Търся водопроводчик ...

  • 20 826
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 961
Трябва ми човек, който да погледне какъв е проблема, да купи части /карам го избрания от него магазин/ и да ги монтира. Говорих с двама местни 'корифеи' на ВиК услугите, но отговорът беше: "кУпи части, я че ги сложим!". Не мога да ги купя, защото не разбирам от тези неща  Rolling Eyes. Проблемната мивка е в Младост 4 /София/. Благодаря предварително на всички отзовали се   bouquet

# 1
  • Мнения: 3 830
Търси водопроводчик по обяви из вестници или питай познати мъже, ако някой може да се справи с проблема. Не знам какво друго да посъветвам newsm78 Confused

# 2
  • Мнения: 35 961
по обяви не съм търсила още, но познатите мъже са загубена кауза  Close

# 3
  • Мнения: 192
Какво и е на мивката? За какви части става въпрос?

# 4
  • Мнения: 191
Ако беше от Бургас,щях да ти пратя баща ми,ама в София........Успех ти желая!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 603
Търси по-усърдно  Laughing... разпитай приятели, някой може да познава някого, който би могъл да ти помогне...

# 6
  • София
  • Мнения: 4 397
Ако търсиш още имам едно момче за ВиК и други неща прави от този род и е около Младост не знам точно къде, и ще дойде огледа купи и монтира, поне при нас така стана, много е свестно момчето. Ако искаш пиши на лични да дам координати.

# 7
  • Мнения: 35 961
Търси по-усърдно  Laughing... разпитай приятели, някой може да познава някого, който би могъл да ти помогне...

изобщо не се подигравай на кака си, защото снощи тичах да бърша наводнение, за да не се пребие бабата в мократа кухня  ooooh!

# 8
  • Мнения: 35 961
Какво и е на мивката? За какви части става въпрос?

счупен е сифона, т. е. това, което свързва мивката с канализацията и трябва да се подмени с нов; с поправка няма да стане, вече опитах  Rolling Eyes

kimba77 , пиша ти на лични!

# 9
  • Мнения: 2 728
bubanka ако още имаш нужда от водопроводчик,мога да ти дам телефона на един от които останахме доволни и свърши добра работа

# 10
  • Мнения: 0
Здравейте,
Аз също я закъсах. Стоя без вода вече 1ден..ако не ви затруднявам пратете ми тел. на някой който разбира от тръбни връзки. На мен ми изби от втулката в стената и не мога да я сменя  Rolling Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 6 074
bubanka ако още имаш нужда от водопроводчик,мога да ти дам телефона на един от които останахме доволни и свърши добра работа
Аз мога ли да се поинтересувам от този майстор?

# 12
  • Мнения: 2 728
Може,защо да не може,ето това е тел.0899853436 казва се Цветомир,дано да ти свърши работа.
Бях дала тел и на bubanka само че на лични,незнам как се се развили там нещата

# 13
  • София
  • Мнения: 6 074
Много ти благодаря!  bouquet Ще я питам на лични дали са ползвали услугите му...

# 14
  • Мнения: 35 961
не, намерих някакъв друг човек; живее в Младост 2, ако искате, ще изровя телефона

# 15
  • София
  • Мнения: 6 074
Упс, аз междувременно писах на лични... Embarassed Бих била благодарна за отзиви и тел. на добър майстор!  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 71
Много моля, ако някой знае за добър водопроводчик или фирма, извършваща водопроводни услуги, и е доволен от тях, да ми даде координати. От тавана в банята направо вали!  #Crazy Проблемът е от години, все се наводняваме, но сега вече е нетърпимо. Викала съм майстор няколко пъти през годините, но така и не можа да открие основния проблем и да се приключи. Може би толкова е бил и майстор..... На всичкото тогоре взимаше много пари, а така и нищо не направи. Въпросът е много сериозен и вече крайно спешен! Моля ви, помагайте!  Praynig Praynig Praynig

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ти последен етаж ли си?

