За Ирен Онтева става въпрос

  • 5 436
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 698
Определено не ми харесва това, че детето се разделя от майката.

Това е и моето мнение. Не подкрепям разделяне на дете от майка му - освен в някакви много, много крайни случаи.  Naughty

# 46
  • Мнения: 1 216
Това явно е отмъщението на Сираков. Иренчето предполагам яко го е засегнала, по принцип те много пъти се събират-разделят, тя все му прощава изневерите. Но в един момент и е писнало, а и нали се залюби с онзи 'талянец и не е вече зависима от Сираков. Може да са си казали някои любезности, а на него не му харесват такива работи. Нормални ситуации житейски. 

Дано да е за добро това, с цялата тази дандания и двамата да станат по-отговорни към детето, все пак тя може да оспори, сега или след време.

# 47
  • Мнения: 1 002
Че въпросният вестник вече преминава в категорията "жълти".
така е , този вестник  отдавна е в тази категория - пресгрупата е забелязала , че жълтото върви много ,
и има невероятни простотии , ама невероятни , oливат се повече и от шок , и от мок ...само като видиш заглавната страници и ти става ясно

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 08:32 от white_r

# 48
  • София
  • Мнения: 7 097
Шанел, не знам кое те възмущава точно, но майката не винаги е най-доброто за децата, така че такива случаи трябва да има, стига разбира се съдът да решава обективно и с оглед на реалността, което, както добре знаем у нас не е честа практика.
Аз примерно сама си избрах да живея при баща ми, защото животът на майка ми не ме "устройваше", макар че съдът не ми позволи тази свобода... (бях на 6г.)

ред.: Сега разбирам какво имаш предвид...

И какво като не се е омъжвала? Това не е пречка да му се дадат родителските права, при положение, че е припознал детето.

# 49
  • Мнения: 2 161
а Христо Сираков, викате, е перфектният баща? Стои си вкъщи, прави пюрета и пее песнички?
Да,с хорът Стоте манекенки.

# 50
  • Мнения: 3 268
Още едно дете ще бъде отгледано в лукс,без топлина и нежност.Страна не мога да взема,не познавам никой от двамата.Знам само,че Сираков има дъщеря на около 10 години от първата си съпруга,която също живее с италианец,милионер.Построи бизнесцентър Белисима на бул.България.Уникалната стъклена сграда.

# 51
  • Мнения: 4 195
Да, Дилянка, разбира се че всяка малоумна тема от Клюкарника трябва да има съответващо с нея съдебно решение.
Радостно е, че има съдии, които са на нивото на дзверовете из Клюкарника.
А най-радостно е как ние, титаните на мисълта дето сме се събрали тука, можем да си решим коя е истинска майка, и коя- фалшива.
Симфония на радостта направо.

е за тея думи - Евала  bouquet, много точни Peace

# 52
  • Мнения: 1 165
Имаше преди време интервю в "Ева" с  първата съпруга на Христо Сираков. Много красива жена.
Аз също не бих се наела да съдя когото и да било, защото ги познавам единствено от писаниците по вестниците, а те не всякога са достоверни.  Сираков и Онтева са родители на това дете и съм сигурна, че ще дадат всичко от себе си за него. Друг е въпросът, че техните критерии не съвпадат с общоприетите такива.

# 53
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Еми за планирано секцио в 7-8 месец..  Shocked за да не си повреди фигурата, а да си повреди детето  #2gunfire. Още тогава е трябвало да й го вземат. Разбирам да нямаше пластична хирургия... като иска толкова някой да страда, да легне тя под ножа след това, защо трябва детето й да има проблеми. Като толкова не иска да си разваля фигурата да не е раждала изобщо. Това за мен не е отговорна майка, който каквото ще да ми говори. Други жени се чудят как да задържат бебето  до последно....
Относно даването правата на бащата - ако майката е наркоманка или алкохоличка, или го бие, държи го гладно и на студено... в тия случай няма нищо неестествено да дадат детето на бащата.

# 54
  • Мнения: 656
 Thinking
Чета и си мисля, защо не са присъдили детето на бавачката?

# 55
  • София
  • Мнения: 2 840
... Сираков има дъщеря на около 10 години от първата си съпруга,която също живее с италианец,милионер.Построи бизнесцентър Белисима на бул.България.Уникалната стъклена сграда.

Първата му съпруга е на неговата възраст и са отдавна разведени.И тя е била манекенка, впрочем.
Момичето не ще да е от Сираков.
Така си мисля заради възрастта, която цитираш - 10 години.

# 56
  • Мнения: 2 891
Явно не му върви с италианците, на Христо.

# 57
  • Мнения: 3 268
... Сираков има дъщеря на около 10 години от първата си съпруга,която също живее с италианец,милионер.Построи бизнесцентър Белисима на бул.България.Уникалната стъклена сграда.

Първата му съпруга е на неговата възраст и са отдавна разведени.И тя е била манекенка, впрочем.
Момичето не ще да е от Сираков.
Така си мисля заради възрастта, която цитираш - 10 години.
Момиченцето е от Сираков.Заченато е инвитро.Четох интервю с нея през лятото в списание Ева.Казва се Мария Сиракова и до днес носи това име.Те май дори нямат развод.Беше една от най-красивите манекенки на сп.Лада на времето.Момиченцето е било бебе,когато са се разделили.Ирен е била причината за развода.

# 58
  • София
  • Мнения: 625
До преди половин година детето беше при майката на Ирена и наистина го гледаше детегледачка! Переше го, разхождаше го. Ирена идваше от дъжд на вятър.
В случая на кой ще присъдят детето  - хвани единия удари другия!

# 59
  • Мнения: 5 228
Thinking
Чета и си мисля, защо не са присъдили детето на бавачката?

Или на най-загрижената съфорумка?

Общи условия

Активация на акаунт