Вашето мнение - Jane Slalom или Quinny Buzz

  • 7 121
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 655
С две ръце съм за Jane Slalom! По-здрави са и имат повече опции за смяна на кошове. А и са по-скъпи, което пак говори за високо качество.
Е че Куини е много евтина щото Rolling Eyes

Ами по-евтини са, факт е.  Peace

# 16
  • Мнения: 622
Аз пък ще подкрепя Buzz  Laughing харесва ми,удобна ми е и минавам от всякъде Peace

# 17
  • Мнения: 136
Един глас за Jane Slalom, невероятна е! От октомври месец я имам, засега сме с коша, но скоро ще се возим и в летния вариант. Удобна, сигурна и много красива

# 18
  • Мнения: 4 371
С две ръце съм за Jane Slalom! По-здрави са и имат повече опции за смяна на кошове. А и са по-скъпи, което пак говори за високо качество.
Е че Куини е много евтина щото Rolling Eyes

Ами по-евтини са, факт е.  Peace
Мисълта ми беше че едва ли може да става дума за качество и цена, тъй като и Куини е доста скъпа. Не е 200 лв. все пак Laughing
А Джейн Слалом не ми допада, съвсем обикновена е на вид Peace

# 19
абе Jane е здрава обаче е толкова тегава за манипулация че направо ми се завива свят, цялата съм се изподрала с matrixa уж за по- удобно го взех тоя кош а той се оказа голямо дърво.

# 20
  • Мнения: 418
аз съм с Куини Бъз и съм на мнение ,че не е удобна нито за детето,а за майката въобще...говоря за новия вариант на седалката от 2007 година...

# 21
  • Мнения: 5 622
А Куини Бъзз, на колко време вадят нови модели? Всяка година ли или по-рядко?

# 22
  • София
  • Мнения: 6 011
Още един глас в полза на Слалом-а. Имам Номад, кошовете им са еднакви със Слалома, разликата е само, че едната е триколка.
Много е удобна количката за бебето, спор няма. Сина ми е почти на 1г. и 3 м. и спи в нея пъхнат в чувалче, с яке и т.н. и не му е тясна.
На Куини не ми харесва основно това, че бебето спи с вдигнати крачета, не вярвам да е много удобно за него.

# 23
  • При моето съкровище
  • Мнения: 47
Буба, Quinny Buzz май всяка година вадят модели. Миналата 2007 година се появи този неопренов кош на Buzz, преди това коша беше от друга материя и изглеждаше по-широк. тази година 2008 се появи четириколката на Buzz, а последно като ходих в Неделчев и Неделчев ми показаха и по-нов вариянт на триколката - с две покривала за седналия кош (неопреново и найлоново).
Дано съм обяснила разбираемо  ooooh!

Вече направо ме е подгонила манията с тия колички. Непрекъснато се заглеждам по улиците и отделно чета каквото намеря в Интернет.
В събота гледах и Buggster (в комбинация със зимен кош)...........  newsm78
Луда работа  Embarassed

Благодаря, мами, за споделените мнения

# 24
  • Мнения: 6 441
Аз съм за Бъз-а.Допада ми повече от Jane.

# 25
  • Мнения: 1 045
А Куини Бъзз, на колко време вадят нови модели? Всяка година ли или по-рядко?
Абе те и на полвин година да вадят нов модел пак няма да ги сколасат като хората  Tired От всички модели само към Зап нямям забележка , другите са мани - бегай  ooooh!
По темата - аз съм със Бъз но съвета ми е да си купиш Jane без да се замисляш  Peace

# 26
  • При моето съкровище
  • Мнения: 47
Desika, a какви са твоите оплаквания от BUZZ - би ли споделила, моля те ooooh!
Интересни са ми всички впечатления от опитните дами

Благодаря

# 27
  • Мнения: 4 428
И аз съм за Джейн  Peace Но, ако ще си взимаш и кош, по-добре си вземи за новородено или нормална кошница за кола. Чета не много добри отзиви за Матрикс-а.
А Бритакса си я планувай за лятна  Mr. Green Аз съм решила, че няма да я пропусна тази количка за второто  Laughing
И понеже аз сега съм се запалила по нова количка, ти я показвам и на теб
http://www.concord.de/en/moving/buggys/concordfusion/travelsystem/xenon.html
Да ти помогна в чуденето  Mr. Green

# 28
  • При моето съкровище
  • Мнения: 47
А този Concord,  къде мога да го видя наживо  Simple Smile
Напоследък чета, че много го хвалят и ми е любопитно и него да го видя

# 29
  • Мнения: 902
Конкорд има в магазин БЕБЕ МАРКЕТ в кв. Изток и в кв. Ив. Вазов.

Общи условия

Активация на акаунт