Ох леле, ще падна от смях

  • 4 430
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
На мен ми хареса.Хиляди пъти предпочитам такова обяснение,отколкото-той впи устни в розовото й лоно,ах,ох...

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 790
За мен сексът в сцената умира още на "...и приближи неприличното си място...". Неприлично било.  Crossing Arms
А сравнението можеше да е с умрела риба например.  Thinking

# 17
  • Мнения: 5 877
И на мен ми звучи кофти преведено - в смисъл губи се ритъм, дървено стои.
Сравнението си е добре.

Хм, айде пък сега Джанет Уинтърсън набъркали. Точно пък тя.

# 18
  • Мнения: 3 423
Клара наведе глава към краката си и ...

И описанието е кофти, да сравняваш нещото му с лайно?
Да не говорим за момента с честта и и Цербера.

Просто ми стана адски смешно  Mr. Green

И с това, че е миришела като подмишница Mr. Green ХАхахах, от къде им хрумват подобни сравнения  hahaha
Не им хрумват.
Ти, например, как би нарекла едно лайно?
И миризмата на подмишница с афро-блян ли би сменила?

# 19
  • Мнения: 4 585

Не е имало още идея за интимна прическа, нито за бикини триъгълник, и КМ е нямало даже.
Говори човекът за най-обикновена космата пу...

# 20
  • Мнения: 2 407
Не е лошо.

# 21
  • Мнения: 2 631
Аз прочетох само за прелюдията към секс... Самия секс не е описан... И разбрах, че на мъжа му е малък  Mr. Green ('парче' лайно)
И тя как се е учудила, все едно не е знаела какво предстои...  Whistling

Чудно ми е какви са били мислите и интерпретациите в главата на автора, щото колкото и да е бездарен, това не е  написано точно от бездарност...  Whistling

# 22
  • Мнения: 3 447
На мен ми хареса.Хиляди пъти предпочитам такова обяснение,отколкото-той впи устни в розовото й лоно,ах,ох...
Тя се притисна към набъбналата му мъжественост...

# 23
  • Мнения: 2 161
На мен ми хареса.Хиляди пъти предпочитам такова обяснение,отколкото-той впи устни в розовото й лоно,ах,ох...
Тя се притисна към набъбналата му мъжественост...
Да,задължително набъбнала.Как пък един път поне не беше отпуснатата му мъжественост.На героините в тези романи не им се налага много-много да се трудят,всичко е поднесено на тепсия.

# 24
  • Мнения: 2 631
На мен ми хареса.Хиляди пъти предпочитам такова обяснение,отколкото-той впи устни в розовото й лоно,ах,ох...
Тя се притисна към набъбналата му мъжественост...
Да,задължително набъбнала.Как пък един път поне не беше отпуснатата му мъжественост.На героините в тези романи не им се налага много-много да се трудят,всичко е поднесено на тепсия.

Ми щото всичките са едни засукани мацки (кабаретни танцьорки) и всички герои си ходят постоянно в книгата набъбнали, ама само в някои страници го пишат  Joy

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Пулсиращият му жезъл навлезе в уютната и влажност  Sick

# 26
  • Мнения: 2 161
kafe,има и друг вариант-на главният герой отдавна не му се е отварял парашута.

# 27
  • Мнения: 2 631
kafe,има и друг вариант-на главният герой отдавна не му се е отварял парашута.

 hahaha Joy

# 28
  • Мнения: 2 161
В любовните романи едно не ми е ясно:късат дрехите на героините нон стоп,а на тях не им пука.Веднъж мъжът ми ми скъса един чорап и вдигнах вой до небето.Изобщо пука ми и за ношниците и за ризките и за блузките.И изобщо не се трогвам от думи като "друга ще ти купя".А тези от книжките хем с един парцал ходят през цялото време,хем не се трогват,щом им го скъсат.

# 29
  • София
  • Мнения: 266
В любовните романи едно не ми е ясно:късат дрехите на героините нон стоп,а на тях не им пука.Веднъж мъжът ми ми скъса един чорап и вдигнах вой до небето.Изобщо пука ми и за ношниците и за ризките и за блузките.И изобщо не се трогвам от думи като "друга ще ти купя".А тези от книжките хем с един парцал ходят през цялото време,хем не се трогват,щом им го скъсат.

Представих си как някой ми къса любимия сутиен  Shocked не вой, а не знам...

Общи условия

Активация на акаунт