# 18
  • София
  • Мнения: 71
ти последен етаж ли си?
Неее, не съм на последен, на четвърти съм. Отгоре има още шест..... Cry

# 19
  • Мнения: 192
Проблема ти е в апартамента отгоре! Чиста или мръсна вода вали, кога вали - винаги или само когато се къпят (пускат перални и пр.)

# 20
  • София
  • Мнения: 71
Проблема ти е в апартамента отгоре! Чиста или мръсна вода вали, кога вали - винаги или само когато се къпят (пускат перални и пр.)
Постоянно, Демби, постоянно............мамка му! #Cussing out

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Това ми прилича на течащо казанче.
Говорила ли си с комшиите отгоре? скандал?

# 22
  • София
  • Мнения: 71
Това ми прилича на течащо казанче.
Говорила ли си с комшиите отгоре? скандал?

Тц, не е казанче. Племенницата ми живее отгоре, при тях няма нищо. Някъде в стените е, или в техния под/мой таван, или......не знам къде вече! ooooh!

# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
това ми напомня ситуацията в нашия блок. от 6-я етаж от едно развалено казанче та чак до 3-я по стените се стичаше вода. разбира се може и тръба да е пукната на етажа но трябва да се огледа добре

# 24
  • Мнения: 4 053
може ли и аз да се наредя за координати ?
при нас проблема е същия с тая разлика, че ние наводняваме и не можем да разберем как и с какво   ooooh!

# 25
  • София
  • Мнения: 71
може ли и аз да се наредя за координати ?
при нас проблема е същия с тая разлика, че ние наводняваме и не можем да разберем как и с какво   ooooh!
Ама разбира се, че може! За съжаление обаче отговорилите изказват предположения, но никой не е дал координати на добър и съвестен водопроводчик. От прочетеното разбирам, че е много трудно да се определи откъде идва теча. Което ме обезкуражава допълнително....... ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 71
това ми напомня ситуацията в нашия блок. от 6-я етаж от едно развалено казанче та чак до 3-я по стените се стичаше вода. разбира се може и тръба да е пукната на етажа но трябва да се огледа добре
Ми да, ама как се оглежда, като трябва да се кърти сигурно??? А ако е пукнато нещо между етажите? Олелееее.............. ooooh! ooooh! ooooh!

# 27
  • София
  • Мнения: 71
Побут! Praynig

# 28
  • Мнения: 4 053

да бее, какво става, никой ли няма такива познати  ooooh!

# 29
  • Мнения: 468
За съжаление не мога да помогна с лични препоръки, но погледни тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=216265.0

# 30
  • MJF
  • Мнения: 8 591
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=302297.0
само пример
съвет -много спешно-не чакайте а пуснете и лични там където няма написани координати
има доста майстори по форума  и са писани.
явно хората не изгарят от желание да пишат едно и също по няколко пъти като са писали вече.за това има търсачки,библиотека......

# 31
  • София
  • Мнения: 71
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=302297.0
само пример
съвет -много спешно-не чакайте а пуснете и лични там където няма написани координати
има доста майстори по форума  и са писани.
явно хората не изгарят от желание да пишат едно и също по няколко пъти като са писали вече.за това има търсачки,библиотека......
Благодаря ти!  bouquet Идеята беше някой да препоръча майстор, добър и съвестен, щото калпав вече идва и няма никаква полза. Трябва ми проверен човек, който да свърши работата до край.

# 32
  • Мнения: 827
Много моля, ако някой знае за добър водопроводчик или фирма, извършваща водопроводни услуги, и е доволен от тях, да ми даде координати. От тавана в банята направо вали!  #Crazy Проблемът е от години, все се наводняваме, но сега вече е нетърпимо. Викала съм майстор няколко пъти през годините, но така и не можа да открие основния проблем и да се приключи. Може би толкова е бил и майстор..... На всичкото тогоре взимаше много пари, а така и нищо не направи. Въпросът е много сериозен и вече крайно спешен! Моля ви, помагайте!  Praynig Praynig Praynig

Ами аз виках вече няколко пъти за различни неща от http://www.vodoprovodi.com/. Там май е основно 1 човек, казва се Веско и макар, че взима скъпо, работи безгрешно и е много коректен.

