Юнските бебоци са най-сладките ни мушмороци!

  • 8 340
  • 310
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 558
Здрасти, девойки!

Честити месечинки на Белослава и Радо!
И в тази връзка къде ли се изгуби Tummy, че и други мами не се вяскат.

Благодаря на всички за съпричастността ви към "кучешкия" ни проблем. Снощи и тази сутрин не се е сещала и мисля, че се разминахме с уплахата. Но съм сигурно, че ще заобикаля всички кучета отдалеч, както и прави по принцип. Може би просто не ги е видяла. И за въпросния кучегон разбрах, имало ги в метро тези устройства. Досега не съм имала проблеми и не съм се и замисляла даже.
Хриси, дано се оправя момчетата бързо и без АБ  Peace. Браво, че операцията на сестричката ти е минала бързо и леко  Hug.
Детрикса, и аз като Йоя се хващам, че доста дълго ти гледам аватара  Mr. Green Hug.
Страшни снимки пак сте качили. Големи сладури, пу-пу!
Всички болни бързо да оздравяват  Peace!
Криско, не сме те забравили  !

# 31
  • Мнения: 28
Здравейте,
И ние отразихме разходка в морската около 2 часа. Бебка си спинка и не се оплаква, а аз се наслаждавах на слънчевото време.
Съжалявам за всички които са болни и немогат да излязат. Бързо да оздравявате!!!!!!!!!!!!

GERY80 ще покажа снимки, ама първо да се науча как  Embarassed
Това за кучетата се казва "DAZER" http://www.dazer.biz/instruction_DAZER.doc
Тук можеш да прочетеш повече инфо. Или чукни в "Google' и ще излезе доста за това чудо. Купихме го миналата година и струваше около 50 лв. Имало и по евтини китайски.

Абе момичета, мойта дрисла ака точно когато да речем обядва или закусва следобед. Това означава да седи на гърнето и да яде  Grinning шантава работа.

Хайде чао за сега.

# 32
  • Мнения: 19
Кикиричка чета те сега и да ти кажа как аз реших същиа проблем.
Значи преди често хранех малката в скута ми на дивана облегнара и краката горе и малката посредата, т.е аз и правех в мене своеобразно столче и явно тачи стойка беше толкова удобна че малката свършваше голямата си работа докато ядеше. Но забелязах че докато е добре изправена на столчето не се изаква и сега се храним само там с изправена стойка и номера става с гърнето след хранене.
Но ако вие си се храните в столче не знам.
Но някой ми каза че е супер лошо да го храниш на гърнето бебенцето.
 Crazy
 Hug

# 33
  • Мнения: 199
здравейте.бърз запис и от нас,поасле ще пиша повече,че сега ивайла не слуша мрънка и дрънка.Неможах да ви изчета просто е невъзможно толкова теми сте изписали не е истина.чао за сега

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Леле колко сте изписали, не мога да ви изчета и признавам си минах по диагонал  Embarassed
честити месечинки на порасналите ни сладкиши ! Здраве и безгрижно детство !
Жузефина обади се другия път, аз не съм те виждала дори и на снимка и не мога да те позная може би ...... Embarassed
Аничка това с кучетата ми е доста познати. Тук при нас е бъкано от улични псета, е не ми са се нахвърляли и слава Богу, но лаят и вървят към хората. Направо си умирам от страх... а Краси/мъжа/ веднъж му се хвърли едно псе на крака... абе нямам думи  #2gunfire. Горкото дете  Sad
GERY80   ех че вкусно пюре. Според мен не е хубаво да се притопля два пъти.... нека и другите се изкажат
 Ketkata   браво на порасналото момиче  Hug и все такъв апетит да има  Praynig
hrisi051 радвам се, че всичко е ОК с операцията. Да минава....
Болните да оздравяват по - скоро, че от това по - лошо няма  Sad
И ние направихме двучасова разходка днес и за сефте в летния кош и седнала ... кокори се, зяпа и накрая заспа..голяма скица ми е. Иначе нищо ново.
Ставам, че ме чакат два сушилника за  1ironing  ooooh!
До скоро...
Криси

