятелка със сигурност ще дойдат и чакат повече инфо.и има още 3-4 семейства за който не е 100%сигурно

# 222
  • Мнения: 395
Привет мацки, аз най-после стигнах и до тук Simple Smile
Да дам отчет Simple Smile
Говорих с моя колежка,  в частното училище "Леонардо да Винчи" децата да направят домина и шапцици, които да дарят и да продадем с цел набиране на средства. Тя ми подхвърли идея, която ми се струва добра. Може дацата да нарисуват картини и най-добрите от тях да предложим на търг. Каза, че имало деца, които рисуват добре, а и е нещо което са го правили, но  newsm78 ами сега за къде беше, май за децата в болницата. Та ако сте съгласни да потвърдя със сигурност. Казах и за 20-тина домина и шапки, като няма да иска материали от нас. Ако се сетите за още нещо, което може да направят децата кажете. Мисля че няма нужда да ходя по училищата около нас да питам за това. Тя ще свърш работа а и ще избере най-добрите от тях.

Браво МагиА Simple Smile браво и на дечицата   bouquet . Относно търг за рисунки...аз като цяло съм За всичко, от което ще се съберат пари. Но започвам да се притеснявам, че много се отдалечеваме от замисъла на събитието, т.е. карнавал. Освен това не съм сигурна дали ще успеем да ги продадем картините, какви цени бихме сложили и т.н. Иначе примерно сега се сещам , че на коледния базар Кабзи беше донесла рисунки на нейните деца, които бяха много хубави. Тогава си говорихме, че ако им се направи паспарту, или някаква рамка ще се продават много добре. Но така нарисувани на лист някак си няма много естетически вид и макар, че е за каузата не съм убедена, че ще съберем средства. Можем за следващата ни инициатива да помислим за нещо такова, но да е добре изпипано и оформено.

# 223
  • Мнения: 758
peonia, аз мисля за 10-тина картини (може и повече), които наистина да са оформени като за продажба, а всъшност специалните ни гости ще дадат парите все едно да си купят картина. А и може да ги подредим някак за украса, а ако решм за търг ще ги продадем 10-20-30 лв колкото толкова. Сега се сещам че в РУ имаше преди няколко месеца изложба на детски рисунки на тема Учените ли нещо такова.
А ако наблягаме на карнавала, пак ще стигнем до конкурси и разплакани деца.

А за по-нататъшна изява ми се върти из главата идея нещо с изкуството, концерт на надарени деца, танци и нещо такова, ама да си свършим първо тази работа, да чуят отново хората за нас пък тогава ще го мислим. Нали все пак трябва да се оползотвори предлаганата ни пленарна зала в съвета Simple Smile

# 224
  • Мнения: 541
момичета имам 2 идеи,кажете какво мислите:
1.има едно безплатно седмични списание "седмицата",може да се намери в много русенски заведения.взела съм координати и може да говоря да пишат за карнавала и за нас.все пак е русенско списанието и отразява живота в нашия град и предполагам че ще се заинтересуват
2.да говоря с г-н Деспотов,който се занимава със спортни танци и доста хора го познават и той ако е съгласен  да поканим танцова двойка,може и да са деца,предполагам че има и детски двойки
имам и зелена светлина да залепя плакат и да слагам флаери в заведението,в което работя(кафе-бар венера на борисова)

Общи условия

Активация на акаунт