Досадните съвети

  • 1 631
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 532
Съвети само ако ме попитат.Иначе добре ли си , как върви , имаш ли нужда от нещо......?Такива неща да. Достатъчно е човек да знае , че може да разчита на някой , не е необходимо да се съветва постоянно.

# 16
  • Мнения: 274
Цитат на: pepelyashka
Цитат на: bobi_iv
Az sum budesto mam4e, i bih kazala 4e nai draznestoto po-vreme na bramenostta mi e 4e nqkoi hora si nqmat rabota i si "klopat ustata" sus slednite izkazvaniq
"auu kak ti e porasnal zadnika" ili
"oo, ama ti ve4e ima6 mnogo golqm korema" ili
"Ti nedei da qde6 mnogo 4e to po vreme na bremennostta znae6 li kak se napulnqva"

i drugi takiva gluposti
4e az s tozi moi korem se gordeq zaboga

A i vsqka bremenna i mnogo krasiva samo ot fakta 4e e bremenna  Stuck Out Tongue
Taka 4e bih ti kazala da vnimava6 naprimer sus suvetitte za krasota, ako misli6 da i dava6 zastoto bremennite sme malko po-4uvstvitelni ot obiknovenno

Леле, къде ги намираш такива с "мъдри" забележки!?
Продължавай да се гордееш с коремчето и на който много му знае устата, казвай, че корема и задника са си твои и ще правиш с тях каквото искаш.

Аз пък им казвах, че това е признак за добра храна.

# 17
  • Мнения: 115
Покажи този форум на приятелката си!
Това е най-мъдрото което ще направиш!!!

# 18
  • Мнения: 5 877
Съвети всички се изтрепват да дават. Предложи помощ - и просто й прави компания, ходи с нея по магазините за бременни и детски дрешки, радвай се с нея, възхити се на снимката от видеозона, остави я да ти разкаже тя какво чувства и какво мисли.
Още повече ако си я съветвала за други работи - остави я сега за това тя да е по-компетентната!

# 19
  • Мнения: 116
Мен най ме дразнеше това че хората си умираха да ме плашат колко било трудно колко болиало колко било страшно вболницата и как на едичия си позната и се случило незнаам какво си защото направила нешо си...а точно в този период си толкова податлив на емоции и бабини деветини !

Общи условия

Активация на акаунт