# 35
  • Мнения: 263
Записваме се и ние набързо, че тия дни все по - малко време ни  остава.. Като се сетя, че имах период, в който само чаках някой да пише в темата и пак да скокна в нея... А сега съм от най - рядко появяващите се... Но какво да се прави  ooooh!
От близо 2 седмици сме спали само 2 нощи като хората. Втората беше снощи, а първата преди 7-8 дена.. Явно растат зъбки ли какво, но малката много се буди нощно време и онази вечер ме е държала будна от 1 до 5 през нощта. Голям кошмар. И таткото ни не може да се наспи, че нали сме само в една стая и е  Shocked Дори в методите за приспиване включихме количката и 2 пъти вече там заспива.. А иначе през деня, нещата са почти ОК. Спи си 2 или 3 пъти по повече от час, но нощно време защо така става - просто незнам.. Днеска за сефте излязохме с количка навън, не я бяхме пробвали почти 3 месеца май.. Баща ми ни беше на гости и ентусиазирано смъкнахме количката по стъпалата от 6ия етаж (че асансьорът отново не работеше #Cussing out) и обикаляхме Обеля в продължение на час и половина. Катрин дори поспа 1 час и много доволна останах  Laughing
Иначе какво да се похвалим. Все по - стабилно и по - стабилно стоим, научаваме и нови срички - знаем няня, баба, мем, дядя и прочие  Joy Будим се с ръмжене и дори на няколко пъти ме имитира като изръмжа насреща и Grinning Продължаваме да хапваме попарки, пюренца, кисел, мляко с бисквити и се чудим какво още да си включим в менюто  Thinking
Ами това е от нас, поздрави на всички подрастващи днес, браво на Божко за гърнето и  Аничка, добре, че само се е уплашила ! Аз ненавиждам кучетата !

# 36
  • Мнения: 398
 Влизаме набързо да се отчетем - 9 200 гр и 74 см.

 Малко ние нисък пак хемоглобина , ама какво да се прави.

Хайде утре повече , че трябва да чистя, готвя , пера и най-вече да хапна нещо.

# 37
  • Мнения: 622
Хелоуууу Hug
Връщаме се от чудна разходка.Доста си постояхме на вън даже вече по едно време ми замръзнаха крачетата,но дъра- бъра сладки приказки с мамите и така...Не мога да с похваля,че Андреа спа през цялото време,обаче точно когато мислех да си ходя заспа и така останах на вън още около час Laughing
При нас все същото..малката слушка,расте,но не хапва като хората ConfusedЕдвам едвам си отваря устата и поякога ми отнема час,час и нещо едно хранене  ooooh! А и определено си иска цица Thinking А аз си мислех,че като захрана ще се отбие Thinking да ама НЕ.И такива работи...
Болничките мами и бебоци бързо да се оправят и да излизат на разходки! Hug
Хайде после пак ако имам време  bouquet

# 38
  • Мнения: 98
Една късна почерпка от нас
Много благодаря за пожеланията! Сега ще ви попрочета и после пак Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 4 522
Аз забравих да се отчетем. От дребничките сме: 8200 гр, 68.5 см. Обаче затова пък имаме бузи за световно  Heart Eyes, уф, не мога да спра да го целувам. Blush
Еличко, защо не пробваш да я държиш будна повечко през деня? Например, ако има навика да заспива към 6-7 вечерта, занимавайте я докъм 9, после баня, папане и в леглото? Peace
Гоголина, благодаря, пу Тъламор дю за мен! Mr. Green
Днес го учих да се изправя, защото той си се изправя, но само ако крачетата са му отпуснати на по-ниско от дупето (както ние седим на стол) - тогава се хваща за нещо и се изправя. Но аз искам въобще от седнало положение да го науча. МНого му е забавно, залива се от смях, обаче какво научава, не знам. Mr. Green

# 40
  • Мнения: 98
Ето го рожденика с батко си
Аничка, добре че и се е разминало на Вики. Аз имам 14 шева на крака си от хапане и знам за  какво идва реч.
Еличко, явно дават зор зъбките. Пробвай да я мажеш с нещо като се събужда.
Хриси, радвам се ,че операцията е минала добре.
Ние горе-долу  се пооправяме, но кашлицата продължава с едни гадни храчки, но ще ги преборим. Аз днес малко излизах и за това ви попропуснах.
Хайде сега чао, че има гладни Laughing

# 41
  • Мнения: 762
Честито на всички голееееми бебоци!!!

# 42
  • Мнения: 118
малката слушка,расте,но не хапва като хората ConfusedЕдвам едвам си отваря устата и поякога ми отнема час,час и нещо едно хранене  ooooh! А и определено си иска цица Thinking А аз си мислех,че като захрана ще се отбие Thinking да ама НЕ.И такива работи...

коооолко познато..  ku-ku

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 19:29 от Ketkata

# 43
  • FRANCE
  • Мнения: 2 232
Честито на всички пораснали  бебоци!!!

Алекс е със розеола  Sad и страшно кисела само на цица и в рацете ми спи от събота от както и почна температурата.

целувки и приятна вечер

# 44
  • Мнения: 622
madame много неприятно Confused,но се разтърсих в интернет и прочетох,че не е страшно. PeaceДаже много рядко се налагало лечение и бързо отминава.Хайде прегръщам те и споко Hug

Общи условия

Активация на акаунт