Интерпретация на сън

  • 22 337
  • 218
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 648
     Последното, което съм чела за сънищата е на Кехоу- много интересен начин за интерпретации дава той. Свързано със себеопознаването и разчитане на знаците, които ни дава "неосъзнатото". Според него е хубаво да записваме сутрин сънищата си  и след това да ги анализираме. Всеки сам за себе си може най- добре да го направи.
Примерно "морето" може да е нещо, което те вълнува, някоя област от живота ти,  в която не смееш да  се пробваш.........

Chanel , котките според традиционните тълкувания са врагове, но ако поразмислиш, може котарака да си самата ти!

# 16
  • Мнения: 2 161
Беше голям,лъскав котарак с бяло около врата.
В реалността случва ли се да те наобикалят нахални и напористи мъже, чиито атаки с досада да се налага да отблъскваш?
Е,случва ми се.Това на всеки се случва.Обаче аз умирах от страх и този котарак беше силен,дори по-силен от мен.Честно казано,не отдавам голямо значение на сънищата,но този остави много неприятно чувство в мен.В съня си се опитвах да викам за помощ,но гласът ми излизаше много,много тих.Дано да няма никаква стойност.

# 17
  • Мнения: 2 161
    Последното, което съм чела за сънищата е на Кехоу- много интересен начин за интерпретации дава той. Свързано със себеопознаването и разчитане на знаците, които ни дава "неосъзнатото". Според него е хубаво да записваме сутрин сънищата си  и след това да ги анализираме. Всеки сам за себе си може най- добре да го направи.
Примерно "морето" може да е нещо, което те вълнува, някоя област от живота ти,  в която не смееш да  се пробваш.........

Chanel , котките според традиционните тълкувания са врагове, но ако поразмислиш, може котарака да си самата ти!

Ще помисля върху това.

# 18
Не съм питала за значението на всяко едно нещо като отделен елемент, а питах дали имате някакви идеи защо постоянно сънувам море. В интерес на истината се надявах на сериозни мнения.
Споменала съм във първия си пост че не са били лоши сънища, не съм се давила, не е било бурно морето.

# 19
  • Мнения: 4 733
Да си задлъжняла някому с пари случайно? Сънят ти може да се интерпретира и като сън на човек затънал до колене във финансови задължения...

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 13:46 от Kasidy

# 20
  • Мнения: 5 647
Аз също много често сънувам море.

# 21
Не, не дължа пари.
Моята учителка по психология сподели интересно тълкуване за този сън с въженцето и лодките в спокойното море. Каза че според нея моментното състояние е бурно като вълните, а се стремя към спокойното в което плаваха лодките по-навътре. Има логика наистина, но исках да чуя и други мнения.

# 22
  • Мнения: 5 647
Сънувах, че съм на плажа и бягам от една вълна. Не можа да ме намокри водата. Избягах. Не знам как да го интерпретирам.

# 23
  • Мнения: X
Не, не дължа пари.
Моята учителка по психология сподели интересно тълкуване за този сън с въженцето и лодките в спокойното море. Каза че според нея моментното състояние е бурно като вълните, а се стремя към спокойното в което плаваха лодките по-навътре. Има логика наистина, но исках да чуя и други мнения.
козичке, мисля,че най-добрият тълкувател на сънищата е този,който ги е сънувал Ти най-добре знаеш какво е вътре в главата ти,към какво се стремиш и от какво бягаш. Всеки друг би тидал само някакво предположение за това,какво би могло да е. След като това море те следва толкова често на сън,вече би трябвало да си започнала малко по малко да го разбираш какво ти нашепва. Искрено се надявам да са само добри неща.

# 24
Вижте какво, явно съм сбъркала мястото. Не са ми нужни саркастични и иронични подмятания като тези на шанел и М. Не съм писала тук еднократен сън , за да се подигравате така. Исках мнение на нещо което сънувам от много време и е почти еднакво винаги.
Благодаря на сериозните мнения.  

# 25
Зайче, аз търся други идеи, за сега имам само тази за бягането от нещо и стременето към спокойното. Вярно е че аз си знам какво ми е в главата, но море може да символизира нещо друго, за това писах тук. Това за бягането е само теория, писах за да разбера дали имате други.

# 26
  • Мнения: 5 647
Вижте какво, явно съм сбъркала мястото. Не са ми нужни саркастични и иронични подмятания като тези на шанел и М.

Къде видя да ти се подигравам??? НЕщо май си се объркала. Прочети ми мненията хубаво и пак пиши.

# 27
  • Мнения: 2 161
Ти нямаш нужда от тълкувател на сънища,а от нещо по-квалифицирано.Възползвах се от темата ти за да опиша моят сън.честно казано,твоят дори не го прочетох.В такъв случай разбираш,че няма как да ти се подиграя,дори да се изкушавам.Благодаря за темата,добре ми послужи и поздравления за ника-перфектно си го избрала.

# 28
  • Мнения: X
Също така мисля,че не е хубаво човек толкова насериозно да взима сънищата си. Та аз толкова често сънувам напълно абсурни неща ,някакъв колаж от това,което съм чула или видяла през деня. Много ясно,че ако по цял ден слушаш за разни убийства това и ще сънуваш,ако си мислиш за приятни неща, възможно е  да ги сънуваш и тях. Твоя сън си ти,дядо Боже едва ли има време всяка нощ да ти обръща специално внимание и да ти дава напътствия какво да правиш и от какво да се пазиш.Пророчески сънища не се сънуват всеки ден,така мисля аз. Морето,козичке,си е твое море,каквото ти го виждаш,моето си е друго,с други лодки, с други вълни, защо да ти го натрапвам?

# 29
И аз сънувам абсурдни неща, не им обръщам внимание. Казах няколко пъти причината заради която писах.  Не вярвам в дядо Боже, и не мисля че съня ми се дължи на това че той ми обръща каквото и да било внимание. Simple Smile
Пророчески сънища  newsm78 , не знам откъде ти дойде това, не твърдя че съня ми е в каквато и да било степен пророчески. Просто мисля че за да го сънувам толкова често, сигурно има някаква причина. Сега ще кажеш че няма как да знаете причината. Хубаво, аз не искам да я знаете. Исках идеи за интерпретация. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт