А от коя бензиностанция зареждате с гориво колите си?

  • 11 945
  • 133
  •   1
Отговори
# 90
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Хора, верно ли оставяте бакшиш на бензиностанциите?
За какво?
В магазина оставяте ли?

# 91
  • Варна
  • Мнения: 366
В Петрол или в Лукойл Петрол.

# 92
# 93
  • Варна
  • Мнения: 472
ОМВ!  в краен случай Лукойл.

На ОМВ бензиностанциите са по-приятни и чисти, има хубаво кафе и обслужването е добро.

# 94
  • Мнения: 4 916
Хора, верно ли оставяте бакшиш на бензиностанциите?
За какво?
В магазина оставяте ли?

Винаги оставям поне жълтите стотинки - не можеш да си представиш какъв ефект има при следващо посещение.

# 95
  • Мнения: 3 634
Най-приятно ми е на ОМВ - добро обсужване, добро гориво, мият ми стъклата, любезни са много, тоялетните са чисти, магазина е много добре зареден, имат и много хубави топли бутер закуски и дребни играчки за малкия.

Плюс това след 3 години в системата знам как да не ме излъжат.  Whistling

# 96
  • Мнения: 2 631
Плюс това след 3 години в системата знам как да не ме излъжат.  Whistling

Еми сподели с нас, де  Praynig
 Crazy

# 97
  • Мнения: 3 634
Винаги гледайте кой пистолет взимат. Не са един и два случаите в дизеловата кола да влезе бензин. Стойте до помпата докато пистолета изключи. Така няма опасност докато вие си вървите към касите, да си отсипят 5л за ваша сметка в лейката. Ако пък помпата ви е за боклука можете усложливо да "сбъркате" горивото. Ако имате късмет да попаднете на "заек" ремонта е за сметка на дилъра. Платила съм 2 бензинови помпи на "клиенти"!  ooooh!

От клиентските карти на ОМВ може да се теглят пари без ПИН-код. Няма да кажа как!  Twisted Evil
В политиката на фирмата има пропуск и може да си заредите 98 на цена на 92. Ако напиша тук как става, вече няма да може. В Шел този номер не работи...сеща ли се някой?!  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 1 520
Хора, верно ли оставяте бакшиш на бензиностанциите?
За какво?
В магазина оставяте ли?

Винаги оставям поне жълтите стотинки - не можеш да си представиш какъв ефект има при следващо посещение.

Оставям. От белите стотинки.  Simple Smile
Оставям на момчето, което ми зарежда, защото ми измива стъклата, фаровете,, преглежда ми гумите, тия работи. Не ме гледат като борсук, или все едно съм им длъжна. Просто отношението за мен е на ниво. 

# 99
  • Мнения: 46 520
Преди зареждахме, от където ни падне, но установихме, че колата ни върви най-добре, когато е заредена от "Шел" и вече няколко месеца само от там  Simple Smile

# 100
еее, не са лични наблюдения, трябва да съм доста проницателна, за да стигна до този извод  Rolling Eyes
инфото ми е от човек, който работи във фирма, която проверява точността на колонките
и това, което аз разбрах, ги калибрират така че 20л да са точно 20л, всичко друго е с отклонение
а вече някои са си направили експеримент с различни бензиностанции и са се случили съответните случки, за които писах по-горе
аз от тогава зареждам по 20л, освен ако не се налага повече и не съм имала проблем с тарикати
...
А някой отчита ли половининия литър на всеки десет заредени, който остава в маркуча /това по сведение на бензинджия/, а да не говорим за някои по-малки бензиностанции при които ако от двете страни на колонката се вдигне маркуча компютъра отчита само първия.

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 22:00 от bebka krasi

# 101
  • Мнения: 94
Ние зареждаме основно в ОМВ. Доволни сме от обслужването като цяло. Но винаги следя какво гориво сипват, поради по-горе споменати случаи, при които е объркано горивото. На нас не се е случвало, но скоро станахме свидетели на такава грешка именно в ОМВ. На едно Монедо бяха сипали бензин вместо дизел Crazy Горките хора, не им беше никак весело Confused

# 102
  • Мнения: 2 631
Не знам как стават тия грешки с горивата!  newsm78
Аз като спирам на бензиностанция ясно и отчетливо рецитирам: "20лв. - 95!" Досега не са ме бъркали и слава богу  Praynig
Иначе лошо им се пише  #2gunfire

# 103
# 104
  • Мнения: 1 883
Лукойл

Общи условия

Активация на акаунт