Арабски мами-52

  • 28 459
  • 292
  •   1
Отговори
# 210
  • USA
  • Мнения: 2 170
Здравейте отново,ей сега се излюпих и сядам да си изпия кафето с вас.Моите хора нали са ранобудни и са се изнизали някъде на разходка.Чакам ги да се върнат,че да ходим до мола.Не че вчера не бяхме там,но след 4 часа пазаруване,се прибрахме у нас без половината покупки.Мъжът ми забравил някъде 2 от торбите и чак в къщи се усетихме.Щях да го убия и цял ден не му говорих.Ама днес е наказан да ходим пак и може и да му простя.
dtti,благодаря много за инфото за автобусите.Още едно въпросче към теб и другите момичета от Сирия - има ли някакви тънкости,за да се вземе виза?Братовчеда се страхува,че няма да му дадат.Той е на 36,женен от 2 г.,но още нямат деца.

# 211
  • Мнения: 206
Дани, Честита ти рожденничка!
Щастливо детство за малката Самира  Simple Smile

Добре дошли на Надя и princess_bg  Hug
Благодаря Ани, приемам баклавички и ароматно арабско кафе, нищо, че е вечер...
Здавейте!

Хайде бе Дуа!Излипсва!
И Мухсина я няма!


Пак говорите за релизиозззззни работи...

Принцеса бг-не се опитвай да разбираш мюсюлманите...Ако ги разбереш-ще си една от нас,ако е рекъл Господ PeaceОпределено размислите ти не ми допаднаха..

Свеър-мерси много  bouquetИмам нещо да ъпдейтвам и сурата я научавам правилно,че е срамота!

dtti-Дезърт Принцесс публикува снимка на обърнатия шрифт...Креми добре е попитала,никой друг не обърна внимание.Важното е,че нещата се изясниха,за да не допускаме грешки.
А иначе за албума аз се усъмних в Креми и я питах тя ли е!Не е приятно да те подозират,мен също ме обвиниха в темата направо и без доказателства...Сега знам,че някой е направил всичко умишлено..Имало е истории преди,не знам дали знаеш...Както и да е..Нека забравим лошите работи!
 
Коя от новите момичета е женена или има връзка е египтянин??Търся и в Египет съседки Party

Съжалявам-много нови и вече се обърквам малко Embarassed

Надя Джасем-как бе?От най-популярните е...Виж горе колко са регистрираните потребители..
То БГ в БГ по-малко народ има Joy


Колко са регистрираните жени, които постват тук на арабския форум...Позволих си да поканя една приятелка, която е с детенце и съпруг в Кувейт, надявам се да ни посети скоро

# 212
  • Мнения: 3 804
СКАЙ тънкости няма,има по голям шанс,когато заминава без жена си,но вси4ко зависи от софия,там решават на кого да дадът и на кого не виза
ЛИЛИ не обвинявам Кремена,4е е писала на тати,въпроса беше защо след като е писала на казала на останалите,някой наказания можехА да се избегнат

Та ако имате нещо против прочетете добре написаното и после да коментираме !
всичко хубаво!

оба4е това изре4ение ми прозву4а като упррек към останалите,ако съм в грешка ще си посипя главата с пепел
преди време си пишех с едно моми4е което се връща в египет,но за съжаление пощата и е пълна и не можах да и отговоря ника и е amal_nadia така 4е ако я засе4еш свържи се с нея и и кажи да си изпразни пощата
НАДЯ дано да ти се изпълни желаниеето,следващия път когато цитираш изтрий излишното остави само това което ти трябва,добре дошла и на приятелката ти

# 213
  • Мнения: 689
dtti-да де,разбра се кой какво HugТой татти си каза за арабския,но ние не сме разбрали добре изглежда.Упрек е-да четем по-подробно друг път и да питаме,всички си го заслужихме повече или по-малко Embarassed...Ако пак аз ще отварям тема,първо ще питам мод да одобри заглавието..
Как ще се връща в Египет??Блазе и де Crazy

Надя-виж на първа страница на темата Арабски мами-52
Покани я-и да избере кратък ник,моля Laughing

# 214
  • Мнения: 216
Добър вечер.


От час и нещо чета това, което съм изпуснала...много сте изписали,много нови мами има...ншаала ще се опознаем  bouquet

Лека нощ,до утре

# 215
  • Мнения: 305
как сте арабелки?гледах снощи стряскащото посещение на модовете и раздаване на едни банове..4е 4ак не поспях да пиша..страх лозе пази Rolling Eyes...въпрос към ливанските или сирийските мами-трябва ли им виза за Турция на нашите мъже?Мъжо е решил да дойде с автобус от сирия,но незнаем дали му трябва виза.. newsm78
ето от мен една плодова салатка за към края на тежкия ден  Tired

http://s215.photobucket.com/albums/cc17/CEBACTOKPATOPKA/?action= … July2005SanCl.jpg

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 23:30 от мама *Миа

# 216
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
мама миа,намали снимката или я пусни на линк, 4е ще те мъмрят модовете! ина4е ми обра о4ите, просто станаха на 4инийки! оби4ам това нещо пред носа ми, ухае страхотно!

