За Ирен Онтева става въпрос

  • 5 424
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 111
Е добре, сменяме глагола със "спи".
 Ама наистина много трябва да е сгафила че да и вземат детето.Манекенки, кво да ги правиш.

# 16
  • Мнения: 9 865
А може и нищо да не е сгафила, като се има предвид, че Ристю Сираков е един такъв като Максим Стависки...

# 17
  • Мнения: 1 111
 Ама тя също не е безизвестна.
 Намират си ги такива дърти и богати, после реват, ами какво очакват-че като им родят едно дете, после цял живот ще са принцеси ли?Той човека си го казва-пари, пари и пак пари....А точно тези хора хич не обичат да ги правят на глупаци.

# 18
  • Мнения: 1 072
Не си ли спомняте, какви мнения за въпросната г-жа Онтева, изреди ССФ в темата за предизвиканото преждевременно раждане. Съдът естествено се е съобразил с тях......

# 19
  • Мнения: 3 268
Някаква волейболистка. Петя май й беше първото име.
Тя изостави Боби Михйлов заради футболиста Вальо Костов и отиде при него в Германия.Лятото ги видях тук,може вече тука да живеят.

# 20
  • Мнения: 4 516
Не си ли спомняте, какви мнения за въпросната г-жа Онтева, изреди ССФ в темата за предизвиканото преждевременно раждане. Съдът естествено се е съобразил с тях......
Може ли линк? Blush

# 21
  • Мнения: 2 018
Определено не ми харесва това,че детето се разделя от майката.Какво не му дава толкова тази жена?Голо и босо ли е,гладно или жадно?Най-вероятно няма достатъчно време за него.Може би е много заета с работата си.Е,какво трябва да направи една самотна майка,че хем да е при детето си,хем да работи за пари?Имайте пред вид,че я защитавам от позицията на жена,която не работи,няма нужда да работи и все пак не разбира това явление.

Нали казаха, че Ирен изобщо не гледа детето, а го е дала на бавачка в някакъв апартамент и тя изобщо не живеела с него. Живеела на друго място. Бавачката се грижела и ден и нощ за детето. Не знам дали е вярно, но така чух - не помня от къде!

# 22
  • Мнения: 1 072
О, темата най-вероятно е изтрита. Опитах се и не я намерих. Но аз помня....... Sunglasses

# 23
  • Мнения: 600
А може и нищо да не е сгафила, като се има предвид, че Ристю Сираков е един такъв като Максим Стависки...

кара добре кънки или е руснак newsm78 или обича водка newsm78 или пие и кара newsm78 не разбрах какво точно имаш предвид Confused

# 24
  • Мнения: 600
Определено не ми харесва това,че детето се разделя от майката.Какво не му дава толкова тази жена?Голо и босо ли е,гладно или жадно?Най-вероятно няма достатъчно време за него.Може би е много заета с работата си.Е,какво трябва да направи една самотна майка,че хем да е при детето си,хем да работи за пари?Имайте пред вид,че я защитавам от позицията на жена,която не работи,няма нужда да работи и все пак не разбира това явление.

Нали казаха, че Ирен изобщо не гледа детето, а го е дала на бавачка в някакъв апартамент и тя изобщо не живеела с него. Живеела на друго място. Бавачката се грижела и ден и нощ за детето. Не знам дали е вярно, но така чух - не помня от къде!

пишеше го в един съботен 24ч, беше пространно интервю със сираков. не мога да си представя да лъже чак така, ама знае ли човек...при всички положения не мисля, че преобладаващата част от тези жени са стока. да ме прощават техните поклонници. да раждат насила в 7мия месец, да не се прибират с месеци при детето. за какво ти е това дете, като няма да си с него всеки ден?

# 25
  • Мнения: 9 865
Имам предвид, че е убил карайки пиян. И не е осъден на нищо кой знае какво.
Единият от убитите е синът на Въло Радев - Ради, който оставя вдовица Милена Фучеджиева и нероденото и още бебе Радина сираче. Вторият случай не е изобщо раздухван, защото не става дума за известен човек, а някакъв обикновен бачкатор, с него и без него...

# 26
  • Мнения: 3 268
Имам предвид, че е убил карайки пиян. И не е осъден на нищо кой знае какво.
Единият от убитите е синът на Въло Радев - Ради, който оставя вдовица Милена Фучеджиева и нероденото и още бебе Радина сираче. Вторият случай не е изобщо раздухван, защото не става дума за известен човек, а някакъв обикновен бачкатор, с него и без него...
лелеее,ама той ли е убил синът на Въло Радев!Четох историята,имаше снимки на момичето,вече е жена.Много красива е Радина.Живее в Америка

# 27
  • София
  • Мнения: 62 595
При положение, че и двамата родители не се застояват вкъщи заради натоварената си "обществена и бизнеспрограма", то има ли значение кой ще плаща за бавачката? Така или иначе това дете пак ще го гледа по цял ден (и сигурно цяла нощ) някоя бавачка.

# 28
  • Мнения: 600
Имам предвид, че е убил карайки пиян. И не е осъден на нищо кой знае какво.
Единият от убитите е синът на Въло Радев - Ради, който оставя вдовица Милена Фучеджиева и нероденото и още бебе Радина сираче. Вторият случай не е изобщо раздухван, защото не става дума за известен човек, а някакъв обикновен бачкатор, с него и без него...

стига, де Sad аз си мислех, че искаш да кажеш мухльо, а то било доста зле... нямам думи какви са ни законите...

# 29
  • Мнения: 764
При тези хора ми се струва,че работата опира до това,кой по-големи връзки е изкарал,....в случая Сираков.

Общи условия

Активация на акаунт