РУСЕнки отново в акция!

  • 12 551
  • 251
  •   1
Отговори
# 225
  • Русе
  • Мнения: 1 193
А ако наблягаме на карнавала, пак ще стигнем до конкурси и разплакани деца.

     Това няма да стене...не се кахари.Замисълът не е да правим конкурс за най-добър костюм ,изобщо няма да има и нотка дискриминация някаква.
     Тъй като аз съм се заела със задача номер 4,не бързам да обявавам какво съм намислила до момента.Разчитам много на Илия Деведжиев,на опита  му и този на актрисите за работа с деца.на срещата с него ще уточним какво е най-добре за такъв формат инициатива.
Утре ще разговаряме за евентуално участие на детска вокална група,а в неделя ще говоря и за участие на детска танцова група.

    MagieA Поздравления за хубавата работа.Мисля че ще е чудесно да има изложени и детски картини,ако някой реши да закупи ще е повече от добре Mr. Green
     

# 226
  • Мнения: 1 942
Добре, ще имаме почетни гости, но трябва да вземем решение колко да са? Все пак ако са 15-20 ще са малко множко. Какво ще им предоставим да направят - да теглят томбула или там каквото се тегли, да кажат нещо? Мисля си, че вместо грамоти за всички участници /грамотите как да разберем колко бройки да направим и това си е разход на хартия и принтене/ може да има нещо като грамоти/благодарствени писма/отличителни някакви такива за почетните гости. Нещо. което да оформим добре, да съдържа мили думи и да представлява отличие, че тоя човек е с широко сърце, че помага, че се интересува от проблемите на другите ... офффф не знам дали ме разбрахте и да ги направим в рамка или подходящи за закачане на стена. 

# 227
  • Мнения: 706
Грамоти за децата тряба да има.Проблем ще е бройката,но з атова ще мисли по-нататък.Иначе с тези подаръци за майките и грамоти за гости много изместваме фокуса от децата,а нали правим детски празник.

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 17:07 от mona25

# 228
  • Мнения: 3 376
И на мен ми хареса идеята за детските рисунки на MagieA Peace ,но си мисля,че само евентуално някой от почетните гости би си купил....Защото всички останали гости ще са майчета с деца,а те си имат много нарисувани детски картини у дома,едва ли ще представлява интерес за тях.
Идеята като цяло е много добра и наистина една хубава детска картина поставена в рамка може да бъде продадена.Трябва да го имаме и като идея за по-нататъшните мероприятия,които ще организираме.

# 229
  • Мнения: 758
Джаста, аз останах с впечатление че няма да има конкурси за костюми и наистина проблемът за бройката на децата е голям.
А на почетните гости, мисля че освен свидетелствата е добре да се направи нещо като грамота. Иначе ако има конкурс трябва да има ограничен брой награди.
А за картните, ако прецените нека да има търг, не мисля че само почетните гости ще си купят. Да мамите имат от техните деца, но не и закупени на търг с благотворителна цел. Но не ме разбирайте, че настоявам за това, само предложение.

Аз утре сигурно няма да мога да дойда Sad Георги спи до към 11-11,30 и докато се нагласим вие сигурно ще сте приключили. Така че ще разчитам да получа информация после. През седмицата мога да се видя с някои от вас и да говорим, но доколкото виждам на вас през седмицата ви е по-трудно така, че ще се информирам пост фактум Simple Smile

# 230
  • Мнения: 6 624
Оф ,колко време се чудихме къде да сме,  с торта ли без торта  newsm78
А, най-сложното ще е с програмата ми се струва .

# 231
  • Русе
  • Мнения: 611
Аз също ще дойда утре дано само малката не се влоши, че ми писна вече от тези болести.
Относно екипите и аз не знам може би 4 newsm78

# 232
  • Мнения: 1 287
МагиА,МНОГО МИ ДОПАДНА ИДЕЯТА С КАРТИНИТЕ.Потвърди,нека,което дете желае да нарисува картина.Ако не се купят,ще ги запазим за следваща подобна инициатива.

Другото,за което съм ТВЪРДО ДА,е да има грамота за участие в благотворителния карнавал за всяко присъствало дете ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.Всяко дете и неговите родители трябва да почувстват нашата благодарност за това,че са решили да дарят.Не ми се иска изобщо на този карнавал да има конкурси.Можем да направим примерно дефиле на карнавалните костюми и маски,но не с конкурсен характер.Наистина не трябва да има нито едно дете разплакано или обидена майка от това,че нейното дете не е сред фаворитите.Целта е ДА ДАРИМ,ЗАБАВЛЯВАЙКИ СЕ!,както каза Дидката.Тук,естествено,че ще налучкваме бройката и е по-добре да отпечатаме повече грамоти,примерно ако очакваме 200 деца,ние да сме предвидили 250.