# 217
  • Мнения: 305
сорри marsy ама забравих 4е не даваха модовете и големи снимки  Whistlingсега я смалих...и аз нещо огладнях ама по това време ли се яде  Blush Mr. Greenкак ще ги сваля тез 24 кг от бремеността..за сега само 14 съм смакнала,а другите яко са се залепили и нямат мърдане.. ooooh! #2gunfire #Cussing out

# 218
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ние гледаме филми и ядем каквото дойде,след ве4ерята! моят ми разби режима цяла седмица с едни страхотни семки и аз накрая и сладкиша си опрасках, оуфффффффффф! 4ак банан хапнах за капак, абе салатата стана на торта при мене, с мезе!утре пак ще яхам тупалката!дай снимката на линк по по правилата е и лесно!

# 219
  • Мнения: 3 804
ей мацки стига сте 4атили от 5  мин се опитвам да си пусна постинга Crossing Arms и накрая Даяна взе 4е затвори цялата страница и сега пиша наново
мама МИА не се опитвай да минеш по тънкото,как ще го пуснат турците без виза-20-25$ беше и се взима или от консулството или от посолството-поне така е за сирийците,по  добре да попита за ливанци как е,но без виза няма да стане,визата се взима за един ден молби се подават до и се полу4ават готовите визи след 15,ако в Ливан няма посолство и се налага да вземе визата от Дамаск-да се постарае да отиде доста по рано 4е има много хора
ходихте ли днес на доктор и какво каза

# 220
  • Мнения: 305
доктора тази седмица ще му звъня да ходим на контролен преглед..дано да каже 4е има подобрение и скоро да махнем тези стремета,4е Миа мн реве от тях.. Tired Praynigаз лягам моми4ета
лека и мека от мене Hug Heart Eyes

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 00:40 от мама *Миа

# 221
  • Мнения: 177
   Здравейте и от мен момичета,днес бяха едни разходки,гостита и се прибрахме по никое време.Сега децата спят ама аз като гледам колко работа ме чака,се чудя от къде да започна.Изчетох Ви набързо,виждам ,че има нови дами,които поздравявам с добре дошли.мама Миа,питаш за турска виза-да трябва да има ,щом ще пътува през Турция,в Бейрут има турско посолство,само ,че не помня нито колко струваше визата ,нито колко се бавеше.Аз занесох от тук покана за девер ми и ходих с него в българското посолство,там подадохме молба,покана искаха и копие от нея и май снимка,попълнихме молбата на място,платихме 45щ.д. искаха да са дребни и не приемаха банкнота от 100 даже пишеше на гишето и ни казаха да се обадим след една седмица,обадихме се бяха му разрешили и той отиде сам,май му я сложиха в паспорта след 2 дена и отидохме да го получим,той кандидатства за виза Д но те му бяха разрешили за 3 мес.,макар,че и преди е идвал и има фирма тук,консула ни обясни,че било много сложно и от тук не разрешавали повече.От там отидохме в турското посолство,но аз бях бременна и така печеше,че си останах в колата,той се бави доста и като доиде каза,че е подал док. и май след 3 дена я получи.Но това беше преди две год.,сега може да има промяна в реда за издаване на визи.Нека се обади и в двете посолства и да пита всичко подробно за да не го връщат.А в Ливан Във всеки град има и тур. офиси където може срещу заплащане да им даде поканата и паспорта и те да му извадят визите.

# 222
  • Мнения: 689
                           


                                 Хайде арабелки!Кафе глътнете-и се разпишете!


Предожения за заглавие на новата тема:

1).,,В арабския ни дом ела-Мархаба кажи сега!''
2).,,Арабско слънце днес блести-ела при нас се разпиши!''
3),,При арабските мами ела-кафе пийни,фурми вземи
!,,

Давайте и вие!
Дуа-моля ти се! Wink

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 09:31 от Water Lily

# 223
  • Мнения: 216
ДОБРО УТРО




кАК СТЕ МАМИ?Пожелавам ви лек ден .  bouquet

ЛИЛИ-Изпревари ме-но се зачетох в АБв-форума-как си .

# 224
  • Мнения: 689
Здравей Дуа!Аз съм зле,отивам на болницата,но нямам сили да се оправя Sad
Цяла нощ съм на крак-децата са болнички,аз също Sad Tired

Тахмине-где се загуби вчера?Момчето ли ти забрани да сядаш пред компа newsm78
Какви са тия имена на тикера ти?
Харесват ми.Аз с моята линийка за отслабване се чудя какво да правя EmbarassedКолко е гадно да не знаеш руски-такива хубави сайтове имат руснаците...И форуми..Само в 4-ти клас съм учила за жалост...

Новите момичета:ще бъдете в списъка с потребителки на новата тема,иншаАлла!

Общи условия

Активация на акаунт