Абитуриентски Бал! Тема:2

  • 56 499
  • 325
  •   1
Отговори
# 45
Лорън, и моят бал отдавна е минало и сега вече знам, колко бързо минава всичко и колко е непрактично да си купиш рокля, обувки, чанта, бижута и т.н. за една нощ. Да, ужасно непрактично, даже малко глупаво е.

Обаче няма да ти кажа да не го правиш. Точно обратното! Да му се не види - веднъж е това! Човек може даже да се ожени няколко пъти, но абитуриентският бал е един. И трябва да се отбележи. И начин да го отбележиш е като мама и татко дадат две заплати за ролкя, която повече няма къде да облечеш. Но какво от това? Тя ти трябва за бала. Сигурна съм, че си имаш десетки роклички за плажа, за дискотека или за разходка в парка и една повче няма кой знае колко да промени състава на гардероба ти. Роклята за бала трябва да е наистина специална - бална рокля.

Затова и съветът ми е да се насочиш към специалните рокли /доста такива вече си харесала/, които после не стават и за друго - за дискотеката например /като гледах ония късички сребърни роклички да речем/. Много са приятни, не отричам, но това е балът, веднъж е! Избери такава рокля, която като гледаш след 10, 20 или 50 години на снимка да си казваш - ей това е! Бях с най-зашеметяващата рокля.

Ама не била удобна, ще каже някой. Ми и да не е, няма да помниш, че ти е стискало някъде, но завинаги ще си гледаш снимките с вълшебно красива рокля. Peace

И гледай да запомниш всяка минута от вечерта и нощта, защото отлитат като миг.
Момичета, ужасно ви завиждам, че ви предстои. Hug
леле докато четях това което си писала направо настръхнах и ми стана мн мъчно, и аз тая година завършвам и наистина не ми се иска вече  Cry А преди 1-2 години само си мечтаех да завърша и се молех да дойде по-бързо    newsm45

# 46
  • София
  • Мнения: 2 411
Milenkata2, не се шашкай, хубавото предстои! Пък и да ти кажа под секрет, да избираш булчинска рокля е още по-хубаво. Wink

За да не си давам съвети ей така, показвам какво бих избрала аз 10... упс 11 години  Blush след бала. Но аз не съм много пример за подражание, де. Доста консервативна съм, падам си по изчистени и класически модели.







Извинявам се за снимките, че не са линкове, но така по-добре се прави сравнение между роклите. Повече няма да правя така. Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 320
да и всичките са за малки бюстове

# 48
  • София
  • Мнения: 2 411
Ми то всеки по себе си гледа и според това, което си има... или по-скоро, в моя случай, което си няма. Joy
Макар че третият модел специално, седи най-добре на средни гърди, с много малки няма да е добре.
Но се предполага, че на 18 имаш страхотно тяло и всичко ти седи супер. Нищо че като си на 18 все си мислиш, че не ти е супер. Laughing

# 49
  • Мнения: 893
Да споделя....За бала ще си взимам тази гривна:

 
и с тези обеци:


без колие, без пръстен...гривната и обеците за мен са достатъчни!

Някой друг има ли идеи за бижутата си?

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 13:54 от СлеДи оТ СълЗи

# 50
  • София
  • Мнения: 7 800


СлеДи оТ СълЗи, нещо не ми се отваря гривната.  Thinking

# 51
  • Варна
  • Мнения: 784


СлеДи оТ СълЗи, нещо не ми се отваря гривната.  Thinking


И на мен така.  Thinking

# 52
  • Мнения: 893
Сложих снимка, но не си личи колко е красива...вижте я в сайта на Сваровски:
http://www.swarovski.com/

Оттам на bracelets..първата гривна  Peace

# 53
  • Мнения: 4 435
Обиците от къде са били в крайна сметка че и аз ги искам,ако не е тайна де. Rolling Eyes
А ти не трябваше ли да започнеш първо от тоалета.Иначе на тия обици е никакъв случай няма да слагаш колие или каквото и да било друго на врата,така както и ти искаш де.Но аз не мога да преценя доколко ще си отиват гривната и обиците на живо,с различни камъни са,може да сложиш някакъв по-обемен пръстен вместо гривната. Peace

# 54
  • Мнения: 893
Обиците от къде са били в крайна сметка че и аз ги искам,ако не е тайна де. Rolling Eyes
А ти не трябваше ли да започнеш първо от тоалета.Иначе на тия обици е никакъв случай няма да слагаш колие или каквото и да било друго на врата,така както и ти искаш де.Но аз не мога да преценя доколко ще си отиват гривната и обиците на живо,с различни камъни са,може да сложиш някакъв по-обемен пръстен вместо гривната. Peace

Обеците са от Тинти  bouquet
Иначе на мен Преслава ми ги е обещала да ми ги даде следващия път като се видим...а това е скоро... Hug И аз ще помисля за това дали ще си отиват, трябва на живо да ги видя...иначе гривната съм я виждала и е страхотна Blush
А...ми то от тоалета трябва, ама...то са си бели камъчки, на всеки цвят рокля отиват...  bouquet

Една рокля, подобна на тази на Камелия:

# 55
  • Мнения: 4 435
Обиците от къде са били в крайна сметка че и аз ги искам,ако не е тайна де. Rolling Eyes
А ти не трябваше ли да започнеш първо от тоалета.Иначе на тия обици е никакъв случай няма да слагаш колие или каквото и да било друго на врата,така както и ти искаш де.Но аз не мога да преценя доколко ще си отиват гривната и обиците на живо,с различни камъни са,може да сложиш някакъв по-обемен пръстен вместо гривната. Peace

Обеците са от Тинти  bouquet
Иначе на мен Преслава ми ги е обещала да ми ги даде следващия път като се видим...а това е скоро... Hug И аз ще помисля за това дали ще си отиват, трябва на живо да ги видя...иначе гривната съм я виждала и е страхотна Blush
А...ми то от тоалета трябва, ама...то са си бели камъчки, на всеки цвят рокля отиват...  bouquet

Гривната е много хубаво,но нищо че са с бели камъчета и двете,като отидеш за нея,вземи обиците да видиш,защото формите им не са в един стил. Wink
Браво на Преслава,страхотна постъпка. Party Обаче я кажете какво е това Тинти  Embarassed,аз май не мога да зацепя.  bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 7 800
СлеДи оТ СълЗи , гривната е страхотна.  Flutter

# 57
  • Мнения: 893
Обиците от къде са били в крайна сметка че и аз ги искам,ако не е тайна де. Rolling Eyes
А ти не трябваше ли да започнеш първо от тоалета.Иначе на тия обици е никакъв случай няма да слагаш колие или каквото и да било друго на врата,така както и ти искаш де.Но аз не мога да преценя доколко ще си отиват гривната и обиците на живо,с различни камъни са,може да сложиш някакъв по-обемен пръстен вместо гривната. Peace

Обеците са от Тинти  bouquet
Иначе на мен Преслава ми ги е обещала да ми ги даде следващия път като се видим...а това е скоро... Hug И аз ще помисля за това дали ще си отиват, трябва на живо да ги видя...иначе гривната съм я виждала и е страхотна Blush
А...ми то от тоалета трябва, ама...то са си бели камъчки, на всеки цвят рокля отиват...  bouquet

Гривната е много хубаво,но нищо че са с бели камъчета и двете,като отидеш за нея,вземи обиците да видиш,защото формите им не са в един стил. Wink
Браво на Преслава,страхотна постъпка. Party Обаче я кажете какво е това Тинти  Embarassed,аз май не мога да зацепя.  bouquet



Славче, това един бутик на Витошка...като тръгваш от НДК по Витошка...магазина е в лявата редица...не се сещам обаче до кой друг известен магазин беше...
Иля, благодаря!

# 58
  • София
  • Мнения: 7 800
СлеДи оТ СълЗи , ще чакам с нетърпение снимка с обеците и гривната .  Peace

# 59
  • Мнения: 4 435


Славче, това един бутик на Витошка...като тръгваш от НДК по Витошка...магазина е в лявата редица...не се сещам обаче до кой друг известен магазин беше...
Мерси     bouquet

Общи условия

Активация на акаунт