Отговори
# 15
  • Мнения: 75
Благодаря на всички Ви за интереса. Все пак председателят на СОС - г-н Андрей Иванов не можа да се скрие съвсем и ще ни приеме на среща по проблемите на децата на 6.02.2008 година (сряда) от 14 часа в Столична община - или на 11 август № 4 или в кабинета му в СОС:
 Ние ще му връчим и ще искаме:
- нашия меморандум за действия на СО за справяне с проблема и др.
- ще искаме ясни ангажименти от него
ако някой от вас иска ще се опитаме да го включим в нашата делегация от 3-4 човека.

тел. 0888 429604 Борис Цветков

# 16
  • Мнения: 639
Записвам се да следя бъдеща информация по темата.  Peace
Grinning

# 17
  • Мнения: 3 886
Подкрепям и съм на среща Hug Peace

# 18
  • Мнения: 75
г-н Андрей Иванов ни отдели 10 минути. каза, че приемната му е за лични въпроси, а не такива сериозни като детските градини. питахме го за зала в общината за кръглата маса и за негово участие - той каза да му го напишем и щял да види - абсолютно незаинтересован човек, който си е изградил механизъм за избягване на конкретното му участие и работа.

преди двайсетина дена помолих общинския скъветник Бойко Маринков (с който от години сме се борили срещу отдаването до 2013 година на детски градини на частни училища и градини) и подготвих, а той внесе питане до Бойко Борисов. включваше всички поставени въпроси и му беше отговорено на сесията на СОС на 5.02.2008 г. в мен са материалите 30-40 страници и включват отговори на много от въпросите.
Измислете и подскажете как да ги пусна - на хартия са ми не са в електронен вид за да ги чете, който се интересува.

# 19
  • Мнения: 75
г-н Андрей Иванов ни отдели 10 минути. каза, че приемната му е за лични въпроси, а не такива сериозни като детските градини. питахме го за зала в общината за кръглата маса и за негово участие - той каза да му го напишем и щял да види - абсолютно незаинтересован човек, който си е изградил механизъм за избягване на конкретното му участие и работа.

преди двайсетина дена помолих общинския скъветник Бойко Маринков (с който от години сме се борили срещу отдаването до 2013 година на детски градини на частни училища и градини) и подготвих, а той внесе питане до Бойко Борисов. включваше всички поставени въпроси и му беше отговорено на сесията на СОС на 5.02.2008 г. в мен са материалите 30-40 страници и включват отговори на много от въпросите.
Измислете и подскажете как да ги пусна - на хартия са ми не са в електронен вид за да ги чете, който се интересува.

# 20
  • Мнения: 75
size=14pt]Kraglata masa shte bade ot 10.30 h na 17.02.2008 g.[/size]
Iskame da e v stolichna obshtina - zala 1.
Dnes prashtam pismo do shefa na SOS da razreshi zala i da dojde. Ako ne moje v SOS shte namerim druga udobna zala v centara.

kanim hora ot obshtinata, darjavata i vschki majki i bashti, koito iskat da dojdat.

shte vi pratja i drugi podrobnosti dopalnitelno!

Boris Tsvetkov

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 576
Побутвам темата по-напред, за който се интересува.

# 22
  • Мнения: 75
подсещам Ви да се готвите за кръглата маса в неделя, 17.02.2008 г., 10.30 часа, аз се боря за забата и за участници от различни институции

# 23
  • Мнения: 75
ако някой иска да му изпратя питането до кмета (което подготвих и внесох преди месец, подписано от общинския съветник Б. Маринков) и отговора на кмета - вече ги имам сканирани

да ми каже на кой и-мейл

# 24
  • Мнения: 47 991
аз искам, mamavassi@mail.bg
искам да разбера и какво точно целите и как смятате да го постигнем

# 25
  • Мнения: 736
Аз също vucheva@gbg.bg
Благодаря Ви за усилията, които полагате. Дано да се увенчаят с успех.

# 26
  • Мнения: 138
може ли и на мен:
mushu@gbg.bg

# 27
  • Мнения: 371
Най-добре е, ако не те затруднява да ги пуснеш активни тук, а не на всеки, който иска, защото така темата ще се напълни само с мейл-адреси и молби да ги пуснеш!

# 28
  • София
  • Мнения: 1 056
Г-н Цветков, и аз искам да прочета, интересува ме въпроса:
ludmilana@mail.bg

# 29

Общи условия

Активация на акаунт