Мисъл една тормози ни сега: МоМчЕ или МоМиЧе е ЮЛСКОТО мъниче :)

  • 15 218
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 411
Здравейте,
най-сетне ми остана време за отчет  Sunglasses.
Първо: в събота се омъжих! Бях булка и вече не съм "бременна госпожица", ами съм си истинска "господжа"  Mr. Green Добре че е бебочето, иначе моя мъж кой знае кога щеше да се прежали... Много ми се иска да ви покажа снимки за да се изфукам, обаче не знам как  Blush Ако успея по някое време, ще ви информирам.
Второ: вчера бяхме на преглед, за да видим как се е отразило празненството на малката душица. Добре си беше, не спря да се мята насам-натам. Дълго е десетина сантиметра от главата до дупето, гледахме му пръстчетата, гръбнака е наред, обаче не пожела да си покаже пола  Wink Всички се дзверихме в дупето му, обаче нъц! Аз имам предчувствие за момиче, но да видим. Като ритнах менчето излезе момче... Абе на 21 съм при Марков, тогава вече ще стане ясно.
Другата седмица ще ходя на БХС, докторката ми каза, че трябва да измери бебето сутринта и с тия размери да отида да дам кръв в МД. Каза че по-добре било кръвта да се даде на място, а не да се консервира и транспортира. Ей, на решето ме направиха...
Толкова от мене за сега, не знам дали скоро ще пиша, но редовно ви чета  Peace

# 16
  • Мнения: 2 070
тити и а мен не ми идват много мисли за бебето, само за мене си, голям съм егоист..кво да ям, какво не, всякакви, но свързани с мен, ужас. Понякога заравям, че съм бременна, освен ако не ми се догади...или ако Яна не ми припомни вечер преди лягане като поиска да погали бебето.

# 17
  • София
  • Мнения: 334
Както съм писала и в края на първия пост, за заглавието "виновница" е и Пърл Wink

Пърл, ама много хубаво заглавие, да си кажа пак!
Тити, винаги ни отрезвяваш, ако започнем да се притесняваме за някакви глупости!  Laughing И мен засега ме гледат веднъж месечно, но знам, че засега е нормално, много се надявам да не ми се налага да зачестявам прегледите!  Mr. Green

Тони_79: Честито! Пожелавам ми много любов, хармония и разбирателство, да се уважавате взаимно и винаги да се подкрепяте, когато имате нужда! Нека на старини да сте събрали цяла съкровищница от щастливи спомени и да им се радвате - заедно с деца, а и внуците си!  baloni

# 18
  • Мнения: 36
"ГОСПОЖА" ToHu_79 ЧЕСТИТО  bouquet
Чакаме снимки.

# 19
  • София
  • Мнения: 979
Здравейте,
и на мойта последна жк /22.01/ не можаха да видят пола - каза ми само, че се върти много и е 15 см до края на гръбначето Wink , а чак на 18.02 съм на ФМ в център "Фемина" при д-р Димитров и се надявам да знаем вече, защото по всички калкулатори е момиче,  Hug а аз нямам претенции и го чакаме с нетърпение, макар и на едва започващ ремонт на новото ни жилище - дори под нямаме - на бетон е Embarassed
Да ви помоля да стискате палци, защото трябва вече да кажа в работата, много ми личи, но таткото ми е дал негова голяма риза и с нея нищо не личи  Hug Първо аз бях болна, после шефа го тръшна грипа и си остана неизказано и вече ми тежи, чаках да си свърши изостаналата работа и е времеее...  Naughty
Честито на младоженката - да сте мнооого щастливи и да имате мнооого деца, като започнете с едно малко юлско бебче   bouquet
Усещам долу едно движение - но незнам бебчето ли е или някой орган се намества  Joy

# 20
  • Мнения: 4 371
Писали, писали, пък се забравили Mr. Green Аз легнах да приспя детето уж, ама откарах 2 часа сън и сега пак ми е смачкано. Хем не искам да спя следобедно, хем не пропускам Crazy
Шада ми се губи нещо newsm78

Тони, честито. Дълъг семеен живот ви пожелавам Hug

Дуци, Пепи едва ли ще го профилактираш с куче или коте. Нали живеете в Надежда? Наскоро казаха по ТВ, че в кварталите с топлофикация в близост астмите сред децата са много по-чести. Нали има парно някъде там из квартала или бъркам? Ако си го разхождала много по градинките като бебе, което е неизбежно...
Имаме ВЕЦ до  нас, не мисля че вреди с нещо, нали са само водни капки. Знам ли и аз Thinking

