коронка - 600лв

  • 31 825
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 359
Първо яко упойка и после Хипохлорид  Grinning, например. Но ако пациента има противопоказания може и арсен.

А тези 600 лв. са само за коронката ли?

# 31
  • Мнения: 359
Извинявам се за питането, видях, че не е само за коронката.

Дано само да работи добре и да знае какво прави. Ендодонтското лечение си има и своите рискове, винаги могат да перфорират канала, да счупят инструмент такива веселби.

# 32
  • Мнения: 3 860
Нормална цена - за лекар професионалист.
Правила съм лечение на канали и коронки при голяяям специалист за нормални цени и още си нося последвиятсвията, най-малкото от които е загуба на зъби.
Ако лекарят е добър това е реална цена.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 109
Първо яко упойка и после Хипохлорид  Grinning, например. Но ако пациента има противопоказания може и арсен.

А тези 600 лв. са само за коронката ли?

oooo, не
аз упойка не давам да ми се слага
мразя Sick
само ако трябва да се вади зъб
даже и единият зъб за моста ми го пилиха без упойка, готова съм на всяка болка, само да няма игла Mr. Green

# 34
  • Мнения: 476
Искаш да кажеш, че са ти умъртвявали зъб и са ти правили канали без упойка?
Ако е така, аз съм безмълвна пред издържливостта ти.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 074
Сори, не ви изчетох, но зъбарите са като такситата #2gunfire
Преди да влезеш трябва за прочетеш тарифата Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 708
Цената винаги зависи от материалите и квалификацията на стоматолога. има и коронки за много по-малко от 100 лв, обаче и качеството е такова! Не знам тия 600 лв за колко квалифициран зъболекар и какви материали са, но бих те посъветвала ако имаш каквито и да е съмнения да поискаш второ мение от друг специалист   bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 2 109
Искаш да кажеш, че са ти умъртвявали зъб и са ти правили канали без упойка?
Ако е така, аз съм безмълвна пред издържливостта ти.

 Blush
ами да
и то не един
не е приятно, но при мисълта за упойка с игла всичко търпя Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2 732
Искаш да кажеш, че са ти умъртвявали зъб и са ти правили канали без упойка?
Ако е така, аз съм безмълвна пред издържливостта ти.
И при мен мина без упойка Crazy

# 39
  • Мнения: 1 322
Ако се прави чистене на канал с йонофореза цената е 120 лв. на канал. А те май са по 3 на зъб. Това го знам от колежка, която си прави такава процедура.

# 40
  • Мнения: 421
Ехееее ... много пара е това,не знам  Thinking
Вярно,че съм от провинцията,ама ходя уж при един от най-добрите стоматолози в града (поне такава е славата)
За лечение на зъб с пулпит... ми взима около 120лв...за коронка (не керамика,а металокермаика) - пак 120 => общо 240лв

# 41
  • Мнения: 393
"У наше село", майтапа на страна де.
В САЩ  САМО за РУТ канал взимат около $800. Коронката е отделно  bouquet.

# 42
  • Мнения: 1 322
Йонофореза се прави при калциран канал, когато по никакъв друг начин не може да се отпуши.

# 43
Здравейте. За първи път се решавам да се включа макар да ви чета редовно. Но сега просто не мога да устоя. Ходя на зъболекар при д-р Йовчева открих я в Интернет. Да мина по същество. За фотополимерна пломба-105 лв. казва,че работи с много качествени материали-американски или нещо такова.Силно се надявам да е така. За металокерамика-350,за изцяло керамична коронка-480,за циркониеви-580-600 лв. Наистина зависи от квалификацията на зъболекаря,но дали е гаранция,защото съм ходила и при доцент и не бих казала,че съм доволна.

# 44
най-сигурната гаранция е да ви покаже свои снимки на вече завършени  лечения.

Общи условия

Активация на акаунт