Джонсън бейби ойл и другите бебешки масла?

  • 12 154
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 541
Ползвам такова само, ако нямам никакъв друг избор или съм в настроение да съм много "organic"  Twisted Evil Мъжът ми има едно, за да си маха остатъците от колата- много е добро за това (ха- ха....как ли звучи това от страни  Mr. Green )
Не съм възхитена, но не и лошо. Така или иначе е евтино и да не ти хареса можеш с чисто сърце да го хвърлиш, няма какво да го мислиш  Wink

Само да добавя, че в началото на бременността ми обаче, че в началото на бременността се обринах от жълтото гелче на Джонсън.

# 16
  • София
  • Мнения: 586
Моята кожа е ужасно суха и чувствителна и бебешкото олио на Джонсън е едно от малкото неща, които ми понасят Peace
Само че ползвам спрея - Johnson's light oil spray - попива доста по-добре от обикновеното им олио и съм страшно доволна.
А между другото наистина върши страхотна работа при махането на остатъци от кола маска Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 794
Аз ползвах олио с лавандула на Джонсън. Много е готино, какво като е за  newsm30

# 18
  • София
  • Мнения: 4 752
И аз ги използвам, защото кожата ми е доста суха. Обаче предпочитам най-обикновеното олио (най-често с алое взимам), а не гела. Гелът ми попива по-трудно, прекалено гъст ми е, хич не ми харесва.

# 19
  • Мнения: 4 371
Имам зелен спрей, който ми лепне и жълтия гел, показан по-нагоре. Ужасни са и така си седят. Жълтото попива в дрехите, а не в кожата. Ако искам все пак да попие в кожата ми трябва да седя няколко часа гола. Отврат, много съм разочарована, а иначе ми ги похвалиха Tired
Кожата ми в момента е ужасно суха, особено на корема, по съвет на другите момичета от отчетната си взех синия Нивея, много е хубав Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 10 858
Мазала съм се със зеленото олио с Алое вера. Убожавам ефекта, както и аромата му!
Подсети ме да си го взема, че не съм го купувала отдавна.

# 21
  • Мнения: 14 490
Имам зелен спрей, който ми лепне и жълтия гел, показан по-нагоре. Ужасни са и така си седят. Жълтото попива в дрехите, а не в кожата. Ако искам все пак да попие в кожата ми трябва да седя няколко часа гола. Отврат, много съм разочарована, а иначе ми ги похвалиха Tired
Кожата ми в момента е ужасно суха, особено на корема, по съвет на другите момичета от отчетната си взех синия Нивея, много е хубав Peace

и аз не съм доволна от жълтия гел, въобще не ми попива, стои мазно, а и на мен кожата на тялото ми е суха, от зимата и бременността още по-суха. така съм го захвърлила в чекмеджето.
аз си го купих в началото на бременността уж по да ми омазнява и овлажнява кожата да не ми станат стрии, е бяха почнали да се появяват въпреки всекидневното мазане с него :sick
:

# 22
  • Мнения: 4 371
и аз не съм доволна от жълтия гел, въобще не ми попива, стои мазно, а и на мен кожата на тялото ми е суха, от зимата и бременността още по-суха. така съм го захвърлила в чекмеджето.
аз си го купих в началото на бременността уж по да ми омазнява и овлажнява кожата да не ми станат стрии, е бяха почнали да се появяват въпреки всекидневното мазане с него  Sick

Като гледам колко доволни има тук, чак си помислих, че не съм наред нещо Laughing Добре че се появи ти.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 825
На мен явно ми е много суха кожата. Жълтото гелче попива почти мигновено. Нито ми оставя мазни следи, нито лепне. Ползвам го само от седмица и съм много доволна.

# 24
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Погледнете им съставките - пълни са с минерално олио, което е продукт на петролната промишленост. Натуралните съставки (масла) са към края на списъка на съставките (ако ги има изобщо), значи са в символични количества. Мазно стоят, не хидратиращо - не ги харесвам, за бебета пък съвсем.

# 25
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Погледнете им съставките - пълни са с минерално олио, което е продукт на петролната промишленост. Натуралните съставки (масла) са към края на списъка на съставките (ако ги има изобщо), значи са в символични количества. Мазно стоят, не хидратиращо - не ги харесвам, за бебета пък съвсем.
Съ6тото ми кази педиатърката, когато исках да мажа малката с тях.... не ми ги препоръ4а......

# 26
  • Мнения: 7
Чувала съм, че някой хора ги ползвт като боди лосиони след баня newsm78
Вие какво мислите по въпроса? Ставали за много суха кожа и задържали влагата.
Аз си мисля, че бебешката козметика си е само за бебета, но в последно време все ми се набива на очи ето това

и много взех да се чудя Crazy

Джонсън изобщо не е подходящ за бебета обаче за теб е идеален, кожата става супер

# 27
  • Мнения: 1 512
Джонсъните отдавна са си бъгави.  Peace
Предпочитам Бюбхен -  олиото с невен. През лятото много ми се беше изсушила кожата, на морето получих жесток обрив по цялото тяло - мазах се около седмица по два пъти на ден и ми подейства изключително добре, обривът се успокои и не ме сърбеше кожата.
За Криси като бебе сме ползвали Нивеа, Бюбхен, а след консултация с дерматолога заради едни малки лишейчета - Ексипиал с бадемово масло.

# 28
  • София
  • Мнения: 10 858
Дуци, пробвай зеленото олио, гела е кофти, но олиото е хубаво. Peace

# 29
  • Мнения: 3 830
Погледнете им съставките - пълни са с минерално олио, което е продукт на петролната промишленост. Натуралните съставки (масла) са към края на списъка на съставките (ако ги има изобщо), значи са в символични количества. Мазно стоят, не хидратиращо - не ги харесвам, за бебета пък съвсем.

 Shocked

Тогава да пробвам на Бюбхен, Нивеа, Чико, . Някой може ли да каже дали имат приятни аромати и как са като качество, попиваемост и т.н.?

Това на Event има много приятен аромат, но май не попива много, поне на моята кожа -

Общи условия

Активация на акаунт