Много суха коса

  • 1 856
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 817
Забравих да спомена един невероятен (за мен) шампоан - Eucerin pH5 Shampoo . Този шампоан прави коста ми много мекичка и хидратирана и е много толерантен към чувствителен скалп.

# 16
  • Мнения: 88
Благодаря ви много за отговорите! На всички. Отдавна мисля да си купя накакви масла, но се чудех какви да са точно. Ще пробвам с тези, които казва СЛЕДИ ОТ СЪЛЗИ. Благодаря ви отново!!!  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 631
Благодаря ви много за отговорите! На всички. Отдавна мисля да си купя накакви масла, но се чудех какви да са точно. Ще пробвам с тези, които казва СЛЕДИ ОТ СЪЛЗИ. Благодаря ви отново!!!  bouquet

Можеш да дойдеш и при нас в съседната тема за косите  Hug
(Тайната на дългата и гъста коса - 26)
Там има на първи пост много информация за различни продукти, има и листовката с маслата на Икаров, откъдето да си избереш!  Party

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289
Кристалите са от Rolland- Италия.
 
И аз ползвам тия кристали,харесват ми определено.
Също ти препоръчвам серията на Лореал Абсолют Рипеър-шампоана и маската,те са за цялостно възстановяване на косата.

# 19
  • Мнения: 131
Моята коса също е много суха, а пък от изрусяване, изсушаване и преса просто става невъзможна. Скоро попаднах на една маска с реструктуриращ  и хидратиращ ефект REAL CREAM pH 4 на ALFAPARF MILANO
Резултата е Мека и хидратирана коса. Проблем, е че само миризмата и не ми допада, но по-важно е ефекта.

# 20
  • Мнения: 1 885
Нещо много ги хвалите тия ALFAPARF
Къде се продават в София?

# 21
  • София
  • Мнения: 7 798
Нещо много ги хвалите тия ALFAPARF
Къде се продават в София?

Ул. Алабин номер 40, от лявата страна на Съдебната палата.  Peace

# 22
  • Мнения: 88
Нещо много ги хвалите тия ALFAPARF
Къде се продават в София?
Ами във Варна?

Общи условия

Активация на акаунт