Как да си връщаме пари от LaRedoute.fr

  • 6 927
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде
  • Мнения: 979
 Такъв сайт да праснат,от Редута си променяш регистрацията и ти я приема-склонна съм да им вярвам.Проблема е в нас,че сме толкова настръхнали от кокошкарски истории тук,че се съмняваме във всичко.А хората си правят бизнеса,печелят клиенти и пари.Тея кодове,които ги ползваме всички в редутската тема, са на същия принцип.Ама никой не се усъмни в тях.

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 00:19 от zhekova

# 16
  • София
  • Мнения: 423
Ами сега би трябвало да си получавам пак офертите на моя си адрес ,нали  newsm78 За кодовете си права,от къде на къде ще ни дават те подаръци и то понякога не лоши(всеки като дойде в нас ме пита от къде тия хубави лампи и никой не вярва,че са ми подарък от френски сайт).Аз съм склонна да вярвам,то затова се и регистрирах,че даже и в тийма влязох 

# 17
  • някъде
  • Мнения: 979
Да,всичко си остава,но се логваш с новия адрес.

# 18
  • Мнения: X
И на мен ми намирисва нещо тука тая работа-та какъв им е кяра да връщат пари-не ми е ясно, а относно препращането на клиенти-според мен на ларедутци не им липсват клиенти от цял свят!  Аз лично не бих си въвела номера на картата в такъв сайт! Peace
Ами всъщност никъде не ти искат номера на картата- плащането става с чек, по банков път или чрез пейпал.
За всеки случай паролата ми е съвсем различна от тези на пощата и в Ла редут.
Ще видим...  Flutter

# 19
  • Мнения: 2 558
и аз мисля да се регистрирам, пък и плащам с дебитна Виза Електрон, така че не се притеснявам от измами  Mr. Green

# 20
  • varna
  • Мнения: 1 012
айде и аз в клуба,да видим какво ще стане Peace

# 21
  • Мнения: 204
И на мен ми намирисва нещо тука тая работа-та какъв им е кяра да връщат пари-не ми е ясно, а относно препращането на клиенти-според мен на ларедутци не им липсват клиенти от цял свят!  Аз лично не бих си въвела номера на картата в такъв сайт! Peace

Никои не те кара да си го въвеждаш  Peace

Единственото място където си въвеждаш номера на картата е сайта на LaRedoute.fr,
така че аз поне не виждам опасност и до сега съм нямал проблеми Wink

# 22
  • Мнения: 4 371
Аз имам 4.58 Е, обаче спрях да пазараувам от Ла Редут.

# 23
  • Мнения: 3 214
И аз може би ще се регистрирам  Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 4 578
И аз, ама като ми остане малко време.

# 25
  • София
  • Мнения: 965
и аз май ще се регистрирам..
а потвържденията за поръчка пак ще си игват на личния ми мейл, нали  newsm78

# 26
  • Мнения: 204
и аз май ще се регистрирам..
а потвържденията за поръчка пак ще си игват на личния ми мейл, нали  newsm78

Да, но трябва да се регистрираш с него в този сайт Wink

# 27
  • Мнения: 1 178
Хайде и аз в кюпа  Mr. Green
А за втория акаунт, още една регистрация да правя ли?  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 4 371
А за втория акаунт, още една регистрация да правя ли?  Rolling Eyes

Е това и аз не разбрах newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 965
Аз имам 4.58 Е, обаче спрях да пазараувам от Ла Редут.
ммм да..забелязавам, че те няма напоследък - какво те отказа от франсетата  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт