За Ирен Онтева става въпрос

  • 5 431
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 600
Thinking
Чета и си мисля, защо не са присъдили детето на бавачката?

Или на най-загрижената съфорумка?

 Joy Joy Joy

# 61
  • София
  • Мнения: 62 595
Не са го присъдили на бавачката, защото после няма да има кой да й плаща заплатата. Ще трябва да го гледа без пари.

# 62
  • Мнения: 656
 Thinking
Тогава и двамата родители ще трябва да плащат издръжка на бавачката.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 840
... Сираков има дъщеря на около 10 години от първата си съпруга,която също живее с италианец,милионер.Построи бизнесцентър Белисима на бул.България.Уникалната стъклена сграда.

Първата му съпруга е на неговата възраст и са отдавна разведени.И тя е била манекенка, впрочем.
Момичето не ще да е от Сираков.
Така си мисля заради възрастта, която цитираш - 10 години.
Момиченцето е от Сираков.Заченато е инвитро.Четох интервю с нея през лятото в списание Ева.Казва се Мария Сиракова и до днес носи това име.Те май дори нямат развод.Беше една от най-красивите манекенки на сп.Лада на времето.Момиченцето е било бебе,когато са се разделили.Ирен е била причината за развода.

Може.
Аз смятах годините и понеже нейде оттогава Сираков е с Ирен, реших, че не е нормално да има бебе и да ходи с нея, ама сега, като се замисля, доста тъпо разсъждение, да не казвам наивно простовато Joy

Впрочем, въпросният бизнесмен стана медийно известен точно покрай Онтева.
До тяхната публична изява, обикновеният драг зрител не му беше виждал физиономията.

# 64
  • Мнения: 2 018
Впрочем, въпросният бизнесмен стана медийно известен точно покрай Онтева.
До тяхната публична изява, обикновеният драг зрител не му беше виждал физиономията.

Мисля си, че едва ли е имал нужда от медийни изяви  Thinking По-скоро тя е човека, който има нужда от слава-професията и е такава. С това не искам да кажа, че е била с него заради славата. Просто не ми се вярва той да е целял медийна известност.

# 65
  • Мнения: 539
Понеже се разприказвахме за Ирен...
Незнам дали сте гледали едно предаване "Сблъсък" малко след като Ирен роди. Там Иван и Андрей и се възхищаваха как така толкова скорошна майка изглежда така перфектно и т.н. и и дадоха едно шише уж да направи мляко и да сложи памперс на Анрей и се получи нещо много смешно. Ами тя май за първи път виждаше шише, и като го извади от кутията, бибероната на самото шише беше опакована и сложена в шишето и тя възкликна: "Ама тия хора не знаят ли че бибероната не се слага в шишето..." Наистина, незнам дали го преразказвам смешно, но то си беше направо голям гаф, особенно за претенциозна особа като нея.

# 66
  • София
  • Мнения: 2 840
Впрочем, въпросният бизнесмен стана медийно известен точно покрай Онтева.
До тяхната публична изява, обикновеният драг зрител не му беше виждал физиономията.

Мисля си, че едва ли е имал нужда от медийни изяви  Thinking По-скоро тя е човека, който има нужда от слава-професията и е такава. С това не искам да кажа, че е била с него заради славата. Просто не ми се вярва той да е целял медийна известност.

Само го споменах като факт.

# 67
  • Мнения: 1 434
Утре   в Горещо  пак Онтева  ще коментират  Wink

Общи условия

Активация на акаунт