За планирането

  • 3 163
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 312
Бих могла да кажа, че беше планирана спонтанност.
В един августовски ден се яви и перфектния обект, в перфектното време, на перфектното място и отключи райските порти.
Да, просто бизнес.



Azzy ми трака по клавиатурата.
Че и деня даже беше августовски...,Несебър..еххх...
В плана ми имаше и две условия:
1.Да е по-голям и да има опит.
2.Да е непознат,когото после не искам пак да срещна.

# 46
  • Мнения: 27 524
Обсъждали сме планираното раждане и изобщо планирането в живота ни.Някои се движат по график,други не.Какво ще кажете за първият секс?Планирахте ли го или просто се случи?Обмислено ли беше,имаше ли подготовка или беше спонтанно?При мен всичко беше обмислено,партньорът ми добре избран,да отговаря на някои важни за мен условия.Изобщо реших да се разделя с девствеността си без излишна емоция и без излишен риск.Просто бизнес.

Планираното раждане не сме го обсъждали, преди да има планирано забременяване, все пак   Laughing  Не се движа по точен график, но си обсъждаме и планираме плановете и мечтите, да.
Неща за секс не споделям, Шанел  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: X
При мен всичко е планирано, ама наистина всичко, не обичам да не знам какво след какво следва, обичам да знам кога ще пия кафе, кога ще работя до късно, кога ще правя секс, кога ще ходя с детето на разходка...........

# 48
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз обичам приятните изненади, затова нищо не планирам - деца, секс, първи път. Когато стане и както стане.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 603
Спонтанно.
Да срещнеш мъжът, за когото да знаеш, че искаш да е първи е едно, но чак пък да планираш къде, кога и как ми се струва прекалено.


А това пък, дори и вярно понякога, е най-нелепото словосъчетание за първи път.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 5 699
Никакви планове не сме правили. Запознахме се на майтап и с друга цел  Mr. Green беше връзката ни. Заживяхме заедно на майтап. Когато разбрахме за малкия още не бяхме осъзнали какво ни чака, но пък си го искахме много. И така от майтап, на майтап и един 3 годишен шегаджия ни изправя косите из къщи.

# 51
  • Мнения: 290
Партньорът беше избран и то с много любов.
Бях сигурна,че той е човека, с който искам да си споделя живота си  и да си имам дечица.
Решихме и двамата,че искаме детенце, беше планирано, но стана след две години.Сега си го чакаме. Забавянето на изпълнението на плана ни не ни е попречила на любовта за момента.

# 52
  • Мнения: 1 312
Четете ли всъщност въпроса или само заглавието на темата?
От последните отговори оставам с впечатление,че не!
Никой не ви пита дали сте планирали децата си..
Въпросът е за планирането на първият сексуален контакт.
Не с мъжа ви/а може и с него/,най-първият...

# 53
  • Мнения: 2 407
По принцип да,исках да загубя девственоста си,е загубих я,улучих подходящ пратниор.Исках бебе ,е имам прекрасна дъщеря,да планирана беше.Като цяло обичам да си планирам, поставям цели.

# 54
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Всичките значими събития в живота  ми, на които съм могла да повлияя по някакъв начин,  съм ги планирала.
От прибързаните стъпки общо взето, нищо не е излизало.
Сега планирам втората си бременност, живот и здраве, есента.  Praynig

# 55
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Що се отнася за най-първия ми секс не беше планиран, просто се случи. Не го търсех, не го очаквах. Даже малко рано се случи.
Иначе относно планирането въобще, харесва ми да планирам. Не педантично, до най-малкия детайл, а да планирам като обща картина. Не обичам хаоса.

# 56
  • Мнения: 948


П.С. Колко Ксении има? newsm78

Мисля, че сме две.Срещала съм и потребителка с ник -  xenia. Wink Hug

# 57
  • Мнения: 9 865
Не беше планирано. Дори не го познавах. Исках да се разделя с девствеността си именно без излишни емоции около това и без някой да се кичи с никнейм "отварач(к)а" (преди Мара едноименната). Така и стана.

# 58
  • София
  • Мнения: 18 679
Планирано и с човек, в когото бях много влюбена.

# 59
  • Мнения: 3 521
Не беше планиран. Хормоните ме шамаросаха здраво и ме повалиха на кревата...Иначе обичам да планирам, и препланирам, и надпланирам, и подпланирам...

Общи условия

Активация на акаунт