 Почетните ни гости ще получат свидетелства за дарения,но и за тях можем да предвидим грамоти или благодарствени писма,нещо такова.

# 233
  • Мнения: 3 376

Другото,за което съм ТВЪРДО ДА,е да има грамота за участие в благотворителния карнавал за всяко присъствало дете ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.Всяко дете и неговите родители трябва да почувстват нашата благодарност за това,че са решили да дарят
Peace
Идеята на Кабзи е страхотна.Както ви казах продават се готови листи за грамоти,направени точно с такава цел.От нас се иска само да им принтираме някакви надписи,няма да ни излезе толкова скъпо,а и един стек със 100 такива листа струва около 7-8 лв. ако не се лъжа.
Можем и да оставим празно място за имена и да ги напишем на място,така всеки от гостите ще се почувства още по-специален.

# 234
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Ето варианти за плаката. Разликите са минимални. Приемам критики и съвети. Всичко подлежи на промяна. Текстът е примерен.

http://www.siena.snimka.bg/photo.php?photo_id=5125371
http://www.siena.snimka.bg/photo.php?photo_id=5125529
http://www.siena.snimka.bg/photo.php?photo_id=5125372
http://www.siena.snimka.bg/photo.php?photo_id=5125373

Изглеждат замазани, понеже са качени в нета. Иначе не са.

Малко по-късно ще довърша поканите и започвам грамотите за децата.
Ей сега махам анкетата.

# 235
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Джаста, аз останах с впечатление че няма да има конкурси за костюми и наистина проблемът за бройката на децата е голям.
 Аз ли грешно се изразявам или ри грешно ме разбираш newsm78 Grinning
Няма да има никакви конкурси!!
Предметните награди ще са за томболата която ще се тегли от номерата на поканите/кувертите....
Можем като изненада в края на шоуто да излъчим участници с най-оригинален костюм,направен от майката...както вече писах-може и от вестник да е,но да не купешки, на популярен герой....наградата ще е за находчивостта на майката,нали имаме осигурени и подаръци за мами. Но Това е само предложение,ще го обсъдим.
   Идея за номер от програмата  ми даде една мама от Дир-а.Да на правим инпровизиран оркестър от деца,като за целта ще се наложи да донесем от вкъщи някакви налични детски музикални инструменти,като  под диригентството на един клоун например много дечица да свирят едновременно,да бият барабанчета....абе да настане един хаус от звуци за 5-6 мин...мисля,че ще е много весело и за участниците и за зрителите. Crazy

    Ако от вас има майчета,посещаващи магазини за втора употреба дрехи,моля огледайте се за карнавални костюми,дори и само част от такива.Помолете за съдействие собствениците и продавачите...ако ни ги дарят още по-добре.Със сигурност ще дойдат необлечени деца,не можем да разчитаме само на домината и шапчиците,за това няма да е лошо да имаме под ръка налични костюми.Това е за да не разчитаме напълно и само на карнавалните магазини,не се знае доколко ще ни подкрепят

     Моля,тези които ще дойдат на срещата утре да си нахвърлчт на листче идеите,въпросите си,свършените и не свършените задачи,за да можем да не се лутаме в спомените си и да не пропуснем нещо съществено

   За бройката на грамотите...първо трябва да намерим къде и за каква цена ще се разпечатат,след това като започнем продажбата на кувертите,да речем седмица преди събитието ще имаме горе-долу представа за очаквания брой гости.Тъй като и на място ще се продават,ще удвоим бройката на продадените куверти и ще получим приблиз.брой заграмотите и нищо не ни пречи да ги пуснем в печат преди самия карнавал...

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 14:28 от DjastaPrasta

# 236
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Деб,много са весели и приканващи плакатите,харесват ми,особенно много номер 1 и номер 3.
Мисля,че чудесно си избрала фона да е бял.

# 237
  • Мнения: 1 287
Деб,аз си харесах плакат ЕДНО.  smile3521 smile3501 newsm51

# 238
  • Мнения: 706
И аз съм за 1.
За грамотите в П-к ще ми дадат координати в печатница Дунав да се обадя ,но вероятно и за там ще е необходимо официално писмо.
За танците имам принципното съгласие на ръководителя.В П-к конкретно ще говоря със завеждащата Общ. мл. център за работа с деца.
За костюмите се наемам да облека още едно дете,освен моите.Ако трябва да се шият още костюми, казвайте по-навреме.Съмнявам се ,че от 2-та употреба ще дарят.
Вижте това/за тези,които искат да шият костюми/.Само да кажа ,че го краднах от ani69 и благодаря на Ани.
http://www.yellbaby.com/zoo-beans.html

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 17:07 от mona25

# 239
  • Русе
  • Мнения: 611
Deb, страхотно си се справила много ми хареса и аз съм за номер1

Общи условия

Активация на акаунт