Споделете 46

  • 22 658
  • 1 156
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 2 212
Фрау, ако това на аватара сте вие, то обзалагам се и на моя съм самата аз  Flutter

# 1 141
  • София
  • Мнения: 1 783
Аз пък си обичам мустаците. Тънки и фини са ми. Фрида, имам пълнеж за твоята кожа. Сделка или не?

# 1 142
  • Мнения: 17 415
Естер, май не Оцели тоз път... Благодаря, де!
ЗА цици пак говорите, как не е дошъл "дядя" ви сопран още.

# 1 143
  • Мнения: 2 212
Специфична е таз. Няма как да се Оцели така от раз  Laughing Но нещо не ми харесва на мен конкретното изпълнение, а не мога да намеря по-добро. Някой ако има да подаде насам...За лале ли си, зюмбюл ли си иде реч...

# 1 144
# 1 145
  • Мнения: 17 415
Тити, пропуснах да изкоментирам твоя пост за кореняците. ТИ да не би да се учуди нещо? УСещам аз как щерка ми, живот и здраве, ше учи във "В. Левски", Волф го знае къде е.

# 1 146
  • Мнения: 2 212
Благодаря, Имелда... Не мога аз да си избера кое от двете цветя съм, и двете са еднакво красиви, но пък зюмбюла как ухае, лично мен направо ме упоява...

# 1 147
  • София
  • Мнения: 1 783
Още един вариант, този на мен най- много ми пасва. http://www.youtube.com/watch?v=ox2U25J9is0

# 1 148
  • Мнения: 2 212

Усещам, че сме от една порода. От всички и аз на това се спирам. Има и още един, дето ми пасва - на Слави.

# 1 149
  • Мнения: 9 912
Тити, пропуснах да изкоментирам твоя пост за кореняците. ТИ да не би да се учуди нещо? УСещам аз как щерка ми, живот и здраве, ше учи във "В. Левски", Волф го знае къде е.
ами да, учудвам се, че винаги дотам се стига. Аз, разбира се, знам, че съм няколко нива над определени кореняк-софиянци, дори с това, че не им заемам нито едно работно място, но не преставам да се учудвам, че уж са извисени, едва ли не аристократи до четвърто коляно, и въпреки това като си писах в профила местоживеене Бургас, на първата седмица ми обясниха, че съм тъпа провинциалистка Simple Smile а съм дълбоко убедена, че те един друг не се понасят и не си вярват на произхода.

# 1 150
  • Мнения: 4 586
Даа, не е лошо даскалото, Дренка. До парка, с огромен двор със стари дървета.
ПМГ-то е в същата сграда, и биология паралелка има. От едната страна на парка ще строят
кооперация, от другата страна кварталче с къщички. Какво да ти запазя?

# 1 151
  • Мнения: 17 415
Еми да. С таз разлика, че аз не се учудвам. ИЗвинявам се, ако без да искам, засегна някой кореняк найсто коляно! НЕ е лично.
Волфио, имам страхотна бременна снимка там, миналата пролет, имам и една страхотна катерица- пак там. МЪжът ми  е възпитаник, Сендовче. Пофалих са.

# 1 152
  • София
  • Мнения: 1 783
Докато сме на тази вълна http://www.youtube.com/watch?v=UGn5DrSmCJc&NR=1

# 1 153
  • Мнения: 2 212
Аз като кажа, че лягам, разбирайте след още няколко страници и найсе поста в темата...

Е, сега се разнежих нещо и слушам това... A love so beautiful ...

# 1 154
  • Мнения: 17 415
Волф, мноо скъпи къщята, бе! ОГлеждах ги аз, бая пара ше трябва, иначе е суперско мястото.
Естер, тука уцели Wink

Общи условия

Активация на акаунт