Баща на децата ми/Партньор в живота ми

  • 4 834
  • 115
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 052
Като генетичен материал е прекрасен, законно се е доказал три пъти.
За останалото, по-добре да замълча, но още преди за бъдем заедно като двойка, не си харесвахме определени черти, което не се е променило и до днес. Много характерни черти.
Важното е, че се обичаме, нали така.

# 46
  • Мнения: 2 212
Аз като се влюбя в някой, го искам и за партньор в живота ми и за баща на децата ми. Не ги разграничвам. Поне към този момент, обикна ли някой, то го виждам още от първия момент като баща и като всякакъв редом с мене. Не знам това обаче до колко допринася за спора за подбора.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 099
ester , знам за какво говориш!

# 48
  • Мнения: 1 080
Хм , аз съм сбъркана нещо .На първо място харесах душевността му .После нещата по реда си - партньорство, деца .Не може човек всичко да предвиди ,на грозновати хора са се раждали красиви деца и обратно ,глупави хора са създавали умници .Гаранция няма ..Важно е обич да има.
Хората са различни за едни водещи са парите ,за други красотата ,за трети ума .Пъстър свят .

# 49
  • София
  • Мнения: 7 097
кое от двете е натежало - че виждате в него добър потенциален баща, че виждате в него добър партньор или по равно?

Имаше ли някакво значение финансовото му състояние? (мога да пусна анкета за срамежливите) Парите са днешните феромони...

Като се загаджвахме, изобщо не съм мислила за него като за потенциален баща на детето ми. По-нататък също, но това на съзнателно ниво. На подсъзнателно какво е ставало, е вече друга работа...

И не, финансовото му състояние не беше от значение.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 348
Не си го представях като баща до момента, в който стана такъв

# 51
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Дори не съм мислила за деца, като го избирах. Оказа се, че в ролята на баща е добър.

Парите нямаха значение.

# 52
  • Мнения: 17 407
Бу, може ли анкетата, за срамежливите?

# 53
  • Мнения: 189
Мисля, че повечето жени избират партньор. Нито един от партньорите ми не е станал баща на децата ми, но всеки един от тях съм си представяла в тази роля. Предишният щеше да бъде по-добър баща, отколкото партньор.
Преценявам сегашния по родителите му. Ако е родител като баща си, значи ще е идеален.

Финансовото състояние винаги има значение, за каквото и да било, но не е определящо при избора.

# 54
  • Мнения: 46 518
Пари нямаше, кола нямаше, къща нямаше, беше студент, който работеше от време на време строителни работи  Simple Smile

Не съм се замисляла дали би бил добър баща, тогава въобще не ми е минавало през главата  Laughing

# 55
  • Мнения: 2 563
Видях добър партньор, не съм мислила за деца. Той тогава нямаше пукнат лев.  Grinning

Сега просто искам с любовта си да отгледаме деца.

# 56
  • Мнения: 984
...някой, който малтретира мен, но е идеален за детето ми,....

Какво значи "идеален" баща, при положение, че малтретира майката?! Изумена съм.

# 57
  • Мнения: 3 521
Гледах всичко - гени, акъл, очи, зъби, гъз, номер на обувки, размер на портфейл...

# 58
  • Мнения: 6 993
За баща го избирах - хубав, здрав, много умен, много отговорен и принципен, със сходна на моята ценностна система. Само дето не напира, милият, да си влезе в ролята. Пари не съм гледала, нямахме пукнат лев и двамата, моята заплата стигаше колкото да пътувам, за да се видим, но бях сигурна, че той може да постигне много.

# 59
  • Мнения: 17 546
Първо поисках него, после дете. Дава ми всичко от себе си и за да не кажа, че е скръндза ми даде три деца.Той ми е всичко. Пари нямаше, когато го избрах, но с годините доказа, че за нищо на света не би оставил децата си без да им осигури всичко, което смята за необходимо, че дори и повече. И всичко това от мига, в който стана ясно, че ще става баща за първи път, а това беше още преди да стане семеен мъж. В допълнение на това има ръст, осанка, вид, коса, зъби, очи и акъл.  Wink

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 17:27 от Балу

Общи условия

Активация на акаунт