Бебешка близнашка тема IV

  • 16 415
  • 250
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 950
Ама вие сте голями шматки - може ли да се засечете в парк и да не се заговорите - аз заговарям близнашките колички винаги -  Joy Joy Joy

И аз така. Дори с мами с по-големи близнаци. Най-малкото се поздравяваме, въпреки че не се познаваме. Joy

# 61
  • Мнения: 1 069
Ми да, на всичкото отгоре децата горе-долу една възраст, а те моля ти се се гледали от разстояние - лелееееееееееее, големи сте терци. Ох разсмяхте ме

# 62
  • София
  • Мнения: 12 231
  Недейте, че преди седмица най-много виждам една позната мама на близнаци, която скоро роди и за пръв път я засичам навън с малките. Веднага се насочвам с думите, може ли да ги видя. Майката обаче застана и категорично ми заяви, че не дава да се гледат и говори сериозно. Отговорих и че няма проблеми, но се почувствах много странно. Доколкото схванах се притеснява някои да не ги урочаса. Отделно ги бяха извели навън след 40 ден, та от тогава ме е страх вече да заговарям ей така близнаци, не че не го правех доскоро редовно.
   Аз пък да се оплача, днес определено се притесних. Оставих Ваня до пейките пред блока и тръгнах да свалям Ники от стълбите на видиотеката, където се катереше. Като се обърнах Ваня я нямаше или по-скоро не я виждах. Веднага ми стана лошо и то с право, защото изтичах а тя вече си се разхождаше по средата на улицата, която е доста голяма и има движение по посока на Бизнес парка. Хем внимавам. Реших да ги пооставя още малко да си поиграят пред блока, Ваня реши, че ще прескочи оградата и ще влезе в градинката, е не успя и тупна пак по глава на цимента. Това вече ми беше достатъчно и се прибрахме. Дрехите им няма да коментирам от това кално време на какво приличаха...

# 63
  • Мнения: 2 950
Айла#Shocked #Shocked. Моите ги показвам на всеки, който иска да ги види! Малеее, не ехубаво да се живее с такива суеверия - само се обременява допълнително мамата.  newsm11

Ама тези твойте хубавици верно са за каишки!  smile3521

Как е Ваня?  newsm32

# 64
  • София
  • Мнения: 191
Привет, мами! Няма ме от сто години, даже и името ми не е същото - вече не съм Мадам Мим, търся си виртуалната идентичност. Не пиша, защото нямам вдъхновение, нещо ми е кофти, може би пред-пролетна умора, не знам. Отделно таткото и баткото са болни и май и малките са тръгнали да се сополивят, та хептен ми е криво.
Обаче слънцето се показва, и ще се стегна скоро.
За паданията не ми се пише, моля се Господ да пази всички дечица, които падат, то друго спасение няма.
Вече и аз видях какво е да извеждаш на разходка ходещи самостоятелно близнаци. Двама души минимум са задължителните извеждащи. И ако може - да имат очи и на гърба си - не е излишно Laughing

# 65
  • София
  • Мнения: 1 022
Лелелееее, Айла..... то си е за притесняване. Това с улицата не е майтап. Това и нас ни чака- наистина е пълна лудницата. В нашия квартал градинките са бая закътани, ама все пак има улици наоколо. Ох, единственото, което мога да кажа е Господ да ги пази, защото и по 8 чифта очи да имаме...все не можем да огреем навсякъде. Добре, че при вас всичко е свършило добре  Hug

# 66
  • Мнения: 2 950
Аз като се сетя само с Йоли колко съм треперила... Затова обожавах пясъчниците, защото тя не излизаше от тях. Кат се зарови вътре, часове може да стои там, обаче кой ти дава гаранция, че и близнаците ще ги обичат?  newsm78

# 67
  • София
  • Мнения: 12 231
  Е трябва да има равенство, докато бях до педиатърката, таткото ги гледаше пред поликлиниката. Ники се затичала надолу по рампата и паднала, сега и тя си има цицина  Simple Smile
  Иначе са добре и двете  Simple Smile Педиатърката ми сподели, че тази седмица е била на домашно посещение след изписването на три двойки близнаци в Младост  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 2 950
Ехаааа, колко много станахме!  #Crazy Laughing #Crazy

# 69
  • Мнения: 1 069
*Snow-white*    remybussi   action032  action032  action032 Ще мине и този период, ама... знам какво е, аз скоро бях изпаднала в такъв  Hug Hug Hug

# 70
  • Мнения: 2 950
Момичета, по прогноза в неделя ще е хубаво времето. Е, поне няма да вали! Ние вече сме здрави, чукам на дърво!  Praynig

Плануваме да ходим в Борисовата градина. Който иска да дойде, може да спретнем една двойна срещичка!

