Споделете 46

  • 22 648
  • 1 156
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
От три дни се гледам в профил, в анфас.....и смятам, че ми трябва цицоповдигаща операция.


И аз се гледам, гледам, и смятам, че трябва да ми се запълнят с нещо бръчките на челото, с козметика не става.

Красива мама?

# 1 111
  • София
  • Мнения: 1 783
ДжДж, извини ме, не видях, че си отговорила.

# 1 112
  • Мнения: 2 212
Дафф, стига де, и аз си мисля за подобни процедури понякога, а дори не съм раждала/кърмила и т.н....а после  Whistling

# 1 113
  • Мнения: 2 891
Им, важното е, че не съм се объркала  Grinning

Аз какво да кажа, като трябва да накарам дясната да догони лявата. Като се надуят по време на  ПМС и разликата е видима  Thinking

# 1 114
  • Мнения: 3 423
От три дни се гледам в профил, в анфас.....и смятам, че ми трябва цицоповдигаща операция.

Не ни занимавай нас, Бу да ти я поеме.

# 1 115
  • Мнения: 2 212
О, то така ако е тръгнало, горката Бу ще трябва да фалира...като се има предвид и че ще трябва да поеме и обезвреждането на мустака у женската половина на народонаселението  Mr. Green

# 1 116
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Кво имате против мустака, не знам аз. Някои го намират еротично.

# 1 117
  • Мнения: 2 212
Афродизиак, а, Бубка?  Mr. Green

Лиска, ако ти кажа какво мисля за аватара ти, ще ми се обидиш знам. Затова ще си мълча.  Whistling

# 1 118
  • София
  • Мнения: 1 783
Естер-  Она сошла с ума 

# 1 119
  • Мнения: 2 212
Мерси. То е  близко до акъла - Я сошла с ума...ама все пак знам ли им падежи, родове и т.н. - нищо не им знам, затова питам.

# 1 120
  • Мнения: 1 992
Естер, нещо за мустака и ли ще кажеш? На Пленске.

# 1 121
  • Мнения: 2 212
Не. Аз ако виждах толкова детайлно до мустака, може би нямаше да го виждам така както го виждам сега аватара. Ама от друга страна съм сигурна, че мацката има рус мустак, дори без да го виждам.

# 1 122
  • Мнения: 3 423
Лиска, ако ти кажа какво мисля за аватара ти, ще ми се обидиш знам. Затова ще си мълча.  Whistling
Кажи, не се притеснявай.
Да не казвам аз все пак.

Не. Аз ако виждах толкова детайлно до мустака, може би нямаше да го виждам така както го виждам сега аватара. Ама от друга страна съм сигурна, че мацката има рус мустак, дори без да го виждам.
Абе, аз като ви казвам, че съм
аз на аватара, вервайте ми. И
мустак си имам, и квото кажете.

Споко, бре, сменям го.
Карнавалът е форбай.

# 1 123
  • Мнения: 984
Въй, еротично! Ба, я по-добре без мустак, че Филипа Тотьова не е първа красавица според нашите стандарти.

Елегантно и естествено отпуснатите цици са по за предпочитане от надути плондири с абсолютно сферична форма. И без това едрият бюст тежи и пречи. Не си заслужава да се мъчите заради нечии дръвнишки фантазии.

# 1 124
  • Мнения: 1 052
На мен понеже, както стана ясно, ми е позволено да имам мустак, бих заменила лазерната епилация за една цицоповдигаща операция.
Даф не знам за теб, но от 70 д, сега ми е трудно и в 70 б да се завра, хлопа ми леко. Но пък имам кожа... Някой да иска?

(Мислих, мислих, дали не е твърде грубо, но реших, че това е живота, суров и увиснал)

Общи условия

Активация на акаунт