Зинерит...???

  • 96 116
  • 132
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 259
Зинерита е единствения пъпкотрепач който е имало ефект върху маята кожа! Купувала съм си го без лекарска препоръка, а просто питак фармацефтката за нещо ефикасно! Преди 1 месец струваше около 19 лв. Но си струва! Peace

# 106
  • Мнения: 30
Преди 1 месец струваше около 19 лв. Но си струва! Peace
Абсурд! Струва между 10 и 12 лв. От година и нещо го ползвам при нужда, не е бил повече Peace
А относно ефикасността... Много съм доволна!
Намирала съм го във всички аптеки, в които съм потърсила!

# 107
  • Мнения: 21
    Здравейте и аз да се влюча по темата за Зинерита.Ползвала съм го преди 2 години,но не останах очарована.Като ходих на дерматолог ми предписа лусион на Акне аут,след това се мажа с Далацин-Т и накрая с крем на Биотрейд-Себомакс.А и вечер да се мия със масло за баня на Линола фет.като се мажа постоянно има доста добър ефект,но като спра пак почват да ми излизат папчици.

# 108
бих искала да попитан някои от вас знаели нещо за лепенките на Niveq за които чух че помагали страшно много newsm78 дали ги има все ощепо аптеките Rolling Eyes .и дали въобще помагат? имат ли някакъв избелващ ефект защото аз имам зачервявания предимно в областта на носа и мн бих искала да се отърва от тях  Sad ако имате съвет за някакво друго избелващо средство кажете!  Praynig

# 109
  • Мнения: 152
Питах в аптека за Зинерит ,но ми препоръчаха Далацин Т,които имал същия ефект и е с 4лв по евтин,пак с тампонче и готов-смесен.Сега го ползвам от 1 седмица и съм мн доволна Peace
Предложиха ми и излющващ крем,които е 10лв,но е за външни пъпки.

# 110
  • Мнения: 983
Прочетох цялата тема и останах с впечатлението, че някои фирми си рекламират продуктите при дерматолозите. Вероятно последните имат печалба от това. Защото е странно всички дерматолози да изписват едни и същи кремове (лосиони). То какъв е смисълът да се ходи на дерматолог, като без изследване ти изписва това, което вече си прочел във форума Rolling Eyes.

# 111
Дерматоложка изписа
1.Ефаклар-сутрин и вечер -почистващ гел 19.79лв.
2. Зинерит -сутрин и вечер 17.89лв
3. Скинорен-сутрин и вечер около 10лв
до тук има и моменти на доста голямо завяхване и има и дни в които ми изригват като кратери
 
това 2 месеца горе долу
и от вчера каза за да не првиква кожата сега сменям пак с три стъпки

1.Ефаклар/ на ла рош посе/ -сутрин и вечер -почистващ гел имам още тубата е голяма Grinning
2.Далацин-Т сутрин и вечер 9.97лв
3. Бореад12 /новадерм/ сутрин и вечер 22.09лв
почвам ги от днес

# 112
бях про1ела от тука за някакъв коректор Amrita с розмарин.ако някой го е позвал и има отзиви за него нека каже. Praynigдали наистина помага?нях прочела че не оставя и следа от пъпките.ако е така би било истиснки чудо Rolling Eyes

# 113
  • Мнения: 1 317
Препоръчаха ми Зинерит, вчера си го купих, струва 15 лева.
От днес започвам, дано да има ефект, че такива пъпки не съм имала никога  Tired

# 114
  • Мнения: 483
Да похваля Зинерита, много съм доволна, изчисти ми лицето (макар,че не нямам акне, просто от време на време ми излизат комедони, заради мазната ми кожа). Даже вчера бях на козметик и тя дори констатира разликата, каза че лицето ми изглежда много по-добре. Ползвах го 1 месец и сега смятам да направя още толкова почивка, ако имам нужда от него след това пак ще си го взема. 

# 115
  • София
  • Мнения: 4 777
На мен ми повлия зле, бяха ми излезли доста пъпки изведнъж и си го купих по препоръка. Пъпките станаха ярко червени, избиха ми още повече освен това подкожни.  Crossing Arms

# 116
  • Мнения: 759
моя приятелка каза, че е имала страшни пъпки в пубертета (преди 5-7 години), било е нещо ужасно, но й изписали зинерит и сега няма такова гладко лице и такава мека кожа като нейната! а най-важното е, че няма и никакви белези или остатъци от каквито и да е гнойни големи пъпки!!! обаче моята съквартирантка го ползва, доволна е, но не и така както очаква или не с кой знае какъв ефект... изписаха й противозачатъчни за пъпките  Wink вече 2 месеца е с тях и аз виждам, че има повече ефект от зинерита... явно си е от човека  Simple Smile

# 117
  • София
  • Мнения: 1 509
И аз ползвам Зинерит при нужда.Много е  ефикасен.Имам и Далацин Т, но ми е слаб.Лошото е, че има много кратък  срок на годност, но си го ползвам и след изтичането му.Пак има ефект.

# 118
Днес цял ден чета мненията ви по темата и най - накрая се навих и аз да си го купя  Grinning след време ще пиша какви са резеотатите и имали такива изобщо. Някой може ли да ми каже дали Зинерита премахва и черни точки?

# 119
  • Мнения: 1 317
Отчитам се - за няколко дена пъпките ми изчезнаха  newsm44 Дори гадните подкожни, които ми се появяваха постоянно вече ги няма. Ще направя малко почивка и може по-нататък пак да си взема.

Общи условия

Активация на акаунт