А от коя бензиностанция зареждате с гориво колите си?

  • 11 944
  • 133
  •   1
Отговори
# 60
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
OMV

# 61
  • Мнения: 1 371
Еко елда.

Близо до нас има ОМВ и от време на време и там ходя да зареждам, но само ако знам, че няма да мина покрай някое Еко.


Навсякъде сипва обслужващия персонал. Аз даже незнам какво да натисна в оня ми ти маркуч.


А и да не стане някое произшествие, като тази кака.   Laughing Сори, ако някой някъде в темата го е пускал.

# 62
  • Мнения: 1 986
И аз тъпо и упорито зареждам в ОМV, но преди 2 месеца сменях бензинова помпа, защото изгоря на 200 метра след зареждането. Бях с бебето. Побутнах си колата до тротоара, нарамих бебока и се прибрах. Добре, че се случи близо до нас. Ремонта ми излезе 1200 лева, заедно с разни други дребнотийки. Пак зареждам на ОМV, защото ми е наи-удобно, а и персонала в Надежда е любезен.

# 63
  • Мнения: 521
само да кажа,че работих и в еко елда няколко месеца,а сега съм в омв.на бургазлии да им кажа,че на екото за момента е най-добре,защото резервоарите са новички и още няма толкова боклуци,та горивото е чисто.иначе аз зареждам на омв щото там работя и да ви кажа не се оплаквам,но като съм нощна аз разписвам документите и мога да ви кажа че на еко само бензин 100 идва от гарция,другото е от лукоила,а на омв внос е само премиум дизел,зимата го водят алпин.с две думи всичко е едно и също,ама внушението е много важно.  Laughing и пак да кажа на бургазлии-като ходите на екото за бензин си слагайте от тоя без добавката,щото е същия като тоя с добавката  Laughing прецаквам бившите шефове  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 2 631
Да, и аз съм чувала, че бензина е еднакъв, ама ме интересува къде ПОЧТИ реално ще си заредя 10 литра... например...

# 65
  • София
  • Мнения: 4 867
Че бензинът навсякъде е еднакъв, това се знае. Никой и не претендира да е различен. От чужбина се внасят само някои от специалните горива, а също и добавките, които някои фирми слагат в някои от горивата си и които всъщност ги правят различни.

# 66
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Имам Ауди, и зареждам бензин 95. Само в OMV...
Ъм... къде ще препоръчаш да заредя аз - имам Нисан Микра?

# 67
  • София
  • Мнения: 4 867
Аз пък си помислих, че на аудито повече ще му върви v-power racing

Бу, нисанчето може и да не го зареждаш, само опъваш платната и чакаш попътен вятър. Wink

# 68
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Аз не си виждам моята бензиностанция в анкетата-Темпо Петрол Thinking Thinking

# 69
  • Мнения: 2 631
Аз не си виждам моята бензиностанция в анкетата-Темпо Петрол Thinking Thinking

Не се сещам, ама я добавих в анкетката...

# 70
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Аз не си виждам моята бензиностанция в анкетата-Темпо Петрол Thinking Thinking

Не се сещам, ама я добавих в анкетката...

Благодаря ти Hug

# 71
  • Мнения: 3 248
В Темпо Петрол зареждам. Много съм доволна от качеството на продуктите и от обслужването на персонала. Peace

# 72
  • Мнения: 908
Гласувах за Темпо Петрол  Hug Нямам оплаквания  Peace

# 73
  • Мнения: 2 631
Нещо не се сещам за тия бензиностанции в Пловдив...  Thinking

# 74
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Нещо не се сещам за тия бензиностанции в Пловдив...  Thinking


В Пловдив все още няма май Rolling Eyes Тук , в София са 6 Grinning, в Севлиево има също Peace

Общи условия

Активация на акаунт