Болничък е - дали да го извеждам?

  • 1 644
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 252
Ако има температура не бих го извеждала.

# 16
  • Мнения: 4 451
Дори е задължително да го изведеш на разходка. Ще му се отрази чудесно. Грешно схващане е, че болните дечица трябва да се затворят в къщи.

# 17
  • у дома
  • Мнения: 965
И аз подкрепям съветите да го изведеш на чист въздух. Но първо свали температурата, за да не се изпоти навън и да се усложни положението.
Peace
Освен това, когато я извеждам и минава по-бързо хремата...

# 18
  • Мнения: 653
особено при хрема е много хубаво
облекчава я и детето диша по-спокойно

# 19
Болно дете можеш да изведеш навьн, но не и когато има температура. Да не стане обратния ефект, вместо да свали температурата, да я качи още повече. По-добре изчакай да му мине, обикновено не трае повече от 2-3 дни. Болестта, хремата или др. не са толкова опасни, колкото температурата. Най-добре да спи в хубаво проветрена стая, чистия вьздух така няма да му липсва.  Peace

# 20
  • Мнения: 7 474
Не бих извела дете с температура.

# 21
  • Мнения: 7 201
Болно дете можеш да изведеш навън, но не и когато има температура. Да не стане обратния ефект, вместо да свали температурата, да я качи още повече. По-добре изчакай да му мине, обикновено не трае повече от 2-3 дни. Болестта, хремата или др. не са толкова опасни, колкото температурата. Най-добре да спи в хубаво проветрена стая, чистия въздух така няма да му липсва.  Peace
PeaceНа същото мнение съм.

# 22
  • Мнения: 1 049
Не бих го извела с температура, все пак става вьпрос за 8 месечно бебе.  baby_neutral

# 23
  • Мнения: 3 818
Винаги, когато малката е била с температура, съм питала лекарката ми дали мога да я извеждам и винаги ми е казвала, че стига да няма много висока температура, не е проблем.

# 24
  • Мнения: 959
Принципно съдя по себе си.Когато имам температура никак не ми се излиза гледам да съм на топло и да си лежа.Затова си мисля че,и детето като е с температура не му е много до разходки.Аз, не бих го извела.По често проветряване на стаята мисля че,е по добрият вариант.
Скорошно оздравяване Peace

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз бих го извела. Добре, но не прекалено облечен, да не се изпоти. И, разбира се, без контакти с други деца.
Peace
Без това ще излизате и за консултацията, направене си и разходка.
Бързо оздравяване.

# 26
  • Мнения: 547
Ако детето ми има температура не бих го извела.
Едно е да е със сополи, кашлица, леко наразположение, но съвсем друго е да има температура.
Бих проветрила хубаво и бих го оставила за малко на отворен прозорец.

# 27
  • Мнения: 2 242
от моя опит - не бих го извела с температура, даже и да е по-голям
при нас ефекта от подобно нещо винаги е бил влошаване

# 28
  • Мнения: 814
Не бих извела дете с температура. Между впрочем, ние така започнахме преди 4 дни грипа - температура до към 38 и нещо, лека кашлица, лека хрема. Мислех, че сме се разминали само с толкова, но от снощи синът ми е с ужасна кашлица - толкова силна, че не може да спи горкото и цялото се зачервява  Sad

# 29
Винаги, когато малката е била с температура, съм питала лекарката ми дали мога да я извеждам и винаги ми е казвала, че стига да няма много висока температура, не е проблем.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт