Будите ли бебчетата за баня?

  • 1 915
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 502
Цитат на: tchara
И при нас често се разминават часовете за къпане, защото зависи от това кога е ял- къпем в интервала от 8 до 10 часа. Къпали сме и по- късно, но забелязахме, че детето след това е по-изнервено, спи неспокойно. Затова ако закъснеем по някаква причина с къпането просто "прескачаме" банята.


И ние сме така Grinning

# 16
  • Мнения: 844
Аз пък го будя нашия Митко. Много често му се случва да спи, но аз изчаквам да минат 3 ч. от последното ядене и ако не става го будя. Докато направим банята вече се е събудил, едвам чака да се наяде и веднага заспива. Но винаги гледам да не го къпя по-късно от 22 ч., после много, ама много му се спи и става много крив. И аз съм на мнение, че ти трябва да определяш режима на бебчо, а не да се въртиш на пета около него. Разбира се, това не означава, че не трябва да се съобразяваш с него, просто гледай кое е разумно и кое не. Иначе, ако не те притеснява може да го къпеш и по-рано, аз лично чакам тати да си дойде от работа и двамата да се заемем с банята.

# 17
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Аз изчаквам Дени да се събуди. Много жестоко ми се струва да го събудя заради банята. Ми тя никъде няма да избяга. Laughing

# 18
  • Мнения: 554
И ние бяхме така в началото.За да не я будим, къпането ставаше в 12ч. вечерта!Беше убийствено за нас с таткото!
Моят съвет е да изтеглиш къпането по-рано,само това е спасението!

# 19
  • Мнения: 232
Абе и ние имаме такъв проблем....та и аз мисля да му преместя къпането по-рано,защото ми се вижда много гадно да го будя...той и без това към 8-9 хапва и заспива,събужда се към 4-5 след това

Общи условия

Активация на акаунт