Отчет на набор 2003 - 17

  • 12 687
  • 283
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 5 079
irinaradeva,

чак сега си давам сметка, че ние с тебе се познаваме - навремето се засичахме в Южния парк. Сигурно ще си спомниш Валери - беше дебелобуз и често се засичахме на разходка, дори и когато времето не беше много хубаво. Радвам се, че сте добре, а виждам, и че си с лентичка- честито!

# 91
  • гр.София
  • Мнения: 219
Отдавна не съм писала, но от Нова година все сме болни то не беше грип, то не бяха сополи и кашлица. С изключение на 5-6 дни май не съм спирала АСС -то и капките за нос. Бих пробвала идеята за хомеопатия. Дайте координати на изпробвани хомеопати. Колко струва първоначалното интервю и самите лекарства?
А иначе съм силно възмутена от новината за натровените деца. Директорката се държа много нагло в репортажа по телевизията /новините на БТВ/. От някъде чух, че мъжът и е полицай и затова е потулен случая. Може ли такова безочие?
 

# 92
  • Мнения: 8 769
Аз да се запиша в темата, че скоро не зная дали ще мога-напоследък ми е доста натоварено.
Почерпете се за здравето на наборчето-макар да е родена в 8:30 сутринта на 02.02, започвайте почерпката отсега!


Стискайте палци купона по-късно днес да се получи! Ще докладвам със снимки в албумчето, ако успея изобщо да кача (предната седмица се пробвах, но нещо не успях...).

# 93
  • София
  • Мнения: 5 079
ЧЕСТИТ 5-ТИ РОЖДЕН ДЕН !!!
 Да бъде здрава, весела и много да ви радва.

# 94
  • Варна
  • Мнения: 10 822
Туфи, честита ти рожденничка!   bouquet Стискам палци за хубав празник!  Grinning

# 95
  • Мнения: 7 201
Честит рожден ден на Кейти!
Много здраве,усмивки и весел празник желая!


За мама Туфи:

# 96
  • Мнения: 298
ЧРД на КЕЙТИ весело детство,безгрижни игри и много усмивки!!! 

  за мама

# 97
  • София
  • Мнения: 4 398
Доня Туфиня   Честита ти рожденничка да е жива, здрава весела засмяна  Heart Eyes

Vivi Благодаря за отговора писат ти и на лични  Peace

# 98
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 719
Туфи, Честита ти Рожденичка!!!   bouquet

От мен пожелания за здраве, късмет и много весели игри.   Hug newsm67 newsm59  Gift  bigdance2 Tada  ura

Весело и незабравимо парти, а ние ще се облажваме от виртуалната почерпка  Heart Eyes

# 99
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Честит рожден ден,КЕЙТИ!
хубаво и безгрижно детство желаем от сърце!ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! newsm59  bigdance2 Tada

# 100
  • Мнения: 953
ЧИСТИТ РОЖДЕН ДЕН КЕЙТИ, да си жива и здрава весело парти довечера и чакаме снимки на голямата рожденичка от партито.
На мама  bouquet

# 101
  • Мнения: 2 839
Честито на малката Принцеса Кейти!
Щестливо детство!

Честит празник, ТУФ!
Дано имате много поводи за усмивки заедно!

# 102
  • sofia
  • Мнения: 1 191
Честит рожден ден на наборката! Много здраве и щастливо детство!



Момичета, моля ви погледнете това:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263306.msg6375605#msg6375605
Става въпрос за едно наборче на нашите деца. Познамвам лично Цеци и родителите му. Той беше в групата на моя син преди да му открият левкемията. Моля ви ,ако имате желание да му помогнем. Аз в понеделник ще отида да внеса някаква макар и скромна сума. Надявам се и други да го направят. Първаночално го заболяха крачетата и лекарите казаха ,че има артрит. После казаха, че е тежка форма на анемия. Но крайната сложена диагназа направо е жестока   Sad. Правиха изследване на родителите и по-голямото му братче, но се оказа, че те не са съвместими за трансплантация на костен мозък.
Само като знам, че е колкото моя Пепи и вече почти цяла година е по болници и химиотерапии - настръхвам.  Cry

# 103
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Честит рожден ден,Кейти!  newsm59
Щастливо детство!
На мама   bouquet

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
mirena71, не е лоша идеята да пробвате с хомеопатия. Ние се лекуваме така вече доста време...А за координати, зависи откъде си, виж - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=215639.0

Общи условия

Активация на акаунт