предсказанията на Ванга....

  • 4 358
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 417
Е, то отдавна има киборги - много хора живеят с байпаси, с чужди органи, изкуствени сърца.  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 3 453
Две статии определено си противоречат.  Thinking

Това уж са също думи на Ванга, които автоматично изключват всичко, написано в руската статия. newsm78
"След 2000 г. няма да има катастрофи, ни потоп. чакат ни 1000 години мир и благоденствие."
http://www.myshop.bg/vanga/predst.html


Не вярвам на нито дума и на нито една статия по въпроса!

# 32
  • София
  • Мнения: 62 595
Нали знаеш само къде има мир и благоденствие?

# 33
  • Мнения: 5 539
Не вярвам. Абсурд! Според това предсказание, човечеството ще просъществува още 1900 години Rolling Eyes Абсурд ви казвам...

# 34
  • Мнения: 6 998
Не вярвам. Абсурд! Според това предсказание, човечеството ще просъществува още 1900 години Rolling Eyes Абсурд ви казвам...
Няма бе, няма да е човечество, киборги ще са. Sunglasses

# 35
  • Мнения: 5 539
Не вярвам. Абсурд! Според това предсказание, човечеството ще просъществува още 1900 години Rolling Eyes Абсурд ви казвам...
Няма бе, няма да е човечество, киборги ще са. Sunglasses
Мисля, че ще изчезнем като вид още преди да се сбъднат холивудските прогнози за киборги, терминатори, робокопи и прочее електронна сволоч smile3556

# 36
  • Мнения: 9 905
а защо не са дали предсказания до 2008? Няма такива или не са се сбъднали и не стават за публикуване  Wink

# 37
  • Мнения: 3 880
Ох, и война на Марс предсказала ooooh!
и комунизмът щял да се завърне... от кога го чакахме hahaha

"2279 – Енергия от нищото"           Мечтииии Laughing 

2011 – В резултат от ядрената война в Северното полукълбо ще изчезнат всички растителни и животински видове.
"2043 – Световната икономика процъфтява."

Брех, как така след такъв срив, почти като края на света,  за има-няма 32 години ще цъфне тази ми ти световна икономика, че и ще въъже Wink

"2033 – Топят се Полярните ледове. Повишава се равнището на световния океан. ", "2046 – Става възможно подмяната на органи. "
Тези неща не се ли случват и в наши дни?


2088 – Нова болест – старее се за няколко секунди                 Ехааа...

Абе някой си е направил съчинение на тема научна фантастика и го пуснал из интернет Laughing
А баба Ванга знаела ли е що е то Киборги Joy

# 38
  • София
  • Мнения: 2 166

Абе някой си е направил съчинение на тема научна фантастика и го пуснал из интернет Laughing
А баба Ванга знаела ли е що е то Киборги Joy

Точно  newsm10

Иначе много се смях на статията . Свежо  tooth

# 39
  • Мнения: 3 886
2014 – Повечето хора по планетата ще страдат от рак на кожата и други кожни заболявания.
Мен това ме притеснява  ако е истината само думата рак ме   убива мислено Tired

# 40
  • Мнения: 6 417
Според едни предсказания на Ванга, през 2007 г. щяхме да установяваме контакт с извънземни. Що така тези хора не ми се обадиха?  smile3516

# 41
  • София
  • Мнения: 62 595
маскирали са се и не можем да ги познаем  Laughing

# 42
  • Мнения: 15 265
чакат ни 1000 години мир и благоденствие."


Това ми припомни един филм преди време /1989год./ - предсказанията на Нострадамус. Там 1995 или 97 Рим трябваше да е сринат. Невероятен апокалипсис, след който настъпват 1000 години мир и възход. Гледахме го с ужас ....
 

# 43
  • Мнения: 3 880
Според едни предсказания на Ванга, през 2007 г. щяхме да установяваме контакт с извънземни. Що така тези хора не ми се обадиха?  smile3516

Е, не видя ли онзи ден снимката на онзи марсианец, дето чакал бил рейса hahaha Всъщност може и бързия влак да е чакал, за да ни посети и да осъществим контакт, но да са му се объркали плановете на човека... упс... марсианеца. Спокойно, ще дойде Laughing

Някой яко се гъбарка с виртуалната аудитория Joy

# 44
  • Мнения: 6 417
Чакал той... Crossing Arms Руснаците са луди по Ванга точно колкото и българите. Не знам колко автора има у нас, които избълваха книги за Ванга, но знам за една журналистка, която си купи апартамент само от една книга за нея. Колко е достоверна, само тя си знае.

Общи условия

Активация на акаунт