Хайде да се преброим,колко от нас ще са готови на 04.02......

  • 6 646
  • 191
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 504
Ох....
Избрах първата градина и ме изхвърли преди да изпратя формата...

уф...
абе дали мога да кандидатствам за най-важната, а по- късно да вляза и добавя нови градини?

# 166
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Момичета, след като успях да изпратя рег. форма, системата ми отговори, че вече е регистриран потребител с ЕГН-то на моето дете!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

А сега какво да правя !?

# 167
  • София
  • Мнения: 4 966
Ох....
Избрах първата градина и ме изхвърли преди да изпратя формата...

уф...
абе дали мога да кандидатствам за най-важната, а по- късно да вляза и добавя нови градини?
И мен това ме интересува.

# 168
  • Мнения: 209
е не ми отваря сайта и това си е.скъсах си нервите #2gunfire то бива простотия бива ма това тяхното преля

# 169
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И мен отново ме изхвърли системата, а сега сайта въобще не се зарежда!

# 170
  • София
  • Мнения: 44 120
Ох....
Избрах първата градина и ме изхвърли преди да изпратя формата...

уф...
абе дали мога да кандидатствам за най-важната, а по- късно да вляза и добавя нови градини?
И мен това ме интересува.

можете да, най-вероятно ще са свършили местата обаче, по-лесно е 5 пъти да натиснете рефреш, веднъж като сти вътре , по-лесно става...
аз успях и мен и една приятелка...кефффф

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 11:05 от bubu_to

# 171
  • София
  • Мнения: 4 966
И на кое място сте?

Ние успяхме на 28-мо...
А приемните са 25.

# 172
  • Мнения: 1 931
Момичета, мен системата ме не ще, но сестрами свърши цялата работа и сме готови. Дано да я приемат малката ми принцеска, че сме едни големи номера.
Успех на всички ви.

# 173
  • Мнения: 126
и аз успях да вляза и попълних рег форма, но за 6-ти път ми пише "Невъведени или грешно въведени числата от изображението."  - е, чак пък толкова да не мога да видя числата...

# 174
  • София
  • Мнения: 4 397
имам чуството, че живеем в каменната ера то пък бива простотия и недоизмислени неща ама това беше капака на всичко  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 175
  • Мнения: 316
Аз успях в 11,38  Shocked
и аз успях да вляза и попълних рег форма, но за 6-ти път ми пише "Невъведени или грешно въведени числата от изображението."  - е, чак пък толкова да не мога да видя числата...
Имах същия проблем - ПОНЕ 15 пъти попълвах. Не се отказвай  Simple Smile

И на кое място сте?

Ние успяхме на 28-мо...
А приемните са 25.
Ау аз не погледнах изобщо  Rolling Eyes Толкова бързах за да приключа кандидастването да не стане пак нещо, че изобщо не гледах  Shocked

Едит
Успях да се логна ииии сме на 81-во място от 33 :'( Какво ще правим незнам Sad Рефрешвах от 8,55 - 2 часа и половина и за всичките тея нерви дето изхабих нищо не направих Sad
Докараха ме до нервна криза тея :'(

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 12:55 от Alex4e

# 176
  • София
  • Мнения: 1 074
Същото и при мен. 3 часа нерви - записах го, сега се пускат слухове, че щяли да рестартират всичко...

Честно, втори път просто няма да издържа.

# 177
  • Мнения: 2 722
Успях - № 104 за 20 места - не е зле  Laughing

# 178
  • Мнения: 385
Успях - № 104 за 20 места - не е зле  Laughing

Да, определено не е зле. Ние в две от ОДЗ-тата сме на 82-ро и 96-то място от 0/нула/ свободни Mr. Green, а в другите сме с номера над 110. Май ще се разминем с яслата.

# 179
  • София
  • Мнения: 888
На едното място дето кандидатсвахме сме под номер 2880 Shocked Shocked

Общи условия

Активация на акаунт