Бъдещи първолаци - Варна

  • 17 615
  • 180
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 512
Аз  в Руското пък не бих си записала детето. Синът ми учеше до 6ти клас там- никаква подготовка / говоря за всичките деца  на мои познати там/. В 6ти клас никой не им беше казал, че се чертае с молив по математика, а не с химикал. Средата е меко каано "нездравословна". В първи клас още се коментира кой баща колко пари е платил.
В седми клас също имаше тарифа за оценките по математика и български.
Преподавателите- има 2-3 добри  начални  учителки, останалото- не става.
Много ошще мога да пиша година по година.
Дъщеря си няма да я запиша там. И не само аз.

# 31
  • Мнения: 861
Монда, преди също съм чела твои негативни отзиви за Руското. Да си призная, че нещо започвам да се замислям...
Би ли споделила други твои впечатления от Руското.
Ако има майки, чиито деца учат там бих се радвала да се включат.

# 32
  • Мнения: 184
Аз вече писах че съм много доволна  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 861
Ам-м-м-и, за математиката и чертането с химикал вярно ли е? Защото е така newsm78

# 34
  • Варна
  • Мнения: 366
Аз вече писах че съм много доволна  Rolling Eyes
Аз също съм  доволна от руското.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 61
Аз подадох молба за дъщеря ми в Захари Стоянов. Досега лоши отзиви за това училище не съм чувала, но ще ми е интересно да чуя вашите мнения. Ако някой има информация и за бъдещите класни ръководителки, също ще помоля да я сподели. Мисля да подам и в Раковски, но ми казаха, че чак след пролетната ваканция ще приемат молби. Надявам се да ми приемат детето в едно от двете училища, че другите са ни много далече.

# 36
  • Мнения: 13 512
Аз също  бях доволна до 4ти клас. МНого доволна. След 3 смени на учител в първи клас, попаднахме на страхотна класна. И така с нея- до 4ти клас. Невероятно добър педагог. Класът и беше най- силният от випуска. Но след 4ти  клас- край! Самата тя не можеше да повярва, че само за няколко месеца тези деца моат толкова да се променят. А другите, които не получиха основата и до 4 ти клас...за тях още по-зле.
Не  мога да разбера какво сте зяпнали по това руско училище. Повярвайте ми, не си заслужава цялата тази истерия с кандидатстването.
Малката си дъщеря няма да я дам там, макар ,че е най- близкото до дома ми училище/ синът ми по тази причина го записах там в първи клас/.

# 37
  • Мнения: 38
А има ли някой впечетления за училище Славейков (3та гимназия) и евентуално мнение за преподавател?
Някоя мама има ли с дете на предучилищна в училище "Цар Симеон 1" (бивше Ноев), което е до пазара? На есен ни предстои да сме предучилищна, а не ходим на градина и затова разпитвам и за варианти за предучилищна в района на кино Тракия
Благодаря предварително за отзиви

# 38
  • Мнения: 13 512
Аз вече писах че съм много доволна  Rolling Eyes
Аз също съм  доволна от руското.
Виждам, че децата ви са 1-2 клас.  Дано до 7 да сте доволни!

# 39
  • Мнения: 520
Да ми кажете за районирането. По настоящ или постоянен адрес?
При нас е малко сложно, защото по постоянен адрес се водим на едно място, по настоящ на друго, а в същност вече живеем на трето Tired

# 40
  • Мнения: 184
Аз вече писах че съм много доволна  Rolling Eyes
Аз също съм  доволна от руското.
Виждам, че децата ви са 1-2 клас.  Дано до 7 да сте доволни!
Да изкласим 4ти пък после ще му мислим  newsm53  Peace

# 41
  • Мнения: 13 512
Аз вече писах че съм много доволна  Rolling Eyes
Аз също съм  доволна от руското.
Виждам, че децата ви са 1-2 клас.  Дано до 7 да сте доволни!
Да изкласим 4ти пък после ще му мислим  newsm53  Peace
При коя учителка са децата ви? ИМаше една страхотна начална учителка- Друмева. Ако са при нея- направо сте щастливци!

# 42
  • Мнения: 184
Ами те по всеки предмет са при различна госпожа. По основните предмети по математика е Димитрова, по БЕЛ е Градинарова много готини и свежи госпожи  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 13 512
Верно, че до 4 клас бяха при различни учители. РАзбрах,.

# 44
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
И аз търся мнения за Славейков. Хайде включете се да обсъдим училищата във Варна.

Общи условия

Активация на акаунт