Кога за последно ходихте на театър?

  • 2 902
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 323
Снощи! Мармалад в Сълза и смях. Никога телевизията не може да измести театъра и каквото и да било. Телевизия гледам много малко, а кабелната ползваме основно за ,,антена,, за основните канали, където понякога гледаме новини. На кино също почти не ходим, не ни влече. Гледаме филми у дома.

# 16
  • Мнения: 131
На 29.12.2007 година.Гледах "Рибарят и неговата душа" в театър 199.

# 17
  • Мнения: 58
Миналата седмица ... "Мъжка забавачка"  Party

# 18
  • варна
  • Мнения: 1 830
Сигурно преди повече от 10 години Embarassed Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 7 800
Преди една седмица. Гледах " Клюки от ада " в театър Сълза и Смях.

# 20
  • Мнения: 2 309
В петък, в Народния - С любовта шега не бива. Не е от мойта кръвна група тази постановка.

# 21
  • Мнения: 39
Аз ходих миналия сезон на Дванайста нощ(така се пише).Прекланям се пред таланта на Малин Кръстев,както и на всички актьори.Мисля че трябва да ходя по-често на театър,кино....ама пусто време никога не стига. #Cussing out

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Извинявам се за офф-а.
Tari, "Сексуалните неврози" ли гледа?

Да, после два дена бях като ударена - но аз съм си чувствителна натура и се впечатлявам... Embarassed

Някой гледал ли е "Изрод" във "Възраждане"?

# 23
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
последно ходихме на театър миналата есен Embarassed
харесвам това изкуство и не мога да си обясня как и защо така ни завъртяха ежедневието и проблемите, че занемарихме посещенията в театъра Embarassed
ще се поправи Peace

# 24
  • Мнения: 794
Киното и телевизията определено изместиха театъра,операта,оперетата,балета...
При теб може би да..

За последно бях на театър преди две седмици,
утре вечер пак ще ходя,
на балет бях миналия месец, гледах "1001 нощ".
 Wink
А киното ми е голяма страст, от него не мога да се откажа.

# 25
  • Мнения: 39
Имам предложение.Да се съберем и да отидем по форумски на театър.Какво ще кажете???????

# 26
  • Мнения: 2
Довечера ще ходя на "Веселата вдовица" със Стоянка Мутафова

# 27
  • София
  • Мнения: 1 603
Преди 10-ина дни.
Докато ходех на работа, един от най-приятните моменти ми беше да се разходя по Раковска и да взема билети за някоя постановка.  Сега вече, с бебка ми е по-трудно - кърмя на поискване, няма баби желаещи да гледат Зузи... та това ми беше първото ходене на театър за този сезон. Обичам да ходя и на опера, но за това ми трябва повече време, тъй че, за сега ще пропусна.  А  колко неща съм си харесала.....
Не мисля, че хората не ходят на театър - напротив, залите са пълни.. просто понякога не стигат или време или средства.. или и двете.
 

# 28
  • София
  • Мнения: 6 561
27.12.2007 Охранители (за н-ти път). Добре, че минава една женичка през офиса и ни предлага билети, та поне веднъж в месеца ходим.  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 2 958
В неделя бях на театър. "Да си взема жена от село!" в Народния театър. Не ми хареса особено постановката. Мисля да стана редовен зрител на "Армията". Гледах там преди 2 седмици "Секс, наркотиции и рок енд рол" с Ивайло Христов. Искам го този мъж  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт