АПРИЛ не е далече, чакаме го с трепет вече!

  • 11 017
  • 323
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 121
за бебешките дрешки - за по-сигурно купувам 56 и 62 размер, но установих, че в зависимост от фирмата и големината на самата дрешка варира. За всеки случай взех едно комплектче 50 размер, ако мишлето се роди по-малко.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро Hug Страхотна тема отново  bouquet
Стефинка, от Ла Редут ли ще поръчваш newsm78 Аз чакам тия дни първата си бебешка поръчка и повечето неща са 54. Ако не бързаш много като дойдат ще пусна снимки да се ориентираш за размера. После взех да поръчвам 60 и 67, защото на моята приятелка бебо на 2 месеца носи 62 и се притесних, че 54 бързо стават малки и няма да може да ги износи.
Мирър, аз май съм си отгледала хемороиди, но не съм много сигурна, защото не всеки път ми прокървява като ходя до тоалетната Rolling Eyes
Аз да се оплача, взе да ме гони безсъние вечер; само за раждането мисля и направо откачам  ooooh!
Момичета, някой виждал ли е на живо тези колички newsm78
http://www.maxi-cosi.nn-bg.com/citicx/citicx.html Около 600лв. излиза комплектът със столче за кола, а отделно може да се вземе и зимен кош, но не мога да намеря той колко струва. В крайна сметка, пък ако кошът е 300лв., ще поръчвам Джорданито. Три дни се ровя в сайтове за колички и друго, което да ме удовлетворява като цена и конфигурация, не откривам Tired

# 17
  • Мнения: 242
Добро утро и от мен,
страхотна тема   bouquet поздрави отново за Ясмина.
 Видях снимките на Сладкото бебе,много е хубава и какви мънички ръчички и краченца има,
само за цункане  Heart Eyes пожелавам на Сладката мама скоро да си я гушка и цунка.
 За раждането в Шейново- тарифата си е 800лв за избор на екип.
 Лек ден ви пожелавам на всички!

# 18
  • Мнения: 1 080
Goldie, Да от Ла Редут ще поръчвам и половината неща съм ги избрала 54, а другата половина 60, обаче една мама ме посъветва, че 54 било много малко и нямало смисъл и затова изпаднах в затруднение. Може да изчакам твоята поръчка да дойде да видя за какво иде реч!!!  newsm78 newsm78 newsm78

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Стефи, и аз я чакам, че минаха 3 седмици, а ни вест ни кост. Аз поръчвам оттам вече 1 година и досега повече от 2 седмици не съм чакала Crossing Arms Сега чакам 4 поръчки - 3 за бебка и 1 за мен-чаршафи и нощници за болницата. На мен пък ми казаха, че от едната марка нещата били по-големки и 54 можело да е доста голямо за новородено. Спрях се засега докато дойдат нещата, че да се ориентирам Rolling Eyes Много съм зле с ориентацията откъм размери, а мъжа ми като му показах едните чорапки ме пита за напръстници като шия гоблена ли ще ги ползвам Crazy

# 20
  • Мнения: 479
Ех, писах-брисах... и накрая ми изчезна написаното...
Здравейте, момичета!
НА мен все не ми остава време да пиша, макар да се старая поне да чета написаното. Надявам се през следващите седмици да имам повечко време...
Исках да питам онези от вас, които са ходили на фетална морфология при МАрков през 31 ГС, защо са го направили - по негова препоръка или по собствено желание и усмотрение?
Когато аз бях при него, той не ми каза да ходя отново. ТА се чудя дали да не го посетя все пак, още повече че като лежах в МД, имаше случаи, от които се потресох и присъщата ми хипохондрия се възпали до неузнаваемост...

И аз вече се замислям за раждането. Но също умувам кой родилен дом да избера - Шейново или МД. Екип няма да си избирам, защото не знам нищо за лекарите там. Всъщност бременността ми я следи д-р Клисурски от МД, но мисля, че той не води раждания.

Кажете, моля, правили ли сте си изследване за токсоплазмоза. И кой лекар ви насочва към такова изследване? Плаща ли се или се поема от касата?

Бъдете здрави и да имате много слънчев и успешен ден   bouquet

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 10:57 от Тодоран

# 21
  • Мнения: 165
Тодоран  аз съм си правила изследване за токсоплазмоза  в третия месец ,защото имаме котка . стоиностите са две които излизат . едната е дали си заразена и другата е дали имаш имунитет с/у токсоплазмоза . на мен ми излезе ,че не съм заразена и ,че имам имунитет . не знам колко може да се вярва на това с имунитета и пак съм си в напрежение

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Тодоран, Криси е права - изследване за токсоплазмоза се прави в началото на бременността Peace Аз си го платих.

# 23
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Добро утро.
Поздравления за темичката както винаги е страхотна.  bouquet
За бебешките дрешки аз съм поръчала от Киндербут и са ми номер 56. Изобщо не мога да преценя дали ще са малки или големи. Crazy

# 24
  • Мнения: 3 116
Тодоран, аз си правих ФМ в 29 г.с. при д-р Марков по мое желание и негово предложение. Не беше задължителна в никакъв случай.

За токсоплазмоза, аз не съм си правила това изследване по настояване на наблюдаващата ме докторка. Излизат много грешни резултати и положителни и отрицателни, вяра на изследванията не може да се има и тъй.

# 25
  • Мнения: 137
Stefinka,за размера на дрешките според мен е по- добре да си вземеш 60 размер. Марти се роди 53 см , и след месец вече беше 59.60 размер ще стане и за новородено.
За токсоплазмозата знам, че се заплаща от пациента.

# 26
  • Мнения: 354
Добре, от тези сайтове на каква цена излизат дрешките горе-долу?  newsm78

# 27
  • варна
  • Мнения: 147
Здравейте и от мен!
Ясмина-отново си чудесна!  bouquet
Дрешките,които аз купих за бебка(а и които имам от каката)са друга номерация 24,26-най-малките номера.Ползвах ги преди по 1-2месеца,защото малката растеше с 2см.на месец.
За токсоплазмоза не съм се изследвала,защото котката я махнахме още преди да се роди"каката".Сега обаче се очертава март да имаме кученца,които 40 дни най-вероятно ще са вкъщи,та се замислям дали и аз да не направя това изследване.
Варненки,някоя ще ходи ли в 31-31 г.с. на ФМ при Балев?

# 28
  • Мнения: 19
относно  токсоплазмозата,

аз си  правих в третия месец. изследват  се два показателя igg i igm . единия се поема от ЗК мился че беше igg ,  а igm  се заплаща.

# 29
  • Мнения: 2 751
elco, milenag, Lassi  , кои са вашите д-ри от Шейново?  Laughing
Моят е Ненов  Hug Още Веле и Нецов се преместиха там.
То в Шейново останаха малко добри д-ри  Rolling Eyes Shocked За жалост  Peace
При Мазнейкова е скъпо, да. Но като гледам какви са станали тарифите в Шейново, май и там ще ми излезе същото  Peace

Общи условия

Активация на акаунт