Бъдещи първолаци - Варна

  • 17 592
  • 180
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Хмммм ако някой знае подробности моля казвайте........ Praynig Praynig PraynigКак мога да се свържа с тези преподаватели и изобщо със занималнята......... newsm78 newsm78

Ще попитам познати, които са ходили. Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 640
Хмммм ако някой знае подробности моля казвайте........ Praynig Praynig PraynigКак мога да се свържа с тези преподаватели и изобщо със занималнята......... newsm78 newsm78

Ще попитам познати, които са ходили. Peace


И аз ще чакам повече инфирмация за курсовете. Всъщност в самото училище ми казаха, че няма такива, но може би са извън него.

# 17
  • Мнения: 184
Тая година няма курсове в самото училище  .Тази година същите курсове се провеждат в Климент. Цената е 480 лв.(да поясня че миналата година имаше деца които са били на курса и не са приети). Има и други занимални които подготвят децата за по малко пари и от там имаше приети тая година .Вече няма устно препитване ,както в минали години. Само 3 или 4 задачи (рисуване на човешко тяло ,съединяване на някакви триъгълници по някаква схема и аз точно не разбрах мойто като ми обясняваше ,звуков състав на думи -дето ги учат в предучилищната и т.н. ),нещо от тоя род . Мога да дам телефона на една от занималните ако някой се интересува ,на лични.Моето първолаче ходи сега там и го подготвят много добре за училище,много съм доволна(аз не мога да й обърна внимание ,че ходя на работа и само вечер преглеждам какво са правили).

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 14:03 от nlo

# 18
  • Мнения: 1 425
Благодаря момичета за информацията.Много ми е полезна. HugА в Климент има ли също изпит за първолаци? newsm78Този курс в Климент за подготовка за изпита за руското ли е само?Сина ми е на 5години още,но от сега събирам информация.Догодина сме предучилищна и се двоумя дали да го оставя в градината или да го запиша в у-ще.И за сега съм се ориентирала за руското или Климент,но ще следя с интерес какво споделяте...... Hug Hug

# 19
  • Варна
  • Мнения: 640
nlo, ще съм ти благодарна ако ми изпратиш телефони на занималните!

# 20
  • Мнения: 184
Записахте ли курсове  Rolling Eyes

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Аз продължавам да се чудя  newsm78 какво да правим с тези курсове?

# 22
  • Мнения: 1 425
Момичета ще ви помоля ако може да продължите да пишете как се справяте с първолаците.....Много ще ни е от полза....... Praynig Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 378
как се справяте с първолаците...

Има отделна тема за настоящите първолаци. Можеш да я погледнеш.  PeaceТук мамите пишат за кандидат-първолаците... Wink

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 19:36 от sea woman

# 24
  • Мнения: 1 425
как се справяте с първолаците...

Има отделна тема за настоящите пръволаци. Можеш да я погледнеш.  PeaceТук мамите пишат за кандидат-първолаците... Wink
Да деее.......за кандидат първолаците имах в предвид. WinkМоя син е на 5години още и сега събирам информация....... Peace

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Хайде момичета, споделяйте - къде смятате да запишете вашето първолаче. Аз засега клоня към кварталното училище - във Виница, колебая се да ли да кандидастваме в Руското...

# 26
  • Мнения: 861
Ами и ние се чудим за Руското. Най - вероятно ще пробваме там.
Иначе вече съм го записала в кварталното "Гео Милев".

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Ами и ние се чудим за Руското. Най - вероятно ще пробваме там.
Иначе вече съм го записала в кварталното "Гео Милев".

Подала си молба. Записването става с оригиналния документ за завършена подготвителна група. Peace

# 28
  • Мнения: 861
[quoteПодала си молба][/quote]

Да, така е. Изразих се по този начин, защото това все пак е училището ни по район и се надявам със сигурност до го приемат.
Месец май ще излезе списъкът на приетите деца и тогава се представя документа за завършена подготвителна група.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Не критикувам никой, внасям уточнение, че за записано дете може да се говори едва като се занесе във въпросното училище документа за завършена подготвителна група. А списъците с приетите деца излизат обикновено през юни. Ученик може да се запише и на 1 септември... Peace

Общи условия

Активация на акаунт