А от коя бензиностанция зареждате с гориво колите си?

  • 11 934
  • 133
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 183

OMV и Лукойл.

# 16
  • Мнения: 1 813
Само в Лукойл.

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
От Лукойл, щото ми е на 50 метра Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 6 011
От Лукойл - Петрол.
Цакат и то яко. Правили са разлики до 15 литра на резервоар. И тези литри не сме ги засичали чрез пробег, а в упътването на колата си пише колко събира резервоара. На някои бензиностанции събира доста повече.  Mr. Green

# 19
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Зареждам само в ТЕМПО Петрол Peace Никога не съм имала проблем с бензина, дават ти подаръчета, държат се добре, правя си и гражданската там, и винаги дават бонус бензин/тази година е 45 лева гориво/. Mr. Green Доволна съм много Peace

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 08:28 от magnoliamm

# 20
  • Мнения: 1 172
OMV, Лукойл, Еко
Нямам мнение за цакането. Не съм си правила труда да засичам горивото с такава точност. Обикновено зареждам по цял резервоар.

# 21
  • Мнения: 2 550
ОМВ, Лукойл и Еко.
Послединте няколко пъти зареждах в Шел и бензинът свършваше изключително бързо, без да съм карала повече от обикновено или да съм натискала повече газта  Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 6 011
OMV, Лукойл, Еко
Нямам мнение за цакането. Не съм си правила труда да засичам горивото с такава точност. Обикновено зареждам по цял резервоар.
И ние винаги пълним целия резервоар и ни направи впечатление неговата разтегливост.

# 23
  • варна
  • Мнения: 1 830
Зареждам само в Лукойл Петрол Peace

# 24
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
ОМВ, ЕКО и Лукойл, ама не този на Петрол Peace
А колкото до цакането- и на мен ми направи впечатление веднъж за Лукойла при хотела на ЦСКА, тогава ми изкара разход 10 на 100, което за мойта гнида е абсурд newsm78 да не говоря, че много бързо ми бяха нулирали колонката и не успях да видя колко литра са ми сипали newsm78

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Предимно ОМV

# 26
Основно в ОМV, поне при тях системата за качество на горивата все още не е побългарена, а и не си позволяват чак толкова фрапантно да манипулират комп. система /да те цакат/. А за лукото резервоара на колата варира 40л- 65л. е колкото и да го натъпчат, колкото и да се оправдават с външната температура ама .... .Шел същата работа, а и горивата им са със съмнително качество.

# 27
  • Мнения: 100
OMV и Лукойл.

# 28
  • Мнения: 2 631
За Шел работата е ясна!  Mr. Green
Никой не иска да разажда оттам...
Смятам да сменя Лукойл - Петрол с Лукойл, ОМВ или ЕКО.
Аз не си пълня резервоара догоре, ама пак си е криво да си мислиш, че колицата ти гори 10 на 100!  Twisted Evil
Не знам обаче дали бензина е добър на ОМВ  Thinking

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Обикновено зареждам в една бензиностанция в града, от която зареждат всички таксита. Горивото е хубаво и не лъжат, поне не очебийно. Освен това е по-евтино поне с 5 ст./л от всички други.
Когато не можем там, зареждаме от ОМВ - по препоръка на майстора, който ни прави колата.
За протокола - зареждам дизел.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт