строителна фирма варна

  • 34 890
  • 117
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 039
Диана-гр относно мухъла не мисли, че Планекс са измислили някаква супер технология против мухъл. Всичко е до начин на използване, проветрение, отопление и тн...

....изложение /север, юг, изток, запад/ Wink

# 31
  • Мнения: 5 462
Диана-гр относно мухъла не мисли, че Планекс са измислили някаква супер технология против мухъл. Всичко е до начин на използване, проветрение, отопление и тн...

....изложение /север, юг, изток, запад/ Wink
Малена , какво по точно имаш предвид ... че и мен ме интерисува технология някаква против евентуален  мухъл ??? newsm78

# 32
  • Мнения: 6 039
просто шансът на северната стена да мухляса, спрямо южната е  много по-голям.
иначе темата за мухъла в строителстовото е много дълга....
Външна стена /таван/с предстенна обшивка с гипсокартон и минерална вата  е решение на проблема.

# 33
  • Мнения: 1 379
Строителна фирма е "Сизиф- по договор обекта трябваше да бъде издаден март 2007. Ключ и нотариален акт взех едва миналата седмица. Тепърва сигурно ще се сблъсквам с качеството на изпълнение.

# 34
  • Мнения: 5 462
Строителна фирма е "Сизиф- по договор обекта трябваше да бъде издаден март 2007. Ключ и нотариален акт взех едва миналата седмица. Тепърва сигурно ще се сблъсквам с качеството на изпълнение.
Имат ли сайт или някакви снимки на построено от тях ???

# 35
# 36
  • Мнения: 1 379
Изпреварили са ме.

# 37
  • Мнения: 5 462
Строителна фирма е "Сизиф- по договор обекта трябваше да бъде издаден март 2007. Ключ и нотариален акт взех едва миналата седмица. Тепърва сигурно ще се сблъсквам с качеството на изпълнение.
А твоя обект има ли го в сайта им ???

# 38
  • Мнения: 1 379
Ето това http://www.sizif.bg/details.php?language=bg&key=20
По мой сметки вече трябваше да го давам под наем.Обаче съм на фаза ремонт.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 672
А известно ли ти е дали има свободни апартаменти. Или вече всичко е продадено?

# 40
  • Мнения: 1 379
Мога да питам.  Аз подписах договора Септември 2006.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 672
Едва ли ще има , района е хубав . Все пак е преди година и половина Sad
Мисля, че Младост и Възраждане се развиват бързо !

# 42
  • Мнения: 5 462
А знаете ли фирма коректна която да препоръчате за строителство срещу обезщетение ???Тази Сизиф къде им се намира офиса , че улицата която е посочена нищо не ми говори ???

# 43
  • Мнения: 1 379
Неофит Рилски е продължението на Патриарх Ефтимий в посока стадион Спартак.

кажете ми къде във Варна мога да си купя апартамент с изглед към морето. През 2006 гледах Бризовете, но всичко беше потънало в кал и се отказах.Още ли е така?

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 19:28 от Slim

# 44
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
ами това никак е не така Tired
само като знам какъв беше бума и как се продаваше 93-94, тогава беше голямата жътва за строителите, строеше се бързо и без претенции за качество
мазилките бяха 1 вид, пръскани, по-късно се появи "култовата" Sick влачена мазилка
в тези години, заради некачествените керемиди тип Мизия се появи веднага тяхна реплика- битумните керемиди - поредния абсурд, с който много фирми се пробваха. ПВЦ дограмата беше мръсна дума, залагаше се на лошо изпълнена дървена..... Стълбищните клетки бяха с "разнообразна" по структура мозайка..........абе какво си говориш......пъллниш бетоновоз, даже не знаеш какъв е бетона
архитектурата като качества от тези времена е като събудена от дълъг сън, но се сътвориха кошмари....














въобще не си права Wink много далеч си от истината нали ти е ясно,че се прави ремонт като си купиш жилище!едва ли някой който живее в старо строителство си е оставил така апартамента както са ги раздавали навремето .с гадните тапети и някакви мозайки,а баня и тоалетна на боя.май не си запозната със санирането на старото строителство.и бетонът с който работят в домостроенето си е бетон и то качествен,свекъра ми кара бетоновоз и ми гарантира за качеството на техните строежи,та той самия живее в апартамент 90г.строителство и откакто ходя в тях на гости не съм видяла никакви проблеми  Peace всичко е от поддръжката на апартамента #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт