Гоблени-17

  • 44 228
  • 498
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 129
Хайде и аз да се включа -два пъти свекърва а дано ми се падне Сиси щото аз няма да я ушия а иначе знам че е хубаво да имаш коне и в никакъв случай Мона Лиза и Ифигения в една къща -носело нещастие.За което съжелявам щото първия гоблен който си харесах като ученичка беше Ифигения, но майка категорично забрани(това беше много отдавна   Grinning )
Сега отивам да дошивам девата на Ланарте ей голям зор с тая лупа да шия
Харесала съм Казанската мадона някой ако я е шил да каже степен на трудност  Praynig

# 466
  • Мнения: 7 803
нещо на рибарска тематика http://picasaweb.google.com/brenbravo/HistoireDeChat
сериозно вие е хванал св. валентин  bowuu

# 467
  • Мнения: 858
kita99  суеверието го приемам в третия вариан с приятелката Joy

# 468
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 392
нещо на рибарска тематика http://picasaweb.google.com/brenbravo/HistoireDeChat
сериозно вие е хванал св. валентин  bowuu


 hahaha hahaha голям рибар, голямо нещо  Mr. Green

а за Валентин не си права, мен не ме е пускал - държи ме целогодишно  Joy Joy
нали знаеш, че има ранен и късен пубертет  Hug е моят е перманентен Blush

почерпка http://www.youtube.com/watch?v=5UkLKJXgXfo&feature=related

# 469
  • Мнения: 70
Добро утро,момичета!Весел празник на всички-кой влюбен,а кой зарязан...
един поздрав от мен

# 470
# 471
  • София
  • Мнения: 803
За добро утро нещо мъничко от мен:

# 472
  • Мнения: 200
Нека на 14-ти Февруари най-голямата любов да ви завари,
да намерите сродната душа и да бъдете със усмивка на уста!
Нека всеки, който днес ви види, благородно за щастието ви завиди!!!

# 473
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 392
За добро утро нещо мъничко от мен:


 Heart Eyes тези перминчета взеха мнооооого да ми влизат под кожата  Party

пак ще зарежа натюрморта май  Joy

# 474
  • Мнения: 171
Иренка ,  ("Да питам проблем ли е, че ми остава едно празно квадратче в края на гоблена, купуван е и явно не са го сметнали като хората. Дано ме разбрахте какво имам в предвид.") ако е малък гоблена -няма да имаш проблем,но ,ако е по-голям,може да не е достатъчно,за да се опъне добре,но можеш да му пришиеш допълнителен плат(от друга материя) ....дано да съм обяснила разбираемо Tired....
donsita ("може суеверието за Сиси да го е измислил някой, който го мързи да шие и иска да му го подарят наготово ") 
Goody ("измислила го е някоя мързелива свекърва за да чопне гобленчето на снахата   я сега да видим колко са свекърви?")
hahaha....и аз си помислих същото.... Joy
А по въпроса за "митовете и легендите" ,аз знам само за два гоблена: за "конските",че носят късмет на притежателя си (то и намерана подкова -също  Party); и за "Пастирката" ("Момичето на скалата" или "Циганката",както я наричат на различни места) ,че носи нещастие....и по-точно нещастна любов!....А това беше и първият гоблен,който харесах ("любов от пръв поглед" Heart Eyes),още преди да се "замомя",даже....явно хваща и само от гледане,щото колко години на нещастни,несподелени любови се заредиха послееее  Sob .... Joy
А,иначе, и аз се нареждам сред "чакащите" за "Сиси" -като подарък! smile3502 ....Ама ,ако бъдещата ми снахичка шие с такива темпове кат мен,по-добре е да почва от сега Joy ,че да има време да я изкара до сватбата....след има-няма 20-на години....
Здравче,а тази -втората "валентинка"-на тонирана панама ли е ? Много добре са се получилли!  bouquet
чучулигата,супер е бебето-въздух!     bouquet   Дали ,случайно, имаш всички схеми (и на четирите бебета)....и много да ти се иска да ги споделиш с мен? newsm03

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 13:40 от gesh44

# 475
  • Мнения: 7 803
ей, пак красоти се показват  Hug

# 476
  • Мнения: 171
Честит празник! ....Момичета  newsm51 ....без малко да забравя да честитя! Embarassed....
А Ivanichka както ги е подкаралаааа....скоро и тази серийка ще свърши!   Peace

# 477
  • Мнения: 1 163
ЧЕСТИТ ДВОЕН ПРАЗНИК!!!!!

# 478
  • варненка от София
  • Мнения: 4 883
Честит празник и от мен newsm51. Тези дни изоставих шиенето, че ми тупнаха преводи, но пък съм много щастлива, щото мойто мъжле днес ми поръча подарък малката Африканка на Ланарте.
Утре или в събота го взимаме и го почвам, сърбят ме ръчичките  smile3508

# 479
  • Мнения: 129
Ей Марулка пак се уреди -завиждам благородно за такъв романтичен съпруг моя недолюбва хобито ми и само мърмори че се налага да дупчи стените в къщи пък гоблените ми не ги и поглежда-ама и аз мърморя за неговото хоби-кара мотор и ходи по състезания та ми лази по нервите.Все му викам-заради теб шия така се успокоявам  Heart Eyes
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА КОЙТО ПРАЗНУВА

Общи условия

Активация на акаунт