Набор 2001 (8)

  • 17 628
  • 356
  •   1
Отговори
# 300
  • На черешата
  • Мнения: 8 394
 Зъбната фея е новата мода  Joy Joy Joy.Ние писмо не сме писали,но вече имаме желание.
 Когато ти падне зъбче,вечерта зъбната фея идвала да го вземе и на негово място ти оставала подарък.Дарина вече е намислила подаръчета за всичките си зъби,че даже няма и да и стигнат. Joy Joy Joy

# 301
  • Мнения: 7 263
И Вики няма нито един сменен зъб  Sad. Взех да се притеснявам вече ...
Ели не се притеснявай Hug и аз като четях тука в темата се бях притеснила, но онази вечер ни се разклати първото зъбче - предното долу  Heart Eyes
Киара - много интересно беше...

# 302
  • Мнения: 2 196
Ани смени 9 зъбчета вече.Редовно и падат вечер и настава военно положение,защото чака подарък от зъбната фея.Много е смешна,защото иска да си ляга още по светло,белким прилъже феята да дойде по-рано.Обикновено бартера е зъбче за книжка. Laughing

# 303
  • Хасково
  • Мнения: 726
Панчо смени 2 зъба. Зъбната фея при нас идва само за първите 4 зъба- така сме се разбрали Mr. Green. На падналите зъби досега носеше монети- да са здрави следващите, и по една метална количка за успокоение. Като му падна първия зъб беше много притеснен, защото го глътнал през нощта и зъбната фея нямало да му донесе нищо...

# 304
  • София
  • Мнения: 40 958
Дияна получаваше парички само за 1вите паднали зъби. 1вите две сме ги прибрали. Ходят с баща си на зъболекар, Дияна гордо подава зъбче в салфетка и казва "прибери го". На сутринта гордо показва желязното левче. Simple Smile
Аз защо си мислех, че кучешките се сменят по-късно?  newsm78

# 305
  • Мнения: 2 829
Габи редовно я водя на зъболекар,
май като й паднат предните горни зъбчета ще слага шини ,
защото в момента млечните са й изхвръкнали напред
но,има време
с баткой сме го закъсали относно зъби,защото се оказа че няма зародиши на постоянни втори предни  и има проблем със захапката
 и препоръчват брекети
а той ,нали е вече пубер--твърдо отказва ooooh!

# 306
  • Мнения: 1 111
 А моят не е сменил нито едно зъбче, дори няма и клатещо се. Cry
 Иначе си имаме гадже, заяви че е влюбен. bowuu

# 307
  • На черешата
  • Мнения: 8 394
 МЪНКИ,какво е брекети?

# 308
  • Мнения: 1 111
 Не питаш мен, но все пак.
 Брекетите са най-образно казано телчета, които се поставят на зъбките за изправянето им.

# 309
  • На черешата
  • Мнения: 8 394
  bouquetБлагодаря!
  Ама то даже беше модерно да си ги слагат,защо се притеснява детето?

# 310
  • Мнения: 2 829
Фантичка--телчета на зъбите които седят постоянно около 2 години и са около 1000 евро

еми момче е,заради това не иска
били женски  ще му се смеят
почти 13 годишен е и яко го е треснал пубертета Thinking

# 311
  • На черешата
  • Мнения: 8 394
 1000 евро  Shocked,малииииии.Сериозна цифра,но важното е,че помагат.
 Трябва да намерите начин да го убедите.По-добре сега с телчета,отколкото цял живот с криви зъби. ooooh!

# 312
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 11 220
Оооо, Констанца смени доста вече. Доста-доста, шест са, като единия горен преден още не е порастнал и е  tooth При нас няма фея, събираме ги в кутийка. Надявам се по-скоро и останалите да се сменят, че са в ужасно състояние.

# 313
  • На черешата
  • Мнения: 8 394
 Няма да ни се размине на нас феята,в градината само за това говорят. ooooh!

# 314
  • Мнения: 2 829
Фантичка
права си,но 13 почти годишен пубер не можеш да го убедиш

истината  е че  се предоверих на един зъболекар при който водех сина като беше по-малък
според него не било нуждо да се ходи имало време -като станел голям


да ,обаче ако бяхме сложили шини като по-малък сега нямаше да е толкова сериозно положението при него Peace

така че-----ходнето на зъболекар е важно Peace ,дори и на 6 годишно възраст
дори да няма проблеми като кариес,трябва да се измери захапката


извинявам се за спама Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт