Кафе и кърмене

  • 1 785
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 63
Пия по едно кафе на ден.Немога без едно кафенце поне.А и в болницата лекари ми казаха че едно кафе не оказва никакво влияние на кърмата.Даже понеже много ми падаше кръвното след операцията /раждах секцио/ самите лекари ми носеха кафе.Аааа и шоколадче си хапвам smile3521

# 16
  • София
  • Мнения: 3 679
Пия си кафенце и си кърмя и с каката така правих, не мога без кафе  Simple Smile

# 17
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не съм спирала кафето заради ниското си кръвно .От както се е родила пия по2 или 3 кафета сутрин след кърмене.Не мисля,че й влияе.Спи си нормално и спокойно Peace

 newsm10 smile3521

# 18
  • Мнения: 511
Пиех само безкофеиново,при това много рядко.  #Cussing outОт месец всяка сутрин след кърмене си пия с кофеин,  както си е редно Crazy и  не забелязвам да влияе на бебка.

# 19
  • Мнения: 636
Вече я кърмя само сутрин и вечер и затова започнах да пия кафе. Преди това ме беше страх, защото тя и без друго не спеше и беше много буйно бебе. Когато много ми се допиеше кафе, пиех безкофеиново.

# 20
  • Мнения: 11 004
Пия по 2-3 слаби кафета всеки ден. Не съм забелязала да влияят на дъщеря ми.

# 21
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Пила съм по 2 кафета на ден, пила съм и кола и не съм забелязала да се отразява Peace

# 22
  • Мнения: 34
Аз пия по едно сутрин, смятам обаче че детето ако е здраво всичко може, но в норми. Просто не трябва да се прекалява и няма нужда от излишни вманиачявания. Не натрапвам виждането си по въпроса, просто споделям Peace

# 23
  • Мнения: 1 771
кафе пия много рядко, но когато ям шоколад не забелязвам да става по-раздразнителен...

# 24
  • София
  • Мнения: 1 603
Пия кафе и шоколад хапвам... важното е да не се изпада в крайности.

# 25
  • по света
  • Мнения: 1 587
Пила съм кафе,но не съм прекалявала човек не трябва да се вманиачава.

# 26
  • Мнения: 8
Аз пих кафе и с двете си деца дъщеря ми я лърмих до 9месеца  а синът ми до 2годишна възраст. Да не говорим че  аз ям много шоколад.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ами на мен педито ми препоъча бира за увеличаване на кърмата.Да си призная възползвах се от съвета вечерно време -1 чашка мноооого добре ми идваше. Laughing
Peace

# 28
  • Мнения: 745
пиех кафе сутрин непосредствено след кърменето.така ми бяха казвали,че е най-добре.

# 29
  • Мнения: 12
Едно кафе на ден няма да навреди. Но по-добре избягвайте безкофеиновото кафе, защото се обработва с прилично количество химикали, за да се извлече кофеина и те минават в кърмата.
За протокола - и кафе пия, и шоколад ям, колови напитки също и голямата като я кърмех и сега. Не виждам разлика когато съм пила кафе или не съм, но си зависи и от детето.

Общи условия

Активация на акаунт