# 33
  • Мнения: 827
Трябва ми човек, който да погледне какъв е проблема, да купи части /карам го избрания от него магазин/ и да ги монтира. Говорих с двама местни 'корифеи' на ВиК услугите, но отговорът беше: "кУпи части, я че ги сложим!". Не мога да ги купя, защото не разбирам от тези неща  Rolling Eyes. Проблемната мивка е в Младост 4 /София/. Благодаря предварително на всички отзовали се   bouquet

Казва се Веско, GSM 0886-74-03-17. Има и уеб сайт - http://www.vodoprovodi.com/

# 34
  • Мнения: 1
Аз познавам един добър водопроводчик.Занимава се отдавна с това .Много съм доволна аз лично съм се възползвала от услугите му многократно ,имала съм много проблеми от гледна точчка на ВиК услугите .Ще ви дам телефон и име за връзка да се свъжете с него.
Йордан Лачев
GSM:0894651914

# 35
zdrasti eto mi telefona mi po princip sam toplotehnik ama se zanimavam i s v i k 0894651914

# 36
zdrasti 6te e izvinite 4e pi6a na takav ne na balgarski po princip sam toplotehnik po profesia no se zanimavam s tova sa6to kakvo da vi kaja ako o6te si tarsi6 vodoprovod4ik eto ti nomera mi 0894651914 ili skype mi e yordan_lachev

# 37
eto ti skype mi yordan_lachev ako ne si se spravila

# 38
  • София
  • Мнения: 82
Здравейте, бих искала и аз да споделя своя опит. Наложи ми се да търся водопроводчик и след прочетеното тук се свързах с Весо http://www.vodoprovodi.com/. В последствие се оказа, че ни е взел три пъти по-скъпо отколкото трябваше, но като не разбираме.. Не съм сигурна дали и не смени неща, които нямаше нужда да бъдат сменяни. Никак не съм доволна от него.
След това се обърнах към Денис 0898459742, когото също намерих във форума. Определено го препоръчвам.

# 39
Наскоро ми се наложи да търся водопроводчик из нета, и звъннах на първият на който попаднах - Юри се казва. Смени ни всичките тръби в банята за 150 лева и то за един следобед.  Преди време ни искаха около 300 лева за същата работа. Ако някой се интересува тел му е 0888 72 46 69

# 40
  • Мнения: 2 728
АЙДЕ РЕКЛАМИ СЕГА Rolling Eyes

# 41
Не са реклами - просто не съм писала тук. По обясними причини Sad  Само си чета от време на време Sad  Но съм редовен потребител в zachatie.org  със същият ник - ако искаш провери  Rolling Eyes

# 42
Здравей 6o6ul40,

Преди 1 седмица имах проблем с водопровода попаднах в интернет сайт-а http://vik.denonoshten.com.

Обадих се на човека и той се отзова веднага. Мога да кажа, че е много свестен и няма да имате проблем ако му се обадите.

Освен това мисля, че е единственият в София, който предлага денонощни ВиК услуги.

Надявам се, че съм успял да помогна.

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Като се регистрира днес как пък баш на таз тема налетя.  Mr. Green
Ей, не се научихте... ooooh!

# 44
  • Мнения: 1 422
Ние от години ползваме услугите на този човек - Румен 0888 582 046 и 934 32 34.

# 45
  • Мнения: 1 848
Това ми прилича на течащо казанче.
Говорила ли си с комшиите отгоре? скандал?

Тц, не е казанче. Племенницата ми живее отгоре, при тях няма нищо. Някъде в стените е, или в техния под/мой таван, или......не знам къде вече! ooooh!
Проблема може да е в спукан рогов сифон на съседите ви отгоре.
Поинтересуваите се дали изобщо е сменян някога?

Общи условия

Активация на акаунт