Споделете 46

  • 22 611
  • 1 156
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 386
Господи, колко сте ранобудни и активни!
Моето е инцидентно..

Брависимо!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Добро утро на всички Grinning!
Споделям чаша изстинало вече кафе и лееко меланхолично ностроение.

Кампари, честит ти рожденик!

# 17
  • Мнения: 3 405
Спомних си това за спирта  hahaha
Кампари, честит ти рожденик! Много да те радва и уважава  Grinning

# 18
  • Мнения: 6 029
Ъъъ имало нова тема. Ама кой да гледа.

Спите ли още?
Добро утро!
Споделям почти празна къща, бебето все още спи, Теди е на училище, свеки днес я приемат в Банкя. Тишина.... спокойствие. Отивам да пуша и да пия кайве.

Написах това в старата и бебето се събуди.  Crossing Arms

Честито на мъжа на Кампари.
Анджелина, внимавай с Ла Редута.

# 19
  • Мнения: 3 405
Поставих си граница Simple Smile

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Да копирам от старата тема:
Освен мен и Иван-Асен се разболява от грип.  Close Вчера кашлюкна 3-4 пъти и от тази сутрин си кашля прилично. Сега пак ще има лекарства, антибиотици, писъци и врясъци като ги давам. Така не обичам да ми е ядосан, а като му давам лекарства се сърди с часове  Sad
ЗНАМ обаче на кого съм ядосана АЗ #Cussing out. Не обичам майки, които си водят децата при другите като са болни. Ама какво ми пречело, нейното трети антибиотик пиело за този месец и нищо му нямало.  #Cussing out На такава реплика какво да кажа?! Повече няма да излизаме при децата, все има някое което кашля.  #2gunfire

# 21
  • Мнения: 6 029
Аз си поставих една, прескочих я. Заради едни евтини сютюени. Сега си поставих втора, дано не я прекрача.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Аз граница нямам. Ама вчера си изхарчих всичките джобни за февруари в ларедут Simple Smile Последните намаления. Взех разни дрешки на Иван-Асен по 1-2-3-5 евро. Така и така ги носи по 3 месеца, не ми се дават повече пари. Сега нямам пари за книги (а имам списък какво искам), мъжа има ден-ден по някое време и за негов подарък няма. В събота отиваме на гости на майка ми, ще си обиколя бабите, да видим дали ще ме спонсорират малко, поне за подарък на Тодор да има Mr. Green А книгите ще чакат март. Нямат срок на годност, колкото повече отлежават, толкова повече им се радвам като ги получа Laughing

# 23
  • Мнения: 5 370
Ще ги трепяяяяяя-оставиха ме да се успяяяяя  Как пък поне малкия не съм чула да тропа (спах в друга стая). Днес ще оставам пак до нощите да заработвам, то се е видяло.
П.С. Явно доста съм скапана, щом съм забравила, първо, да си навия часовника, и , второ, въобще не съм ги чула.

За ЛАредут-Анджи, видях ти снощи ЛС , ама късно. Аз сама си плащам картата, така че , ща не ща, си слагам някакви ограничения.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Сетих се на кого ми прилича тити - на Канна Рачева.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Добро утро. Последната тема малко я поизоставих, ама нещо нямах настроение за писане.
Притеснено ми е. Днес чакам важно за мен обаждане.

# 26
  • Мнения: 2 891
мойто дЕтЕ също се разболява. Тъкмо го похвалих, че още не се е тръшнал с вируси от новата градина  Laughing

# 27
  • Мнения: 5 877
Джулс, много ме умили аватарът ти.
Обичам кокичета.

# 28
  • Мнения: 503
Кампари, честит рожденник! Има ли с кой да пиеш едно кафе във Варна или ще ма,аш по задачи?
Споделям, че господата селинджър и emilboev все още ми се преплитат като образи. И за самоцелната поезия щях да питам нещо, но има риск да ме замерят с камъни. Не съм се събудила и риска да изръся глупост е двоен.
Beth, радвам се, че си тук!

# 29
  • София
  • Мнения: 4 423
Кампари, честит рожденник, да ти е жив и здрав!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт