Интерпретация на сън

  • 22 416
  • 218
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 423
Трябва да опиташ някои средства,
за да не те лови сън известно време.
После всичко ще си дойде на мястото.

# 31
  • Мнения: 352
Към авторката :
Май не си ходила последните 2-3 год. на море поради липса на пари ,така че тази година се понапъни със спестяванията и отиди .
Може и да се лъжа разбира се,но това ми говори поста ти чисто интуитивно. Peace

# 32
  • Мнения: 2 018
Chanel отновно съня с котарака - помисли си котката на какво е символ за теб. Ти се страхуваш от нея. А трябва ли... Помисли в тази насока  Peace

# 33
  • Мнения: 2 161
Котката за мен е любима.Гордо животно,държи се така,все едно си длъжна да я гледаш,да се грижиш за нея.Котката не е като кучета,да те гледа признателно за всяко кокалче.Котката,ако се навре в ръцете ти,ако започне да мърка и да си вре главичката в теб,трябва да си неимоверно щастлив.Значи си заслужил тази награда.Много обичам котки.

# 34
Към авторката :
Май не си ходила последните 2-3 год. на море поради липса на пари ,така че тази година се понапъни със спестяванията и отиди .
Може и да се лъжа разбира се,но това ми говори поста ти чисто интуитивно. Peace
Ходя си на море редовно лятото.  Laughing

# 35
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 856
Сънищата могат да се тълкуват логически, както е направила твоята учителка по психология или да носят закодирано послание.
МОРЕ, МОРЯК
ако насън ви­диш спокойно море, животът ти ще е спокоен и осигурен. Лятно море означава разнооб­разен и интересен живот, а зимно море предсказва скука и еднообразие. Бурно море ако видиш, предстоят ти проме­ни и сътресения. Ако се къпеш в море, ще се опитваш да промениш съдбата си. Ако пъту­ваш по тихо и гладко море, ще ти потръгне в личния живот, а ако е развълнувано, ще срещ­неш затруднения и препятст­вия в работата и семейство­то си. Ако се давиш в море, ча­кат те нещастия. Ако падаш или потъваш в море, ще те сполетят беди и неприят­ности. Ако се сънуваш като моряк, предстоят ти изненад­ващи събития, житейски обра­ти. Друг ако е моряк, значи се доверяваш на авантюрист, на несигурен човек.

МОНЕТА
ако сънуваш, ще имаш променлив късмет. Ако е старинна, очаквай добри пе­чалби, придобивки, успех. Ако е златна, заплашва те болест. Ако е медна, ще имаш сиромашки радости. Звън на моне­ти е знак за лъжлив слух и сиг­нал за настъпващи болести. Фалшива монета ако видиш или ти дават насън, ще те измамят в любовта.

ЛОДКА
ако видиш насън, ще успееш в започнатото. Ако си в нея, значи ще се впуснеш с пълни сили в живота. Ако лодката е привързана към кея, ще се страхуваш да предприемеш по-значителна промяна в работата си. Разходка с лодка в спокойна вода е предсказание за приятни изживявания, любовни емоции и развлечения. Ако лодката плава в бурна или мътна вода, ще претърпиш загуби. Ако лодката ти потъва, някоя твоя авантюра ще завърши с лош или печален край.

ПЛАЖ, ПЛАЖЕН ЧАДЪР
ако сънуваш, че си на плаж, не бързай да споделяш или да разкриваш всичките си тайни. Ако друг е на плаж, ще бъде нечестно и неоправдано да се възползваш от временната слабост на партньорите си. Ако насън видиш плажен чадър или стоиш под него, значи разчиташ на случайно стечение на обстоятелствата във важна ситуация.

ПРЪСТЕН
че носиш, ако сънуваш, ще се влюбиш. Ако ти подаряват пръстен, чакай изненада в семейството. Ако изгубиш пръстена си, ще те сполети беда. Намериш ли пръстен насън, ще намериш приятел за цял живот. Пръстен със скъпоценни камък е знак за богатства и почести. Златен пръстен означава радост и успехи в работата, сребърен -семейно щастие, железен - бедност и неволи.

Бариера
ако видиш пред себе си насън, ще се чустваш несигурен във собствените си сили, готов си да се откажеш от започнатото. Ако я преодолееш, ще се справиш с голяма препятствие в работата или личния си живот.

# 36
  • Мнения: 14 654
Май преди имаше една тема в подфорум Хомеопатия, където Aleksander тълкуваше сънищата на хората Simple Smile
Но много рядко взе да пише вече.

# 37
  • Мнения: 3 447
Снощи един огромен черен котарак блъскаше по вратата в съня ми и искаше да влезе при мен.Аз натисках отвътре,той отвън.Кошмар.Какво означава това?
Означава, че скоро ще пуснеш анонимка в Д и С  Simple Smile

# 38
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
морето е хубаво нещо ...явно си наясно със себе си, смел човек си ...  морето символизира подсъзнанието и това, че си близо до него или се потапяш е хубав знак ... себепознание някакво

малките метални кръгчета , според мен , са времето, дата, календар ... очакваш ли нещо ?

# 39
Очаквам да. За монетите ли става въпрос?

# 40
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Очаквам да. За монетите ли става въпрос?

Монетите, според мен са някаква дата, на която очакваш нещо да се случи ....

# 41
Ами има определена дата в близкото бъдеще, която очаквам, да .. Simple Smile

# 42
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ами има определена дата в близкото бъдеще, която очаквам, да .. Simple Smile

Ами, това сънуваш- очакване

# 43
  • Мнения: 335
Естествено, че сънищата са показателни.
Важно е как изглежда водата в твоето море - плитка ли е, бистра ли е, виждаш ли дъното или е дълбоко и тъмно.
Усещаш ли водното на водата, студена ли е или топла, боса ли си или не...
Металните бляскави кръгчета, монетите също са много характерни.

И двете картинки показват напрежение.

Може да си имала скоро повод да се усъмниш в приятелството на близък човек. Може да е роднина (но не от къщата ти) или приятел от детството.
Ако не си влизала в открит конфликт (например неочаквано сериозна разправия по нищожен повод), имаш някакво смътно предчувствие за предателство и неискреност, за нещо, което ти се изплъзва по предателски лесен начин, някак си набързо.
Морето изобщо не е екзотика в сънищата.
По-скоро е усещане за нечия прикритост, която те обижда и държи в напрежение, понеже ти отдавна, доброволно и почти с ентусиазъм си предала всички свои ключове. Очакваш същото, а получаваш все по-метален вкус след размисъл за отношението и поведението на някого, на когото държиш.
Сещаш ли се - нещо като да гледаш "Слона моя приятел" в лятното кино юнска вечер. И после да гледаш същия филм в същото кино но през ноември, а да не знаеш това. И да се чудиш защо ти е студено на тоя горещия филм.

Е?

# 44
Ей тва беше! Евалата и мерси!
Това по свои сънища ли си го интерпретирала или ... не знам и аз, но много точна дефиниция даде. Едва ли го пише някъде така.
Отностно въпросите...водата винаги е лятно топла, ясна, чиста, няколко пъти кристално чиста като онези води по хаваите и бахамите...ако съм била вътре никога не съм имала страх че ще потъна, не съм се давила, винаги съм опирала дъното.

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 23:07 от Млада Козичка

Общи условия

Активация на акаунт