Нещо просто, много лесно, нещо като кекс и неочаквано добро!

  • 9 106
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Уф, то се е видяло, че няма да отслабна... Tired  Трябва да ме баннат от Готварския. Mr. Green
labrex, ще го пробвам задължително!

# 16
  • Мнения: 22 867
Уф, то се е видяла, че няма да отслабна... Tired  Трябва да ме баннат от Готварския. Mr. Green
labrex, ще го пробвам задължително!

Ми, аз вече го повто-потре-почетвъртих Embarassed Embarassed Embarassed.

# 17
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
labrex, е кекс с майонеза не бях яла.........  newsm78
Ама ще ям де........  Wink

# 18
  • Мнения: X
Ако имах майонеза веднага щях да го забъркам, но у нас тя не се задържа, защото много я обичам. Embarassed
Пък и яйцата изядохме на обяд, та ще го отложа, но не задълго.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 720
Макар че бях скептична към тази рецепта , направих я , и направо се учудих колко е хубав тоя кекс- не остана за утре въобще... По нищо не отстъпва на кекса който аз правя обикновенно (но той е с 4 яйца + 2 ч.ч. захар , олио- 3/4 ч.ч. и 1ч.ч. кис мляко+ сода  ,а брашното е 3 ч.ч.+бакпулвер и какао слагам повечко...) А и по-бързо се приготвя , и по-бързо се опича ...
А и имах малко локум - нарязах го на парченца и напъхах в сместа ( преди да го пека)
 Стана супер кекса  Party, пак ще го правя -  лесно и вкусно  thumbsup

# 20
  • Мнения: 22 867
Макар че бях скептична към тази рецепта , направих я , и направо се учудих колко е хубав тоя кекс- не остана за утре въобще...  Стана супер кекса  Party, пак ще го правя -  лесно и вкусно  thumbsup

Мимито & Светла, точно така и аз първо подминах рецептата и си казах, "а, кекс с майонеза, това пък на какво ще прилича.." ама нали много ми се ядеше нещо сладко, пък и съм си по експериментите, забърках го да пробвам. И останах много приятно изненадана. Наистина за продуктите и леснотата, с която се прави, резултатът си е направо чудесен. Радвам се, че си го направила и ти е харесал!  bouquet

# 21
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Ех, как ми се беше доял кекс онзи ден... тия дни ще го пробвам  Laughing

# 22
  • Мнения: 5 873
labrex,благодаря за рецептата.  bouquet
Аз малко волна програма го раздадох,но поне спазих основната рецепта. Laughing
Само замених част от брашното с пудинг карамел на Д-р Йоткер и добавих задушени с масло и захар парченца ябълки.Накрая полях с глазура от бял шоколад и сметана......... Crazy

# 23
  • Мнения: 22 867
labrex,благодаря за рецептата.  bouquet
Аз малко волна програма го раздадох,но поне спазих основната рецепта. Laughing
Само замених част от брашното с пудинг карамел на Д-р Йоткер и добавих задушени с масло и захар парченца ябълки.Накрая полях с глазура от бял шоколад и сметана......... Crazy

Е, ти си направила съвсем вкусотия, дето няма да е толкова проста и лесна като кекса!   bouquet  Дай точната рецепта, то ще е нещо по-различно! И като му чета съставките..........Абе, волната програма си е волна програма! Импровизациите са голяма работа и понякога се получават страхотни резултати. Пък ако имаш и снимчица........

Общи условия

Активация на акаунт