Търся водопроводчик ...

  • 20 855
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 143
Упс, аз междувременно писах на лични... Embarassed Бих била благодарна за отзиви и тел. на добър майстор!  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 71
Много моля, ако някой знае за добър водопроводчик или фирма, извършваща водопроводни услуги, и е доволен от тях, да ми даде координати. От тавана в банята направо вали!  #Crazy Проблемът е от години, все се наводняваме, но сега вече е нетърпимо. Викала съм майстор няколко пъти през годините, но така и не можа да открие основния проблем и да се приключи. Може би толкова е бил и майстор..... На всичкото тогоре взимаше много пари, а така и нищо не направи. Въпросът е много сериозен и вече крайно спешен! Моля ви, помагайте!  Praynig Praynig Praynig

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ти последен етаж ли си?

# 18
  • София
  • Мнения: 71
ти последен етаж ли си?
Неее, не съм на последен, на четвърти съм. Отгоре има още шест..... Cry

# 19
  • Мнения: 192
Проблема ти е в апартамента отгоре! Чиста или мръсна вода вали, кога вали - винаги или само когато се къпят (пускат перални и пр.)

# 20
  • София
  • Мнения: 71
Проблема ти е в апартамента отгоре! Чиста или мръсна вода вали, кога вали - винаги или само когато се къпят (пускат перални и пр.)
Постоянно, Демби, постоянно............мамка му! #Cussing out

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Това ми прилича на течащо казанче.
Говорила ли си с комшиите отгоре? скандал?

# 22
  • София
  • Мнения: 71
Това ми прилича на течащо казанче.
Говорила ли си с комшиите отгоре? скандал?

Тц, не е казанче. Племенницата ми живее отгоре, при тях няма нищо. Някъде в стените е, или в техния под/мой таван, или......не знам къде вече! ooooh!

# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
това ми напомня ситуацията в нашия блок. от 6-я етаж от едно развалено казанче та чак до 3-я по стените се стичаше вода. разбира се може и тръба да е пукната на етажа но трябва да се огледа добре

# 24
  • Мнения: 4 053
може ли и аз да се наредя за координати ?
при нас проблема е същия с тая разлика, че ние наводняваме и не можем да разберем как и с какво   ooooh!

# 25
  • София
  • Мнения: 71
може ли и аз да се наредя за координати ?
при нас проблема е същия с тая разлика, че ние наводняваме и не можем да разберем как и с какво   ooooh!
Ама разбира се, че може! За съжаление обаче отговорилите изказват предположения, но никой не е дал координати на добър и съвестен водопроводчик. От прочетеното разбирам, че е много трудно да се определи откъде идва теча. Което ме обезкуражава допълнително....... ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 71
това ми напомня ситуацията в нашия блок. от 6-я етаж от едно развалено казанче та чак до 3-я по стените се стичаше вода. разбира се може и тръба да е пукната на етажа но трябва да се огледа добре
Ми да, ама как се оглежда, като трябва да се кърти сигурно??? А ако е пукнато нещо между етажите? Олелееее.............. ooooh! ooooh! ooooh!

# 27
  • София
  • Мнения: 71
Побут! Praynig

# 28
  • Мнения: 4 053

да бее, какво става, никой ли няма такива познати  ooooh!

# 29
  • Мнения: 468
За съжаление не мога да помогна с лични препоръки, но погледни тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=216265.0

Общи условия

Активация на акаунт