Отчет на набор 2003 - 17

  • 12 631
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 8 769
Но таз пуста да опустее хомеопатия...  ooooh!
Айде сега. Това,че ти не я разбираш, не означава, че трябва да причисляваш хомеопатите към шарлатаните. Извинявай, Шани, при всичките ми уважения към теб, не си права! И моля те, не използвай всеки удобрен случай да наплюеш хомеопатията!

Компреса с меда и аз съм го използвала-само за една вечер, на другия ден нямаше и помен от кашлицата! Peace Препоръчват го не само хомеопати, а и нормални лекари, които не са вманиачени в антибиотиците и всякаква друга химия!

# 241
  • Мнения: 3 042
Здравейте, относно този компрес с меда имам въпрос - зачервява ли се мястото на налагане?
Май не съм прибягвала много-много до бабешки рецепти - освен оцетени чорапки, компреси с оцет на сгъвките и една рецепта, препоръчана от д-р Соколова за много висока Т - 1 с.л оцет, 1 л сода бик. и 1 белтък - за мазане. При малчо Нурофенът действа много добре за сваляне на Т, парацетамолът много не му повлиява.
Синапените лапи са ми ги прилагали на мен като малка, мразя ги, супер неприятни спомени имам от тях, както и от мокрите чаршафи Sick #Crazy

# 242
  • Мнения: 2 839
Синапените лапи са ми ги прилагали на мен като малка, мразя ги, супер неприятни спомени имам от тях, както и от мокрите чаршафи Sick #Crazy
По същата причина и аз не малтретирам децата с тия компреси. Пред очите ми е оня компрес с вестник, вълна, ракия, мед и страданията дето ми е причинил.  Close

# 243
  • Мнения: 8 769
Здравейте, относно този компрес с меда имам въпрос - зачервява ли се мястото на налагане?
Когато съм го прилагала-не, не се е зачервявало.
Компреси на гърлото не слагам, нито синапени лапи. Освен,ч е и аз имам мътни и неприятни спомени от подобни, се страхувам да не изгоря я кожа, я да не направя някоя и друга поразия...

# 244
  • Мнения: 4 970
Страхотни рецепти. Ще пробвам при нужда. При нас май се поуспокои кашлицата. Снощи беше доста странна, но сега почти не кашля, само леко е прегракнал. Добре, че реших да си го оставя вкъщи и да пием чай и разни други екстри.
Ще пусна в другата темичка анкета за хомеопатията. Ще разкажа по-късно и за моето мнение по въпроса.

# 245
  • Мнения: 811
Аз не лекувам Калин с хомеопатия, ма т'ва щото не мога да изляза на глава с баща му. Ма не съм се отказала де. Ще му давам цветни есенции на д-р Бах, но за други проблеми. Добре, че обича да пие чайчета-постоянно му правя шипков чай с мед. мажа го с един мехлем за настинки на Хималая, обича да го мажа с каквото и да е.
И да ви се похваля-другата седмица започвам курс по масаж  bowuu

Плами76, имам една книжка "Как да приучим детето към дисциплина"-Фицхю Додсън, в нея има различни техники за прилагане - лично на мен този автор много, ама много ми допада.

# 246
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Аз се чудя дали довечера да водя Вики пре педи-то, да й види кашлицата каква е...  Rolling Eyes

Или да си се лекуваме до понеделник и тогава да я заведа?  newsm78

# 247
  • Мнения: 2 732
Аз се чудя дали довечера да водя Вики пре педи-то, да й види кашлицата каква е...  Rolling Eyes

Или да си се лекуваме до понеделник и тогава да я заведа?  newsm78


Заведи я задължително още повече щом кашля докато спи

# 248
  • Мнения: 7 201
Аз се чудя дали довечера да водя Вики пре педи-то, да й види кашлицата каква е...  Rolling Eyes

Или да си се лекуваме до понеделник и тогава да я заведа?  newsm78
Какъв сироп и даваш?По-добре я заведи днес,че ако е като моя Дани все в почивните дни ми ги сервира... ooooh!

# 249
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Давах й Тайс, но от вчера сутринта го спрях. Както казах, вече им нямам вяра на сиропите.

Сега спи, ще видя дали ще кашля пак и ще преценя какво да правя.

Лошото е, че за да я заведа, мъжът ми трябва да тръгне по-рано от работа от единия край на града, да дойде да ни вземе (на противолопожния край на града, че и малко извън него даже), да ни закара до педи-то (почти на центъра и да ни върне обратно. Голяма разходка се получава.  ooooh!

# 250
  • Мнения: 298
Киса по-добре отиди да я преслуша и да си знаеш в какво състояние е,а и да изпише лекарства можеш да изчакаш и ако няма подобрение тогава да ги започнете!

 Аз използвам бабините илачи,освен лекарствата!Патих си от забавяне на лекарство и бременна искарах остър бронхит,за това сега започвам с бабините и на втори ден давам лекарства!Ако до няколко дни няма подобрение сме пак на лекар и антибиотик! 

Компрес с мед на гърдите и един с ракия на гърлото са ме вдигали на крака за няколко часа!

# 251
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Да споделим впечатления от днешният пръв преглед при зъболекаря. Първо се изнервих най много от чакането пред и в кабинета.Въпреки записаният час чакахме доста. Благодарна съм на детето че така търпеливо и кротко изчака реда си. Седна леко уплашено но си отвори устата и я прегледаха обстойно. Оказа се според доктора че няма проблем за сега с зъбките и венците. Имала здрава зъбна основа. Питах и разпитвах подробно за това запълване/лакиране/ на кътници но според този зъболекар на нея не и е необходимо. Питах и за флуора но препоръката му беше да не тъпча с боклуци а да пием мин.вода на Хисар и флуор съдържаща паста за зъбки. Било достатъчно newsm78 newsm78 newsm78.
Сега се чудя защо толкова се говори за поддържане на зъбките и прием на флуорни таблетки?

# 252
  • Мнения: 8 769
Сега се чудя защо толкова се говори за поддържане на зъбките и прием на флуорни таблетки?
Защото някой си пълни джоба от това. Peace

# 253
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Но таз пуста да опустее хомеопатия...  ooooh!
Айде сега. Това,че ти не я разбираш, не означава, че трябва да причисляваш хомеопатите към шарлатаните. Извинявай, Шани, при всичките ми уважения към теб, не си права! И моля те, не използвай всеки удобрен случай да наплюеш хомеопатията!

иска ми се да можех, да я премахна от лицето на Земята... не само да спра да я плюя.
Щото тъй добре промиват мозъците на родителите, че те забравят, кое би могло да им помогне... и сляпо й се доверяват.
Хич не ми се ще да изпадам в подробности... Само ще кажа, че и при Цеци хомеопатията е изиграла лоша (дори не ми се ще да напиша по-силната дума) шега.

Иначе си се уважаваме с теб, няма проблем.
Но предпочитам да мисля по-трезвичко, по отношението на водата със захарчица.
Сори, знам че темата не е за и п/в хомеопатията  Blush

Но много мисли и терзания ме изпълват напоследък... Мрачно ми е, тъжно ми е... Извинете ме   bouquet

# 254
  • Мнения: 468
Е не мога да сложа снимка , защото не мога да намеря албума.Как му е името? Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт