Арабски мами-52

  • 28 412
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 800
Добро утро поспаланки,  bouquet
Рано-рано преживях едно задръстване, 3 залепени трамвая, направо си бяха цял влак, и препречили пътя, 30мин не можахме да отлепим ooooh! Ако не бяха те щях да стигна почти на време  Laughing

Свеар, Дуа такава мъдрост и спокойствие има в думите ви. Ако нещо много, много ме тормози и не ми дава покой, и чувствам, че вече направо преминава в ярост, обаче не искам да съм толкова зла и саркастична, но не успявам да сложа граници, и смирението ми трае най-много 1ден и после пак се разлютя.... и не знам как да се успокоя и абстрахирам.....От къде да почерпя вяра ( щото май не ми е достатъчна) и спокойствие и разум и добрина?

# 226
  • Мнения: 800
Лили, що така си болна, бъзро оздравяване.
 Лили, да не ми се смеете сега, ама  имена са на жабките ми, нали си нямаме дечица, та си имаме 2  плюшени жабета. Момичето е Шилан (не знам какво значи), а братчето й е Шиар (буден, умен). Толкова много си ги обичам, спят си при мен, говоря си им, и най-важното много са полушни Simple Smile

# 227
  • Мнения: 177
   Добро утро и от мен милички,изпратих учениците,поотхвърлих малко от домакинската работа и съм на линия.Искам да питам тези които изкараха вируса,при баткото мина бързо за два ,три дни,при малкия също,но го повтори отново за ден,два,в петък ходихме на доктор и каза ,че е добре .Но от както го изкара,много спи и почти отказва да се храни,хване нещо отхапе ,изплюе и не иска,едвам успявам докато спи да му пробутам в шише по малко мляко или каша.Ето сутринта стана като тръгваха батковците пиина малко каша и заспа и все още спи.Това нормално ли е ?До сега не се е случвало и щом оздравее си има добър апетит,все седи на хладилника и търси нещо, а сега отвори погледне,затвори и тръгва.Дали пък не е решил да прави " диета " като мен?                                                                                                               Желая Ви хубав ден и успешна седмица!

# 228
  • Мнения: 59
Добро утро!Гледам кафенцето е сервирано,аз ви поздравявам с това клипче ,много е сладко,малкия си умира от смях като го гледа!http://www.youtube.com/watch?v=K1dvzATjwYM
Магда,Нико беше така една седмица,нищо не искаше да яде,направо в чудо се виждах,накрая се оказа че му никнат кътници и затова не иска да яде.В момента,в който пробиха веднага започна да се храни!

# 229
  • Мнения: 206
Добро утро на всички момичета и успешна седмица   bouquet
Какви са тези руски сайтове и този форум в abv?  newsm78 Нещо интересно ли е?
Знам руски, така чеще мога да почета....
Днес много бавно се отваря форума та запецнах на този постинг...
Ще празнувате ли Свети Валентин?

# 230
  • Мнения: 216
Лиле и ние сме болни-аз не,но децата-ето батковците са у дома с вирусна инфекция и на антибиотик,а от тази сутрин беба здравата се разкашля,което е страшно неприятно за мен-уж я пазя,в другата стая-но то се предава и по въздуха,сега ще я водя на лекар и ако продължава да кашля знам,че ще и дадат антибиотик Cry

Магда-този вирус от у-ще го донесоха-почти всички минават през него-сега беше ред на мойте,а едно момиче от класа на големия било в б-ца... Sad

Кате-толкова съм помъдряла,че направо изтъпях Joy-шегичка де-четох за привързаността ти към златото-лошо няма-аз пък не обичам да го трупам и съм си оставила годежния пръстен-любим спомен и халката,която не свалям...а и едни обеци,които нося непрекъснато-но и те са малки-колкото да не ми зарастнат дупките-другото съм подарила,или продала...а беба и подариха при раждането в Ливан-3чифта обеци,гривна-едните ги подарих,а другите ще и ги сложа след годинка,че сега е с медицински-беше на месец като и пробих ушите-плака за секунда и заспа-на ваксина плаче повече-сега е с едни хубави ушета Heart Eyes


Лиле-предложенията ти за теми са хубави,няма все мои да пускате-това за Слънцето е хубаво-може да се каже-Арабски Сленчеви момичета-от БГ отлетели птичета.
или Арабско слънце тук изгрява-и с екзотична обич ни дарява... newsm78-може и още-но идеята ти е хубава...което сложиш-все слънчево ни става Heart Eyes

# 231
  • Мнения: 800
eee, ти пък Дуа, и аз нося само обици, гривна и много рядко 1 пръстен, синджира го изгубих преди години и още не мога да го прежаля Sad  Момчето ми донесе от Сирия синджир, ама не го исках, да не говорят там каква съм користна.
 Иначе обичам да се  му радвам, отвреме на време да ги извадя и пак прибирам:) А това дето го имам, за нищо на света не бих го заменила, нали ми е от татко Sad

Арабските обици ми харесват, тия сещате ли се дето приличат на полумецеси и са много дрънчащи, абе цигане съм отвсекъде  Embarassed

# 232
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет! Hug много хубави заглавия, давайте ги поред като бъдещи варианти! Peace
 при мене форумът си е с проблем днес, беше  неотваряем! newsm78 и тъкмо се наканих да 4истя, 4е да не си губя времето и той се върна! Crazy сега допивам кафето и се мятам на стирката!днес сме на хамем с линда-бинда, но дано не тръгне пак да реве, ще вземем вси4ки дребни кукли, дрехи да пере и тн! дано издържи, 4е да се накефя и аз! умувам за нещо с найлон подплатено да я изолирам хигиенно! това са ми големи дертове за мене!идва ми да помъкна някое пластмасово стол4е, ама! ooooh!
дано се стопля поне, 4е съм като ледников кристал! Tiredве4е горе-долу се закрепихме ,аз още малко и трябва да съм ок, стига с този грип! нас ни потрети и нагоре, внимавайте моми4ета!и ли нда лежа дни наред без сили с о4и в сълзи от хрема и кашлица, без да пие или яде, направо се видях в 4удо! по4ти седмица се борих да пропие или хапне нещо те4но! Praynig
дано се оправите!  Praynig Hug
 и аз не съм по златото и едрите бижута! Moneyно стилни и не тежки!
ох, 4ака ме работа отивам да я свърща, след това съм тука! Tired

# 233
  • Мнения: 800
Марси, ми вземи си столче на детето, не се срамувай. По-ли е добре някаква кожна болест да лепне  на бабите от мърсотиите.И аз съм от гнусливите...обществените места са  Sick  Добре, че рядко се качвам в трамвай, тия баби прекаляват, верно, че не стигат пенсиите, ама бедността не пречи да си чист, а те като се увили в едни пашкули, миришат и дори съм виждала как се напикават, ама тръгнали да се возят, нали за стари хора е безплатно Sad  И като се втренчат такива и почват да мърморят нещо, и имаш чувството, че те проклинат, защото си млад и здрав Sick   
Поне в Сирия старите хора си седели в къщи, ако нямат деца при роднини,а не да стават за посмешище по улиците. И Ахмед каза, че там старците не миришели, може би защото са по-религиозни и се кланят, та трябва да са чисти.

Нафасима, докъде стигна с ревността? сетих се , че по женските списания съм чела, че не трябвало да показваш нито на него, нито на палавницата. Ако тя те види, че ревнуваш и ще се радва и мисли, че те е страх , защото си усетила, че и той не е безразличен. А пък той като разбере, ще мисли, че си насетила, че тя го харесва и като си помисли, че му е в кърпа вързана и ще действа....

# 234
  • Мнения: 3 804
и аз иман идея за заглавие
С АРАБСКИ БУКВИ НЕ ПИшИИ И ОТ МОДЕРАТОР ПО ДАЛЕ4 СТОИ  hahaha hahaha hahaha hahaha,като ударението е на последното-и
КАТЕ за пореден път се 4удя Сирия една ли е или са две newsm78,защото поне в нашата старите хора  си излизат като в бг-вярно 4е не миришат заради молитвите се мият по 5 пъти на ден
ЛИЛИ,ДУА И МАГДА бързо възстановяване на децата Praynig
МАРси като писа къде отиваш,4е се сетих за руския филм-ирония на съдбата или 4естита баня-  Laughing
МАРИЯ И МИЛЕНА отдавна не са се вклю4вали,а наказанието на ХАРИ още в4ера следобед е било отменено и имате много поздрави от нея

# 235
  • Мнения: 800
Деска, добре че се появи, притеснявах се да не сте тръгнали с Хари за Хасаке hahaha  А за злато не се лъжете, че не са от дашните  hahaha ААА, не, излъгах, да призная лятото преди да си тръгне момчето, майка му поръча да бил взел блузка и дезодорант за комшийката #Cussing out  Аууу, как не се сетиха една дъвка да пратят за мен, че му пера и готвя , ама комшийката е много важна, щото щяла да се сърди  Joy  Joy Пък и палава е комшийката, като младежи, все дебнела кога няма никой в тях и звъняла на звънеца, и си надигала блузката Joy Joy та  момичето си е заслужило дезодоранта с честен труд.  Само дето аз съм гадна и не позволих да го купи.... Embarassed

# 236
  • Мнения: 1 655
Dобар ден!
Опитах се да съм полезна,но някой хори криво са ме разбрали!
опитах се да помогна пак крива ви станах!
не виждам какво толков че попитах за обърнатите цифри!
Един път определeniи хора са си ме нарочили и това си e!
Не съм имала никакви лоши мисли или намерения!
От добро сърце го направих и пак не ви угодих!
Ще си изтрия албума с снимка и ако искате си сменете паролата!
не желая да ме обиждате или пък да ме сочите с пръст!
Всичко най хубаво от мен!

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 17:13 от um_sami

# 237
  • Мнения: 130
Здравейте! Hug Не съм ви писала от петък. В събота предимно чистих, а неделята я проспах, нали имахме междусрочна ваканция. Е, надничах отвреме навреме да ви чета. За този месец интернета ми не е плащам, но странно че все още не ми е спрян.  newsm78  В момента си хапвам арабско реване със стафиди. Само като видях, че пред реване пише "арабско" и направо си го взех. Мисля, че е вкусно.  eat

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 14:11 от Iska

# 238
  • Мнения: 800
Креми,, може би не знам всички детайли, но ми се струва, че никой не е е нападнал, а още повече нарочил за черна овца.
Иска, де и моя и-нет доставчик да е толкова милостив Party  Ама ти ме разби с това реване, сещам се какво е, но не съм го пробвала... Детенце, не дей така да купуваш всичко "арабско", ами търговците са хитри, ако почнат да продават арабски л.. , нали няма да почнеме да ги купуваме  Laughing Сещам се в една сладкарница продаваха "сирийска баклава", моя вика на продавача, ква е тая баклава, още не съм виждал такава в Сирия, и той така  Shocked
Значи, казваш да пробваме реването..  chef

# 239
  • Мнения: 161
Здравейте момичета Hug

Добър ден от мен! Добре дошли на новите мами и сърдечен поздрав за всички  bouquet

Лек и успешен ден от мен

Общи условия

Активация на акаунт