# 21
Здравейте и от мен!
За отчета - аз за втори път ще ставам мама на МОМЧЕ

# 22
  • Мнения: 66
Ох,момичета вас ви тормози мисълта какво ще ви е бебчето,а питате ли мен-след две дъщери...искам третото да е момче,че иначе господ да му е на помощ на мъжа ми. Mr. GreenИначе с удоволствие ще му разказвам следния виц:"Семейство с три дъщери,звъни телефона,вдига бащата и чува:Ти ли си жабчето ми"Той отговаря"Не тук е отговорника на блатото" smile3532

# 23
  • Мнения: 1 584
Ивонче,   bouquet

# 24
  • Мнения: 782
Здравейте и от мен  Hug

Ивонче, пак си се погрижила за новата темичка   bouquet За протокола да се отчета и аз - Бебчо е 100% мъж  Simple Smile
Дуци, губя се напоследък, защото преживях няколко наистина кошмарни дни, подробности нямма да пиша, не искам да ви плаша и натоварвам излишно ... вече съм добре и се моля за всички ни да имаме през лятото здрави  бебчета  Praynig  Praynig  Praynig

# 25
  • Мнения: 58
ToHu_79  ЧЕСТИТО!Пожелавам дълъг и щастлив семеен живот и да ви радва мъничкото съкровище ,което е на път!  bouquet
Така като гледам щъркелите и писанията засега ние мъжките мами водим класацията! smile3521
  lucia много хубав виц!С мъжа ми много се смяхме!А той изведнъж стана сериозен и ме пита"Ама чакай сега ние жабе ли ще си имаме или момче?" smile3532Много се шашка данеби да изчезне пишката,която докторката видя на ФМ hahaha

# 26
  • Мнения: 66
Ееее,душичката,щом докторката е видяла момче стискам палци да е така.В крайна сметка по-важно е да е живо и здраво

# 27
  • Мнения: 246
ToHu_79 , честито миличка!    bouquet

Да сте живи и здрави и мнооого да се слушате! Желая ти след 10 години да се обичате повече от сега! Вярвай ми, възможно е и е много готино!
 baloni

lucia, ние сме три сестри и е много готино! И вица е много актуален  smile3521

Пък за пола на бебето: в по-ранните седмици се предполага за него, но при хапаратура с висока разделителна способност и опитен лекар. Ще се пробвам да кача такава снимка на бебешока на 13г.с. + 0 дни.

# 28
  • Мнения: 62
Pumichka и аз най-вероятно ще съм една от последните които ще разберат пола на бебето аз съм на преглед чак на 25.02. Много се чудя дали да не си запиша час при Балев и да отида по-рано. Вече и двамата само за това говорим. При условие че го правихме по специални изчисления за да е момче докторката вкара приказката че май ще е момиче ама да не сме вярвали защото не се виждало кой знае колко. А всички казват че съм вървяла на момче само една позната каза че отивам на момиче и вече ще полудея. smile3511 След приказката на докторката на мъжа ми му замръзна физиономията но му казах че аз само го нося каквото е направил той такова ще си го гледаме. После се смяхме ама много ни гризе това любопитство

# 29
  • Мнения: 690
Пърл и Ивончето, браво момичета за темичката. Много е сладурска. Стискайте ми палци на 11/2 да разбера и аз пола, че да ви се отчета със цветно щъркелче  Laughing

Относно домашните животни - аз съм ЗА присъствието им в дома, макар че нямаме в момента. Принципно в колкото по-стерилна среда се гледа едно дете, толкова по-слаба е инуманната му/й система.

Данибон,
ти как знаеш, че имаш контракции? Лекарят ти гледал ли те е на видеозон, за да прецени че всичко е наред с бебето и матката ти? В случай, че е и всичко е наред, радвай се, че не трябва да пиеш лекарства. Ако ли пък не те е гледал и въпреки това е казал е всичко е ОК - защо още си при този лекар??

Душичка - браво!!!! Хем бърза, хем точна. Hug

Тони_79 - честито госпожо! 

Общи условия

Активация на акаунт