Криете ли се от децата си като се събличате

  • 5 596
  • 129
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 118
????????????? и по каква причина?  newsm78 Shocked

# 76
  • Мнения: 3 447
Е аз не мисля, че половите ми/ни органи са за показ създадени, затова съм против нудизма, но разбира се - хора всякакви, мнения всякакви.
Основната грешка на не-нудистите е да смятат, че нудистите си показват половите органи  Simple Smile Те не показват нищо, просто не носят дрехи. И показват половите си органи точно толкова, колкото и палците на краката си. Ако се отнасяш към половия си орган толкова нормално, колкото към палеца си, той вероятно ще предизвика у детето  и толкова интерес.

# 77
  • Мнения: 3 146
Да, вече се крия съзнателно, защото синът ми ме заглежда.

Нудизмът няма нищо общо тук!

# 78
  • Мнения: 19 330
при нас още не стои на дневен ред,но съм се замисляла по този въпрос.мисля,че не бих ходила без гащи пред малката,но бих се опитала да я възпитам, че тялото й е нещо нормално и че не трябва да се срамува.

# 79
  • Мнения: 3 886
Никога не сме се крили.Нито аз,нито баща и.Може би и точно затова голото тяло не представлява накакъв особен интерес за дъщеря ми.Поне до момента.
И при нас е т ака

# 80
  • Мнения: 4 621
Не, не се крия Peace

# 81
Аз да, но напоследък ми се случка като я гушкам да ми наднича в деколтето. Много странно, какво мислите?

# 82
  • Мнения: 2 631
Не се крия и не мисля скоро да го правя.

О, да, ама ти си с момиче, има разлика между два пола и разнополовите  Crazy


За мен няма, не се крия  Peace

# 83
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Аз-не. Баща й-да.

# 84
  • Мнения: 2 467
Не. Не натрапвам голотата си, но не се крия. Къпим се двете, обличаме се двете, все още се кърмим. На 2г 6м не и прави никакво впечатление голотата ми. Баща и се крие /той е срамежливец  Laughing И момченце да си имам един ден, също няма да се крия. Аз съм майка му.
Като се крие човек, само предизвиква повече интерес.

# 85
  • Мнения: 65
Аз не се крия , когато се преобличам. Не мисля , че това ще й повлияе на психиката. Майка ми също не се криеше от мен, когато бях малка и не мисля, че ми се е отразило. Но когато имаш момче наистина ситуацията е по-различна. Може би след втората годинка не бих се събличала пред него.

# 86
  • София
  • Мнения: 7 077
Не, не се крия. Баща му не се преоблича пред него.

# 87
  • Мнения: 440
Не се разхождаме голи пред децата си,но и не се свираме в миша дупка за да се преоблечем.Трябва да има някаква граница,но не и да им внушавам,че голото тяло е срамнои мръсно нещо. Peace
Е аз не мисля, че половите ми/ни органи са за показ създадени, затова съм против нудизма, но разбира се - хора всякакви, мнения всякакви.
Основната грешка на не-нудистите е да смятат, че нудистите си показват половите органи  Simple Smile Те не показват нищо, просто не носят дрехи. И показват половите си органи точно толкова, колкото и палците на краката си. Ако се отнасяш към половия си орган толкова нормално, колкото към палеца си, той вероятно ще предизвика у детето  и толкова интерес.

Подкрепям двете мнения, и ние сме така. Вече знаят какво има или няма мама или тати и съответно това ги определя като момиче или момче. За мен това е нормално да го знаят на тази възраст.

# 88
  • София
  • Мнения: 726
Засега не се крием.
По нататък ще му мислим  Laughing.

# 89
  • Мнения: 1 364
Не се разхождаме голи пред децата си,но и не се свираме в миша дупка за да се преоблечем.Трябва да има някаква граница,но не и да им внушавам,че голото тяло е срамнои мръсно нещо. Peace

Общи условия

Активация на акаунт