# 71
  • Мнения: 3 638
*Snow-white*, честит нов псевдоним  Hug Дано ти донесе и положителни новости  Simple Smile За зимната депресия направо не ми се говори, че тя тук продължава цяла година. Сега като минат студовете и като започне да валииииииии, та чак до есента  Sick Един познат от островите Зелени нос казваше, че в Холандия имало два сезона - топла зима и студена зима  Mr. Green

Танини, защо смяташ, че минъците не наддават достатъчно? Джордана и Мариза в момента тежат по-малко от 6 кг и двете, пък не им се притеснявам. Ако са само на кърма ми се струва, че са си съвсем добре, важното е да наддават, та дори и по мъничко. Моите на 4 месеца бяха съвсем спрели по едно време, след което се оказа че трябва да им добавя още едно ядене и после пак почнаха да наддават.

  Недейте, че преди седмица най-много виждам една позната мама на близнаци, която скоро роди и за пръв път я засичам навън с малките. Веднага се насочвам с думите, може ли да ги видя. Майката обаче застана и категорично ми заяви, че не дава да се гледат и говори сериозно. Отговорих и че няма проблеми, но се почувствах много странно. Доколкото схванах се притеснява някои да не ги урочаса. Отделно ги бяха извели навън след 40 ден, та от тогава ме е страх вече да заговарям ей така близнаци, не че не го правех доскоро редовно.
Различни страни - различни обичаи! Тук пък ходят на гости при новородено още през първата седмица, защото тогава се смята за най-подходящ момент, тъй като идва една жена да помага вкъщи.  Пък като гледам не са урочасани и добре си растат децата наоколо  Wink

Честити ви цицини на квадрат  Flutter Аз сега се смея, ама и мен ме чака  Whistling

# 72
  • София
  • Мнения: 1 711
Стана ми малко криво, че с танини сме се видяли, но не сме се заприказвали. Аз по принцип съм от малко по-срамежливите и много рядко заговарям така, защото наистина има някои хора, които не обичат да оглеждат децата им, въпреки че аз нямам нищо против да гледат моите, не съм суеверна, а и то е неизбежно с тази двойна количка. Хем си я бутам гордо-гордо, хем малко ми е неудобно, че почти всички погледи са в нас.

Айла радвам се че всичко е минало без инциденти  Hug Сетих се племенницата ми когато беше малка имаше едно съседче с което си играеха и то беше много диво и все тичаше към улицата, та го връзвахме с каишката на кучето... тя беше разтегателна и можеше да тича в радиус от 5 метра Simple Smile

В неделя ако ходим в Борисовата и видя двойна количка, ако трябва ще я гоня за да се запознаем  running

# 73
  • София
  • Мнения: 1 844
Ама вие сте голями шматки - може ли да се засечете в парк и да не се заговорите - аз заговарям близнашките колички винаги -  Joy Joy Joy

Ами и аз заговарям, ама те си бяха с приятели и си говориха нещо, дори не знам дали ни забелязаха (ако е била Хелче де)

Айла, твоите мадами наистина са за каишки. Добре че се разминавате само с уплаха и цицини  Hug.

Деси, кога сте на консултация? Ако е хубаво времете може и да си направим една среща в квартала.
А за неделя ще си помисля  Thinking

Ха, Хелче и Фата са писали  Laughing

Хелче, много ми стана смешно как тичаш да гониш количките  Joy И не се тормози, следващият път ще се заприказваме  Heart Eyes

Фата
, ами нали тук е прието да наддават поне поне по 700 гр на месец, затова така го написах. А Сани на тяхната възраст е била 7100  newsm78 Иначе са си добре юнаците, което е най-важното  Peace

Хайде, лека вечер че пак стана никое време  Hug

# 74
  • Мнения: 1 174
И аз да се "похваля",че се сдобихме със супер цицина ooooh!Ради падна в къщи и си заби главата в ръба на холната маса.Като го вдигнах и видях как му се е отбелязал ръба ,главичката му беше хлътнала във формата на ръба CryВеднага му сложих мокър вестник и не му е много голяма цицината.Но май мама се уплаши повече от него,той след 2 мин.тичаше и се смееше и слава богу Praynig
Господ да ги пази наистина! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт