За козметиката "Елея"

  • 3 403
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
Аз съм доволна от зелената серия също-  от крема с фактор 25 и от хидратиращия, втория го смесвам с Имекс и се получава добре. маската от зелената серия като че ли не ми понесе много добре, но моята кожа и без това е ужасно чувствителна. От боята им изобщо не съм доволна. Изми се след второто къпане. От българските прдпочитам Арома стил. От кремовете най ми пасва един на Др Шрамек, но цената му е безбожна - 60 лв крем (50мл) + 50 лв фон дьо тен(30 мл). Много е добър, но не ми се дават втори път толкова пари. И ще си карам на елеа

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
От зелената серия много харесвам гела за измиване. Кремът не ми харесва - трудно се разнася и мазнее ( макар и да е за мазна кожа) - предполагам е заради филтъра, но въпреки това на мен ми е доста по-мазен от други кремове с филтър.

# 17
маската от зелената серия като че ли не ми понесе много добре, но моята кожа и без това е ужасно чувствителна.
Розовата серия е за суха и чувствителна кожа, а зелената за мазна кожа.
Естествено, че няма да ти понесе

От боята им изобщо не съм доволна. Изми се след второто къпане.

Боята за мен е перфектна. Все пак има и френско участие, което не е за подценяване. Аз е предпочтам  дори пред L'Oreal, а за цената да не говорим.

# 18
Момичета, а знаете ли сайта на Елеа?

Общи условия

Активация на акаунт