строителна фирма варна

  • 34 961
  • 117
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 300
Това вече е юридически въпрос. По закон най вероятно ако откажат трябва да ги съдиш. А за това дали ще имаш нерви да дочакаш края на делото ...

# 76
  • Мнения: 1 107
Това вече е юридически въпрос. По закон най вероятно ако откажат трябва да ги съдиш. А за това дали ще имаш нерви да дочакаш края на делото ...
красота направо....

# 77
  • Мнения: 5 178
Ааа преди съда може и в ДНСК да се обадите и ако е регистриран в Строителната камара може и там ...
И на двете места ще обърнат внимание особено ако сигналите се подават системно

# 78
  • Мнения: 7 091
Много моля, когато пишете отговор с цитат да не цитирате 10 постинга преди това! Достатъчно е да имате цитат само от последния, по-прегледно е, а така темата няма да навърти 25 страници за 2 дни.
Благодаря!  bouquet

# 79
  • Мнения: 4 300
Дори и да подадеш сигнал в ДНСК те пак трябва да използват някакъв законов механизъм, за да принудят строителя. Което ни връща в изходно положение. Иначе едва ли някой от ДНСК ще запретне ръкави да смени керемидите.

# 80
  • Мнения: 5 178
ДНСК имат доста по-гъвкав механизъм за контрол отколкото съда..

# 81
  • Мнения: 3 927
И какво излиза, има ли качествено строителство във Варна?!

Прииска ми се да кажа, след като изчетох темата, че съм доволна от мижавата ми гарсониера в ЕПК блок, изцяло южно изложение. Нямам влага, нямам мухъл, нямам теч......Имам гледка над целия град  Mr. Green Отдавна живея в нея и съм твърдо на мнението, че в апартамент с друго освен южно изложение във ужасната откъм климат Варна няма да живея  Naughty. Предпочитам да си остана в нея, отколкото в голям северо-източен апартамент, честно!
Да не говорим, че познавам деца, живеещи в апартаменти без грам слънце и това се отразява на здравето им.......
Друг е въпроса, че напоследък не ми се живее във Варна, искам на село  Simple Smile

голям запис направих  Wink

# 82
  • Мнения: 5 178
Да ти кажа моето дете хич не иска да стои у нас.. колкото и да е слъчево в нашия югозапад..
Очите му са все към задния двор Simple Smile

# 83
  • Мнения: 1 434
Тук може да погледнете кои сгради са взели   Голямата награда "Сграда на годината" 2006   http://www.buildingoftheyear.bg/showBuilding.php?id=204


Жилищна сграда "Македония" - Варна -  много  красива  сграда...
http://www.buildingoftheyear.bg/showBuilding.php?id=204

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 20:36 от Bluevelvet

# 84
  • Мнения: 47
А знаете ли фирма коректна която да препоръчате за строителство срещу обезщетение ???
Мога да те насоча към мой познат от Бургас със строителна фирма, който се интересува от строеж срещу обезщетение във Варна. Гарантирам за човека, а доколкото го познавам като човек каква личност е дано и строежите му да са такива точни. В момента строи голям обект в Бургас жк Меден рудник с няколко тела , но има възможности и амбиции за Варна. Ако те интересува пиши на ЛС ще ти дам координатите му. 

# 85
До кога тези Варненски забрани

# 86
  • Мнения: 5 178
Не изчетох всички постинги,но тук ще напиша с големи букви

НЕ  НА ОДИСЕЙ 96,НАЙ-ГОЛЕМИТЕ МОШЕННИЦИ!

Докато ти вземат парите всичко ти обещават ,но ето че 4 години откакто съм платила на зелено още няма акт 16.Навсякъде тече и е влага,добре че съм си взела майстор за мъж и им вися на главите докато оправят и не спре да тече.Направо са си за съд,не че няма в момента кой да ги съди ,де.


Ако това ще те успокои, фирмата е вероятно пред фалит, защото се продава с всичките и активи и задължения за има няма цената на 3 апартамента

# 87
  • Мнения: 5 462
Коте, откъде имаш това инфо ???То кой знае още колко стоителни фирми са на техния хал ...

# 88
  • Мнения: 5 178
Ами включително има и обява във вестниците, че фирмата се продава ..

# 89
  • Мнения: 792
Има ли някой, който живее в сграда, построена от Кондор, да сподели какво е качеството им на изпълнение. Защото като цени жилищата им са доста високи.

Общи условия

Активация на акаунт